• Široký výber
    • Rýchle odoslanie

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

• Rýchlosť dodania, cena, ochota personalu

• Rýchle dodanie tovaru

PRVA.SK

sú korektný,rýchli a nie až tak drahý

• Ceny
    • Dosť široký sortiment
    • Komunikácia

Objednávka 10.01, potom žiadny email o objednávke, na stránke stále ukazuje že 3. Tovar ešte nie je vybavený.
    žiadny email / sms o poslaní-doručení tovaru.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Mrzí nás oneskorenie doručenia zapríčinené prepravnou spoločnosťou.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

Rýchle dodanie tovaru a spokojnosť s obchodom

• Spoľahlivé a rýchle.

PRVA.SK

výborná cena, rýchle a bezpečné vybavenie objednávky

PRVA.SK

• Píšu dodanie do 24 hodin ale mali by to asi zmeniť do 124 hodín.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas Vášho nákupu u nás. Ospravedlnili sme sa za meškanie tovaru.

P.S : Ak máme posledné kusy na predajni a prídu behom pár hodín 2-3 objednávky,stane sa to.Doskladnenie tovaru určitý čas trvá.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme všetko dobré do Nového roka 2024!

• rýchlosť a spoľahlivosť
    • žiadna

rýchle dodanie

PRVA.SK

• Dobrá komunikácia , rýchlosť vybavenia zákazky všetko v poriadku. Jedine treba zmeniť prepravcu ale samotný internetový obchod doporučujem.

S internetovým obchodom som spokojny a tak ako píšem treba sa zamyslieť iba nad prepravcom dpd absolútne nedoporučujem.

Reakcia obchodu Prva.sk

P.S : Chceme dať novému prepravcovi chvíľu čas,ale ďakujeme za reakciu kontaktovali sme s vašou stažnosťou priamo DPD.

PRVA.SK

• dobrá komunikácia so zákazníkom

o.k

PRVA.SK

Tovar som si objednala jeden deň, a na druhý mi bol doručený. Nemám k tomu čo dodať.

PRVA.SK

Takto by mal fungovať každý e-shop. Objednaný tovar dodaný podľa ponuky,t.j 24 hod.

PRVA.SK

• Bezkonkurenčna cena, velmi dobre sa s obchodom komunikovalo....za24 h bol balik u mna...pre mna TOP

• Rýchlosť a spoľahlivosť

• Všetko super, rýchle doručenie. Blesková komunikácia s predajcom

PRVA.SK

• Dodali mi tovar ktorý som si neobjednal

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti DPD.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,správnu zásielku sme vyexpedovali načas.Bohužial v depe bola zásielka zamenená.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial nemohli sme tušiť,že dojde k zámene.Niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli. V skladoch pracujú len ľudia..