• Slovensky eshop
    • Komunikacia fajn, odpisuju relativne rychlo na dotazy.
    • Relativne dlhsia doba dodania 6-7 dni produktov, ktore maju na sklade. Ine eshopy dodaju uz na druhy den.
    • Po 2 dnoch som sa pytala ci dostali platbu a prisla mi odpoved, ze "vcera bola zmenena na zaplatene" ci mi neprisiel email o tom- neprisiel a ked som sa pozrela aj priamo na stranku po prihlaseni, stale bola v stave ako ked som ju zadavala.

Vyhoda- zaujimave hracky a prakticke potreby pre deti.
    Nevyhoda- od urciteho rozmeru nejde dodat cez zasielkovnu. Ale nakoniec poslali cez UPS za cenu Zasielkovne, tak fajn.

• Skvela komunikacia a odrazadlo je fantasticke

• Komunikácia
    • Za tovar ktorý nemali hneď vrátili peniaze
    • Nie všetko čo píšu že je skladom je skladom.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Serióznosť, bol mi dodaný tovar, no chybali jedny detske dupačky. Telefonovala som, s takou ochotou sa stretnete malokedy , ospravedlnili sa mi a na druhy deň, napriek tomu ze bolo pred Vianocami a objednávky pozastavili, mi detske dupačky dorazili. Velka spokojnosť, kvalitne veci a hlavne naozaj serioznost, ústretovosť a skvela komunikácia . Urcite bude objednávať naďalej

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše ocenenie a trpezlivosť. Ano sme len ľudia a snažíme sa vždy všetko napraviť ako je v našej moci :)

• zodpovedná práca
    • kvalitný tovar
    • v prípade , že tovar nie je na sklade je veľmi dobrá komunikácia

• Super komunikácia rýchle dodanie a super ceny

• Prehľadná stránka
    • Dobrá komunikacia
    • Doba dodania zodpovedá údajom na stránke
    • Kvalitný tovaru

• Super komunikacia,cena,intretová stranka
    • nemam nič

Obchod doporučuem,všetkým,suoer služby.

• rýchla objednávka aj odoslanie
    • milá komunikácia zo strany zákazníckeho servisu
    • dobre zabalené
    • kvalitné hračky

E-shopov s detskými hračkami je ako maku, ale tento obchod sa mi fakt páčil - rýchly a bezproblémový priebeh celého obchodu, možnosť posielať do zásielkovne, kvalitné hračky, pekná web stránka.