spokojnosť

Dobrý deň.
    Ďakujeme za Vašu recenziu.
    Spätná väzba je pre nás dôležitá.
    Naše služby stále zlepšujeme pre Vašu spokojnosť.
    [email protected]

• Tovar bol dodaný rýchlo a spoľahlivo.

Nevyskytol sa žiaden nedostatok ani pri zasielaní a ani pri preberaní tovaru.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za recenziu, naše služby sa snažíme stále zlepšovať k spokojnosti zákazníkov. [email protected]

Obchod nevie kedy torszi tovar

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň, nevieme čo máte na mysli. Vaša objednávka je v stave neuhradená, preto sa nevybavuje. Ak ste objednávku uhradili pošlite nám potvrdenie o platbe na mail. Preveríme to. [email protected]

• Dobrá komunikace

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

ústretové jednanie, dobrá komunikácia, serióznosť

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

• Tovar dodaný v garantovanom termíne za výhodnú cenu.
    • Výber zasielkovej služby. Už podľa obalu sa dalo tušiť že zo zásielkou sa manipuluje "necitlivo". Rozvadzač bol čiastočne poškodený, ale odlomenú časť sa mi podarilo bez problémov prilepiť. Reklamácia? Keďže sa mi to podarilo opraviť bol som spokojný. A keby som chcel reklamovať?Kuriér nepotreboval môj podpis, tovar položil ku bráne a zmizol ako dym z výfuku.

• Spokojný

• Všetko OK.
    • Žiadna.

Všetko OK.

som spokojný

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

• Sľúbené podmienky dodania boli dodržané

• ok
    • 2x som objednaval a vsetko v poriadku

• Spokojnosť na 100 %

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

• Profesionalne, ustretovo a promtne vybavena reklamacia na kocik
    • Velmi prijemna komunikacia

Reklamoval som 1 suciastku kocika, ktora sa po par mesiacoch opotrebovala. Na zaklade fotografie mi poslali novu suciastku + pribalili nahradnu. Vsetko zdarma a do par dni

Dobra komunikacia ochota

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

super pekne vecicky a vcas dodane tak ako vyzeraju na obrazku tak su aj v skutocnosti dakujem za pekne vecicky

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

• príjemná komunikácia, ústretovosť.....

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Velmi mily a ochotny personal. Urcite tam budeme objednavat:)

Ďakujeme :)

Objednany tovar dosiel, zial v dvoch balíkoch, co by sa mohlo poslat aj v jednom. Nevadí ló by, keby ze nemusím dvakrát preto íst do mesta, co je od nás 17 km.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň p. Gizela, ospravedlňujeme sa bohužiaľ vo Vašom prípade sa jednalo o 2x ten istý tovar v jednej objednávke, v sklade sa prehliadol počet kusov preto sa 2. kus odosielal o deň neskôr o čom sme Vás ale informovali.
    Samozrejme za chybu sa ospravedlňujeme a veríme že využijete prebiehajúcu akciu darčekov k objednávke :)

• Super obchod, veľmi milá pani,komunikácia výborná

Ďakujeme :)