Doručenie po 1 týždni, pričom mali tovar skladom a uvedené, že do 24 hodín. Za Doručenie som zaplatil cez 5eur pri objednavke nad 200eur. Dokiaľ som ich nekontaktoval, sami vec neriešili. Iné obchody ponúkajú lepsie služby.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti DPD.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,zásielku sme vyexpedovali načas.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial niekedy nastane chyba na strane prepravcu.Niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli..

PRVA.SK

• Som spokojný s dodaným tovarom
    • Viac informovať o dodaní tovaru, inak pri mojich dotazich o tovare, pracovn8k obchodu ochotný pomôcť

Ak sa dá zrýchliť dobu dodania tovaru

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

• mot.pila ECHO CS 501 SX dodaná bez základného náradia.

Rýchle dodanie

PRVA.SK

• rýchlosť, ústretovosť a nízka cena

PRVA.SK

Pracovník firmi zabezpečil tovar keď nebolna sklade.

• Dobrá komunikácia

rýchle dodanie super

• Rýchlosť, dobré ceny, ochota Zamestnancov v prípade otázok

PRVA.SK

Profesionálny prístup, otvorená komunikácia, spoľahlivosť.

• super rýchly

OK

Rýchle dodanie.

PRVA.SK

Seriozný prístup zamestnancov obchodu.

PRVA.SK

Všetko prebehlo OK, po objednávke ma telefonicky kontaktovali o príprave a doručení tovaru.

PRVA.SK

Ochotní pracovníci, radi aj poradia.

PRVA.SK

• Skvelá komunikácia s predajcom, tovar promptne doručený podľa predpokladaného dátumu.

PRVA.SK

Bola som spokojná zo všetkým

PRVA.SK

Je to super obchod. Absolútna spokojnosť s nákupom. Komunikácia obchodu super.

• bez
    • bez