• Obiednavky v pohodli domova
    • Dlhe cakanie na zaslanie tovaru
  • nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 2 mesiacmi

• som velmi spokojna ...tovar my bol dorucený presne ako sme sa dohodli...dakujem Vám

Objednala som si ANGELCARE Prenatálny odposluch tlkotu srdiečka. Bohužiaľ čakala som 11 dní a nikde nič. Nikto sa neozval a stav objednávky je stále prijatá. Stav sa nezmenil na expedovaná aj napriek tomu, že mal byť expedovaný tovar do 3-7 pracovných dní. Myslím si, že každý keď si niečo objedná a teší na na svoj balíček, (Ja na tlkot srdiečka svojho bábätka). Bohužiaľ na infolinke Vám rozpráva pani, ktorá veľmi ťažko prečítala text, ktorý jej bol pripravený, a aj tak sa odpovede nedočkáte. Takisto mi na kontaktný formulár ako aj na e-mail nikto neodpovedal. Som veľmi sklamaná a neodporúčam. Možno krivdím ale toto je moja osobná skúsenosť s týmto obchodom.

• nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 2 mesiacmi

Internetový obchod ponúka výborný sortiment s prijateľným cenami. Je len škoda, že tovar mi prišiel poškodený. Horná časť stolíka bola prasknuta v dvoch protiľahlých rohoch. Našťastie to nie je vidieť, lebo je to zo spodu.Nebyť toho tak na 1.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Ďakujeme za pochvalu, prosím kontaktujte nás, určite sa dá všetko vyriešiť napr zaslaním nového dielu miesto poškodeného. K poškodeniu mohlo prísť pri preprave, kedže ide o drevený tovar. Za vzniknutý problém sa ospravedlňujeme. Náš meil info@prenasedeti.sk - pošlite nám fotky poškodeného dielu.
    Ďakujeme za spoluprácu
    Pre naše deti

• Rychle dodanie, tovar 100% stav

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu
    Rychle dodanie a tovar v 100% stave je naša priorita :)
    Pre naše deti

Som spokojná

• Rychle dodanie
    • Nizke ceny

• dostatočný sortiment
    • možnosť platiť prevodom
    • tovar kt. bol skladom mi bol doručeny až za 8 dni (-1 prevod čiže 7) a v inej farbe než som objednal

nakupoval som už 2. krát a asi to nebolo naposledy.

Dobrý deň
    z penových puzzle ste objednali 2ks, no skladom sme mali len 1ks , teda sme museli 1ks objednať u dodavateľa. Ďakujeme za pochopenie

• nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 2 mesiacmi

• Trochu dlhšie trvalo vybavenie objednávky.

Dobrý deň
    ospravedlňujeme sa 1 dňové meškanie zásielky.

• Rychle spracovanie objednavky

• Rychle dodanie
  • nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 2 mesiacmi

• V obchode boli ochtny a rýchli, pekny výber tovaru .
    • ziadne
  • nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 6 mesiacmi

• tovar doručený v čase ako určil dodávateľ, nepoškodený
  • nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 6 mesiacmi

- dovolateľnosť na uvedené tel.čísla je veľmi zlá
    - ohrádka prišla poškodená - po upozornení už nedvíhajú telefón
    - nemali sme dobrú skúsenosť keď sme hľadali kočík pre dvojičky, nedovolali sme sa, spätná reakcia žiadna, nereagovali ani na maily, napriek tomu som im chcela dať šancu ešte raz žiaľ skúsenosť negatívna - opäť

Dobrý deň

vašu reklamáciu o poškodení + fotky sme prijali piatok. načo sme vám obratom odpovedali, že reklamáciu evidujeme a poslali sme hneď fotky prepravcovi - kedže ste prebrali od kuriera poškodený kartón.
    V pondelok sme reklamáciu vybavili a infomovali sme Vás, že Vám posielame v pondelok nový tovar tj že bola reklamácia uznaná.
    VYBAVENIE REKLAMÁCIE DO 24 pracovných hodín považujete za zlú skúsenosť?

Predajňa na kočíky bola v čase kedy ste ju chceli navštíviť uzavretá z dôvodu sťahovania, čo bolo uvedené na eshope (za účelom zvyšovania kvality našich služieb)

Sme 10 rokov korektne fungujúca firma, je nám ľúto, že máte o nás svoj názor.
    Ps Voláte z neznámeho čísla.

Ďakujeme za pochopenie. Z vyššie uvedeného POVAŽUJEME VAŠE HODNOTENIE ZA NERELEVANTNÉ

• nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 6 mesiacmi

Pani bola...vsetko vysvetlila a bola velmi prijemna.

OK

• nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 6 mesiacmi

• Som spokojná s obchodom a milo prekvapená s kvalitou tovaru, ktorý som si objednala

• Individualny pristup
  • nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 6 mesiacmi

• rýchle dodanie objednaného tovaru
    • prehľadný e-shop
  • nakúpil v obchode PRE NAŠE DETI pred 7 mesiacmi