Objednany tovar dosiel, zial v dvoch balíkoch, co by sa mohlo poslat aj v jednom. Nevadí ló by, keby ze nemusím dvakrát preto íst do mesta, co je od nás 17 km.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň p. Gizela, ospravedlňujeme sa bohužiaľ vo Vašom prípade sa jednalo o 2x ten istý tovar v jednej objednávke, v sklade sa prehliadol počet kusov preto sa 2. kus odosielal o deň neskôr o čom sme Vás ale informovali.
    Samozrejme za chybu sa ospravedlňujeme a veríme že využijete prebiehajúcu akciu darčekov k objednávke :)

• Super obchod, veľmi milá pani,komunikácia výborná

Ďakujeme :)

Komunikácia výborná,rýchle dodanie tovaru a ešte k tomu aj zľava.

Ďakujeme :)

Zaujímavé hračky

Dodané do sľubeného termínu

• Slovensky eshop
    • Komunikacia fajn, odpisuju relativne rychlo na dotazy.
    • Relativne dlhsia doba dodania 6-7 dni produktov, ktore maju na sklade. Ine eshopy dodaju uz na druhy den.
    • Po 2 dnoch som sa pytala ci dostali platbu a prisla mi odpoved, ze "vcera bola zmenena na zaplatene" ci mi neprisiel email o tom- neprisiel a ked som sa pozrela aj priamo na stranku po prihlaseni, stale bola v stave ako ked som ju zadavala.

Vyhoda- zaujimave hracky a prakticke potreby pre deti.
    Nevyhoda- od urciteho rozmeru nejde dodat cez zasielkovnu. Ale nakoniec poslali cez UPS za cenu Zasielkovne, tak fajn.

• rýchle a bezproblémové doručenie, vopred som bola informovaná o tovare, ktorý nie je na sklade

• Rychle vybavenie objednavky, informacie o case dodavky vcas a tovar prisiel v poriadku. Vysoka spokojnost

rýchle vybavenie objednávky

• Spokojnost

Rýchle doručenie, kvalitný tovar.

Objednávala som u Vás prvýkrát, zásielka prišla v poriadku, veľmi rýchlo vybavená, zatiaľ vyjadrujem svoju spokojnosť

Ilustrácia na tovare, ktorá je zobrazená na stránke nezodpovedá skutočnosti, ale aj napriek tomu som s tovarom spokojná

Majú dobrú webovú stránku, rýchlo sa da zorientovať. Dodanie bolo tiež pomerne rýchle.

• Skvela komunikacia a odrazadlo je fantasticke

• Spokojnosť, rýchle dodanie, tovar presne podľa predstáv

Maximálna spokojnosť

----

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu

Pekný deň

Pre naše deti :)

Stránka je prehľadná, rýchly výber toho, čo potrebujete.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Ďakujeme pekne za Vaše postrehy.

Pekný deň

Pre naše deti :)

Nespokojná- nakoľko som zaplatila za tovar, ktorý mi ani neprišiel.

Dobrý deň
    19.2. ste reklamovali nekompletnosť objednávky, že chýbal 1kus tovaru - korálky.
    Vašu reklamáciu sme prijali, aj sme sa hneď k nej vyjadrili s ospravedlnením, že došlo k ľudskej chybe pri balení tovaru a že tovar Vám obratom odošleme.

Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie.

Pre naše deti