• Vôbec neodporúčam tento obchod! Hrozné riešenie reklamácie!

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.
    Mrzí nás vaše hodnotenie nakoľko z našej strany bolo všetko maximálne dodržané od vytvorenia objednávky až po doručenie.

V prípade reklamácie sa postupuje v zmysle SK legislatívy je tu pre Vás náš kolega Marcel ( [email protected] ).

Termoska prišla rozbita

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.
    Mrzí nás vaše hodnotenie nakoľko z našej strany bolo všetko maximálne dodržané.
    Bohužial zlyhala prepravná spoločnosť,ktorá bude daný produkt aj dobropisovať.Toto je jedna z mála vecí ktorú ovplyvniť nedokážeme.

Pre daný prípad je tu pre Vás náš kolega Marcel ( [email protected] ).

• Poslali starý model,

Otrasný zákaznícky servis! Poslali nesprávny model!

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.
    Veľmi nás mrzí zámena produktov bohužiaľ aj u nás v sklade pracujú len ľudia..
    Naše servisné oddelenie [email protected] je Vám plne k dispozícií pre výmenu.

PRVA.SK

• Strašné, to že tovar nedorazil, by som ešte bral, ale už týždeň sa s nimi neviem spojiť, žiadna komunikácia, nikdy viac.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu.
    Zásielku sme odovzdali prepravcovi v deň vytvorenia objednávky a má status na doručení,z našej strany sme urobili maximum.
    Bohužiaľ všetky prepravné spoločnosti sú maximálne preťažené.Chceli by sme Vás pekne poprosiť o trpezlivosť nakoľko aj šoféri sú len ľudia...preto nás vaša recenzia mrzí.

• Komunikácia na nulovej úrovni

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru počas nákupu.
    Veľmi nás mrzí vaša recenzia,nakoľko sme sa snažili spraviť maximum pre vašu spokojnosť.
    Sme radi,že sa Vás potešila naša cena.Zároveň by sme radi vedeli čo bolo na komunikácií zlé,prosíme o spätnú väzbu na [email protected]

team PRVA.SK

na stránke je uvedené, že tovar dodajú do 24 hodín. V skutočnosti som kameru objednala tuším 16.9.2021 poobede, a čakala som, že v pondelok najneskôr ju dodajú. Celé dodanie trvalo týždeň, doručená bola až 23.9., tak celkom nechápem, prečo majú potrebu tvrdiť, že objednávka bola vytvorená o takmer týždeň neskôr.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru počas nákupu. Veľmi nás mrzí vaša recenzia,nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť.

1.Objednávku ste vytvorila 16.09.2021 18:01 ( po našej pracovnej dobe ) nasledujúci pracovný deň sme zásielku odovzadli prepravnej spoločnosti
    2.Bohužial cez víkend žiadna prepravná spoločnosť nedoručuje..
    3.Začiatkom tyždňa bola vaša zásielka doručená,bohužial vypadol šofér (koli pozitivite) to je jedna z mála vecí ktorú nedokážeme ovplivniť...
    4.Zdravie šoférov je na 1 mieste nakoľko aj vďaka nim dokážeme doručovat váš objednaný tovar bez obmedzení.

team PRVA.SK

• Mam ničo hodnotiť ešte na mam doručený nákup a ešte ma niekto ani neupovedomil či vôbec je v ptedajni

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru počas nákupu. Veľmi nás mrzí vaša recenzia,nakoľko sme si do bodky splinli čo sme aj deklarovali.Produkt máte pripravený na osobné prevzatie od dátumu vytvorenia objednávky.Bohužial zadali ste chybný mobilný kontakt a nieje možné sa s Vami spojiť.Ak si skontrolujete účet vidíte,že zásielka je pripravená k osobnému prevzatiu.

P.S-preto by nás veľmi potešilo ak by ste vašu recenziu upravil.

team PRVA.SK

• nereagují na reklamaci, neodpovídají na email, nezvedají telefony

koupili jsme trampolínu (v hodnotě 400€) a v balení chyběla podstatná součást, bez které nelze trampolínu používat. Podali jsme reklamaci přes reklamační formulář a nikdo z obchodu prva.sk na reklamaci nereagoval, na uvedené telefonní čísla se nedovoláte.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru počas nákupu. Veľmi nás mrzí,vaša recenzia.Nakoľko od objednania až po doručenie prebehlo všetko v stanovených lehotách a všetko čo sme deklarovali sme do poslednej bodky splnili.

Pre uplatnenie zákonnej RMA je Vám naše servisnné oddelenie plne k dispozícií [email protected] alebo na čísle 0950 333 888.

team PRVA.SK

• Slaby popredajny servis. Nedostatocne informacie ohladom reklamacie - rozdielne informacie podane roznymi zamestnancami.
    • arogantny pristup niektorych zamestnancov

team PRVA.SK

• Platiť vopred sa dá jedine prevodom na účet, kde pri výbere dopravy je uvedené aj číslo účtu. Čo je dosť nejasné a peniaze som odoslala ihneď s tým, že som do popisu napísala kto to posiela a o akú objednávku sa jedná. Až na druhý deň mi prišiel email s variabilným symbolom.

Citujem z odstúpenia od zmluvy:

"V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy Vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzavretím
    kúpnej zmluvy, najmä kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k Vám. To sa nevzťahuje na
    dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý
    ponúkame ani na náklady za doplnkové služby, ak boli predmetom zmluvy a ak došlo k ich úplnému
    poskytnutiu."

Bola mi vrátená IBA cena za TOVAR, no 4.99 za poštu, ktorú som platila nie.
    Nemala som žiadne špeciálne či víkendové doručenie.
    Okrem osobného odberu inú formu doručenia nemali.

------
    Úprava / Reakcia na Vašu odpoveď
    -----

"3.Do dnešného dňa ste nám neposlala doklad o prepravných nákladoch a tým pádom Vam nemohli byť vrátené financie za prepravu."

Spolu s tovarom, som Vám odoslala:
    - faktúru
    - dodací list
    - odstúpenie od zmluvy

Vašou povinnosťou je vrátiť mi celú fakturovanú sumu, to znamená sumu, ktorú som Vám zasielala na účet. Cena za tovar + cena poštovného, ktoré som platila Vám.
    Ja v žiadnom prípade nehovorím o cene za dopravu, ktorú som platila pri zasielaní tovaru späť.
    Hovorím o sume, ktorá bola na faktúre a to je 403,89 EUR z toho 398,90 je cena za tovar a 4,99 je cena poštovného.

Sumu 403,89 som Vám zasielala na účet a Vašou povinnosťou je mi rovnakú sumu aj vrátiť.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za dôveru Vášho nákupu u nás. Chceli by sme reagovať na vaše hodnotenie.

1.objednávka bola vytvorená 11.02.2021 21:05,nasledujúci deň ráno vam boli vygenerované podklady k platbe (mrzi nás ,že o 21:05 večer Vám nebol nikto k dospozicií,ale aj my sme len ľudia...)
    2. 12.02.2021 10:09 sme prijali od Vás priali platbu,obratom vyexpedovali,zásielka doručená v deklarovanom termíne ,prebratá podpísaná bez výhrad.

ZÁVER: spoločnosť PRVA.SK si do bodky splnila čo aj deklarovala preto nesúhlasíme s vašim hodnotením.

• Dobré ceny
    • Čím viac položiek za vyššiu cenu nakúpite, tým viac sa naráta cena za dopravu ... skúste si nahodiť len tak "na nečisto" do košíka kávovar za 600€ a k tomu 2x filter a odvápňovač, pozrieť cenu za dopravu...a potom vyškrtnúť príslušenstvo a pozrieť cenu za dopravu

Reakcia obchodu Prva.sk

1.Produkt zakúpený v najlepšej cene na Slovensku.
    2.Zásielka doručená v deklarovanom termíne do 24 hodín,prebratá podpísaná bez výhrad.
    3.Pred odoslaním objednávky sú jasné uvedené prepravné náklady s ktorými ste sa pred nákupom oboznámil.

team PRVA.SK

• Maximálna nespokojnosť tovar dodaný poškodený a na vlastné náklady ho mám poslať naspäť totálne z nechutný a do budúcna ruky preč od takého obchodného partnera

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za dôveru počas Vášho nákupu u nás.

Chceli by sme reagovať na vaše hodnotenie.

1.Zásielka bola doručená v deklarovanom termíne.
    2.Pred podpisom prebratia zásielky (zákazník podpisuje v zmysle zákona ,že zásielku preberá v 100 % stave) Každú jednu zásielku je potrebné pri doručení dôkladne skontrolovať,v prípade poškodenia spísať škodový zápis a neodkladne nás kontaktovať.
    3.Aj šoféri v prepravných spoločnostiach sú len ľudia a môže samozrejme dôjsť k poškodeniu počas prepravy,preto je dôležité dodržiavať postupy ktoré pri každej jednej objednávke odporúčame.
    4.Nieje náš výmysel,výnimočný stav ( z tochto dôvodu nieje možné vyzdvihnutie zásielok) Z hľadiska bezpečnosti šoférov je to logické,lebo oni sú posledný článok vďaka ktorému môžme momentálne ONLINE nakupovať.

ZÁVER : naša spoločnosť si do bodky splnila čo aj deklarovala,poškodenie tovaru nás samozrejme mrzí,ale je potrebné si uvedomiť,že nie všetko ovplivniť vieme aj keby sme chceli...Naše servisné oddelenie je Vám plne k dispozícií.

team PRVA.SK

• Prisiel mi balík na inu adresu aku som zadala

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za dôveru počas Vášho nákupu u nás.

Chceli by sme vyvrátiť vaše tvrdenia.

1.Zásielka doručená v deklarovanom termíne.
    2.Adresa doučenia ktorú ste zadala pri vytváraní objednávky je totožná s adresou na ktorú Vám bola dodaná vaša zásielka.

ZÁVER : boli by sme radi ak by ste upravila vaše tvrdenie nakoľko spoločnost PRVA.SK si do bodky splnila čo aj deklarovala,preto sa nám vaše hodnotenie zdá nefér.

Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás !

team PRVA.SK

Tv bol objednaný 1.12.2020. a nie 3.12.2020!!!
    Ak sa ráta deň objednania od údajného pripísania peňazí na účet obchodu, i keď je to prevodom v tej istej banke, aj tak zavádza obchod informáciou,že je dodanie do 24 hodín. Okrem mailu o potvrdení objednávky a ďalšieho s pokynmi na platbu, nedostanete nič, čiže netušíte, kedy je tovar vyskladnený a kedy ho cca môžete očakávať. Personál je neprofesionálny, mám uloženú komunikáciu, v prípade, ak by reakcia v obchode bola iná. V tomto obchode už nikdy nenakúpim.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prajevenú dôveru nákupu u nás.

Veľmi nás mrzí situácia ktorá nastala,bohužiaľ nie vždy sa všetko podarí ako si prajeme aj ,keď sme spravili maximum.
    Je potrebné si uvedomiť,že všetci sme len ľudia aj v skladoch aj v prepravných spoločnostiach ktoré su maximálne preťažené.

ZÁVER: ešte raz sa ospravedlňujeme,Vaše hodnotenie nas mrzí.

s pozdravom

TEAM PRVA.SK

• bol nám doručený poškodený tovar
    • ani po 3 mesiacoch sa nám na podanú reklamáciu nikto neozval

Kupovali sme sušičku Candy, prišla síce v dobrom termíne a bola za dobrú cenu, ale prišiel nám druhotriedny tovar, zle zabalený, poškodený (zlomené 2 nožičky, doškrabané sklo na dvierkach), aspoň, že je funkčná. Po pár dňoch som na stránke písala reklamáciu, no ani po 3 mesiacoch sa nám nikto neozval. Som nespokojná a žiaľ, nemôžem ich ani odporučiť.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prajevenú dôveru nákupu u nás.

Veľmi nás mrzí situácia ktorá nastala,avšak pri vašom produkte bolo jasne uvedené,že sa jedná o VÝSTAVNÝ KUS,je nám ľúto,že ste si to nevšimla...

1.Produkt bol v deň objednania vyexpedovaný a na druhý deň doručený.
    2.Reklamačné oddelenie je Vám plne k dispozícií ([email protected])
    3.Tovar tak ako uvádzame je potrebné dôkladne skontrolovat pri prevzatí v prípade poškodenia spísať škodový zápis a obratom nás kontaktovať.
    4.Na produkt je plná 2 ročná záruka,do dnešného dňa sme nezaevidovali žiadne nahlásenie.
    5.V prípade nespokojnosti ste mali nárok na vrátenie tovaru do 14 dní,avšak ani to sme z vašej strany nezaevidovali.

ZÁVER: ešte raz sa ospravedlňujeme,ale z našej strany bolo všetko čo sme aj deklarovali a uvádzali dodržané preto nás Vaše hodnotenie mrzí...

s pozdravom

TEAM PRVA.SK

Po dodaní kávovaru 9.10.2020 som zistil že je nefunkčný (mlynček nemlel kávu a vydával neprirodzene kovové zvuky, nastavenia sa nedali uložiť do pamäte). 12.10.2020 som vrátil kávovar predajcovi s tým, že odstupujem od zmluvy pre nefunkčnosť dodaného tovaru. Predajca začal riešiť vzhľadové veci a nie funkčnosť. Samozrejme mi odstúpenie zamietol a vrátil mi naďalej nefunkčný kávovar späť. Považujem to za hrubé porušenie práv kupujúceho. O prístupe som informoval SOI.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za dôveru počas vytvárania objednávky.Zároveň by sme chceli vyvrátiť vaše vyjadrenia.

1.Objednávku ste vytvorili 08.10.2020 09:51.
    2.Ihneď po prijatí objednávky sme zásielku vyexpedovali a prepravná služba Vám ju dňa 09.10.2020 bleskovo doručila.
    Zásielka pozostávala z 2 balíkov (kávovar a poháre ) ktoré ste svojím podpisom prijal bez výhrad.
    3.15.10.2020 sme prijali vaše odstúpenie od zmluvy,ktoré bolo ihneď v ten deň ukončené.
    4.Kompletné informácie Vám boli taktiež zaslané mailom + fotodokumentácia pribalené pri výrobku.
    5.Výrobok nespĺňal podmienky odstúpenia od zmluvy (na základe,že ste ste nám nedodal kompletné balenie ktoré Vám bolo doručené)
    6.Hrubo ste nás obvinil,namiesto uvedenia pravdy o stave vášho zariadenia.Vieme samozrejme kamerovo preukázať naše tvrdenia či už videozáznamom alebo fotodokumentáciou.

Na záver by sme Vám chceli popriať pekný večer a poprosiť aby ste zvážili vaše slová nakoľko naša spoločnosť si splnila všetko čo deklarovala a chyba nenastala na našej strane.

Naše servisné oddelenie je Vám plne k dispozícií a samozrejme nemáme problém so zákoným postupom v zmysle vrátenia tovaru do 14 pracovných dní alebo zákonou reklamáciou tovaru.

team PRVA.SK

• Výhoda bola že tovar prišiel rychlo
    • Nulová komunikácia
    • Keď som vrátila zabalený, nepoužity tovar 1tr, doporučene na spoločnost vrátili mi ho spar kuriérom čo som samozrejme neprevzala nakoľko som tovar chcela vratit

Po objednaní prišiel tovar rýchlo čo je veľmi pozitívne ale hneď po doručení som zistila, že omylom som si objednala iný tip tovaru ako som chcela.To bolo 14.8.2020 hneď som písala email do spol, že tovar vrátim. Nasledujúci piatok som tovar bola zaslať spat. Cca na druhý alebo tretí deň mi volal kuriér že ma pre mna zásielku z danej spoločnosti.Tu som neprevzala nakoľko som tovar chcela vrátiť a písala som opäť email už ako urgenciu. Na to mi bolo odpísané len že to mám poslať na iný email zdobí toto neriešia tak som to zaslala aj tam a doteraz žiadne info žiadne vrátené peniaze na účet....Hrozna spoločnost ak chcete vrátiť tovar, a to som si chcela objednať cez nich aj 2x ale to už nehrozí!

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za dôveru počas vytvárania objednávky.Zároveň by sme chceli razantne vyvrátiť vaše vyjadrenia.

1.Objednávku na depilátor ste vytvorili 13.08.2020.
    2.Ihneď po prijatí objednávky sme zásielku vyexpedovali a prepravná služba Vám ju dňa 14.08.2020 doručila.
    3.20.8.2020 sme prijali vaše odstúpenie od zmluvy,ktoré bolo ihneď v ten deň ukončené a zaslané na vašu adresu.
    5.Výrobok nespĺňal podmienky odstúpenia od zmluvy (na základe hygienyckých štandardov) ,zásielka bola zaslaná na vašu adresu.

Na záver by sme Vám chceli popriať pekný deň a poprosiť aby ste zvážili vaše slová nakoľko naša spoločnosť si splnila všetko čo deklarovala a chyba nenastala na našej strane.

team PRVA.SK

Nikto mi nedviha,ked sa chcem informovat ohladne objednavky.
    Tovar je uz tyzden vyplateny, dodavka tovaru do 24h. A ja nie som nijako informovana kde je tovar.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu.Chceli by sme sa ospravedlniť za nesprávne spárovanie platby bohužiaľ aj kolegynka je len človek:( Snažili sme sa Vás telefonicky kontaktovať bohužiaľ bezúspešne,zajtra to samozrejme budeme skúšat znova..

team PRVA.SK

čistič na okná mal zlomený komponent č.5633-11.0, keď som sa pýtala načo bol uvedený komponent, tak odo mňa stále technik pýtal, či bol poškodený obal, obal bol hrozný, ale 4 cm komponent sa na základe toho nemohol zlomiť, okná som umyla aj bez toho, ale doteraz som sa nedozvedela načo uvedený komponent slúži

Dobrý deň prajeme.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru a recenziu Vášho nákupu u nás.

1.Zásielku ste mali doručenú v deklarovanom termíne prevzatú bez výhrad.
    2.Z reklamačného oddelenia Vám boli zaslané presné inštrukcie ako postupovať v prípade poškodenia a poruchy výrobku.

ZÁVER: Sme smutní z vašej recenzie nakoľko sme si do bodky splnili čo sme aj deklarovali.

team PRVA.SK

• Tovar mi bol dodany nekompletne.

Dobrý deň prajeme.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru a recenziu Vášho nákupu u nás.Do dnešného dňa nemáme vedomosť o nekompletnosti dodaného tovaru.Zásielku ste mali doručenú v deklarovanom termíne prevzatú bez výhrad.

kontaktujte nás : [email protected]