Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

Seriozný prístup zamestnancov obchodu.

PRVA.SK

Všetko prebehlo OK, po objednávke ma telefonicky kontaktovali o príprave a doručení tovaru.

PRVA.SK

Ochotní pracovníci, radi aj poradia.

PRVA.SK

• Skvelá komunikácia s predajcom, tovar promptne doručený podľa predpokladaného dátumu.

PRVA.SK

Bola som spokojná zo všetkým

PRVA.SK

Je to super obchod. Absolútna spokojnosť s nákupom. Komunikácia obchodu super.

• bez
    • bez

tovar zakúpený cez HEUREKA

Rýchle doručenie

• Skvelá kombinácia

Obchod má informoval ihneď po zadaní objednávky o možnosti dostať produkt na adresu rýchlejším spôsobom , čo sa mi ešte nikdy nestalo takže za mňa ústretovosť a skvelá komunikácia aj s výrobkom som spokojná aj s dodaním cez Packetu.

Maju dobre ceny!

• Ok

• rýchlosť

spokojnosť

BLBCI V PREDAJNI .

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.
    Chceli by sme sa hrubo dištancovať od vašich vyjadrení na našu adresu a zároveň uviesť veci na pravú mieru.

1.Zásielku sme vyexpedovali v deň vytvorenia objednávky.
    2.My ani prepravná spoločnosť nemôže zato,že ste pri vytváraní objednávky ZLE ZADAL:
    A,Smerové číslo.
    B,Mobilný kontakt.

ZÁVER: Spoločnosť PRVA.SK si do bodky splnila čo aj deklarovala,vašim pochybením nemohlo dôjsť k doručeniu preto nesúhlasíme s vašim hodnotením.

PRVA.SK

• Zatiaľ nemám skúsenosti s obchodom, ale tovar som objednala 22.1. a dnes je 29.1. a tovar ešte nemám. Žiadna odozva

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Zásielku 25.1.2024 prevzala prepravná spoločnosť DPD a má status na doručení.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

• Kontaktovala som uz 2x heureku nakolko tovar som objednavala cez nich. Ze mi to bude dorucene do 3-4 dni nakolko je tovar skladom.. zial stale som zasielku neobdrzala

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas Vášho nákupu u nás. Ospravedlnili sme sa za meškanie tovaru,mailom sme Vás kontaktovali bohužial bez odpovede..

P.S : Ak máme posledné kusy na predajni a prídu behom pár hodín 2-3 objednávky,stane sa to.Doskladnenie tovaru určitý čas trvá.

PRVA.SK

Spokojnosť, dodanie rýchle, všetko ok.

Rýchle dodanie.