Prosím o informáciu, prečo mi tovar ešte stále nebol doručený ...

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň, Vaša objednávka je v stave neuhradená, preto sa nevybavuje. Ak ste objednávku uhradili pošlite nám potvrdenie o platbe na mail. Preveríme to. [email protected]

• Dobrá komunikace

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za recenziu, naše služby sa snažíme stále zlepšovať k spokojnosti zákazníkov. [email protected]

ústretové jednanie, dobrá komunikácia, serióznosť

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

• Tovar dodaný v garantovanom termíne za výhodnú cenu.
    • Výber zasielkovej služby. Už podľa obalu sa dalo tušiť že zo zásielkou sa manipuluje "necitlivo". Rozvadzač bol čiastočne poškodený, ale odlomenú časť sa mi podarilo bez problémov prilepiť. Reklamácia? Keďže sa mi to podarilo opraviť bol som spokojný. A keby som chcel reklamovať?Kuriér nepotreboval môj podpis, tovar položil ku bráne a zmizol ako dym z výfuku.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Tovar som ešte nedostal a nedali mi anj termín dodania , komunikácia skoro žiadna stále rovnaký mail posielali.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň. Boli ste informovaný že doba dodania je 13-19 prac. dní. Nakoľko ste s touto dobou dodania nesúhlasili objednávka bola zrušená a platba Vám bola vrátená. [email protected]

• Spokojný

• Všetko OK.
    • Žiadna.

Všetko OK.

som spokojný

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Zatiaľ najhoršia skúsenosť, tovar nedorazil a objednávka bola robená pred týždňom a nemám ani žiadnu spätnú väzbu, kedy príde. Začínam sa obávať, či som nenaletela na podvodný eshop.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň, tovar Vám bol v poriadku doručený 14.12.2022 16:58:03.
    [email protected]

• Sľúbené podmienky dodania boli dodržané

• ok
    • 2x som objednaval a vsetko v poriadku

• Spokojnosť na 100 %

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Nedorucene zatial,ziadna odpoved na maily,ziadna odpoved na telefon,
    Hrozne,vyhnut sa tomuto onlineshopu

Dobrý deň. Tovar Vám bol v poriadku doručený 29.11.2022 13:24:02
    [email protected]

• Nemajú tovar na sklade

Urobila som dve objednávky, obe mi zrušil obchod, s odôvodnením, že tovar nemajú

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň. Mrzí nás Vaša nespokojnosť s nákupom, žiaľ tovar je vypredaný. Objednávky museli byť zrušené. [email protected]

• Profesionalne, ustretovo a promtne vybavena reklamacia na kocik
    • Velmi prijemna komunikacia

Reklamoval som 1 suciastku kocika, ktora sa po par mesiacoch opotrebovala. Na zaklade fotografie mi poslali novu suciastku + pribalili nahradnu. Vsetko zdarma a do par dni

Dobra komunikacia ochota

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

super pekne vecicky a vcas dodane tak ako vyzeraju na obrazku tak su aj v skutocnosti dakujem za pekne vecicky

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

• príjemná komunikácia, ústretovosť.....

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

• Objednala som detskú fľašu, tá prišla v poriadku, ale ešte som objednala retiazku na chmeľ zelenej farby a prišiel ružový, keď som napísala email že ho chcem vymeniť, tak mi pani volala, že nemajú ani na sklade ( tak nechápem načo ho majú v ponuke) , že si ho mám nechať a pošlú mi peniaze späť na účet. Viac tam neobjednam,toľko eschopov je teraz,že určite si vyberiem nejaký druhý.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu. Bohužiaľ pri množstve objednávok sa môže stať ,že sa v sklade zabalí nesprávna farba. Toto sa bohužiaľ stalo aj vo Vašom prípade. Platbu za retiazku na cumlík sme Vám samozrejme vrátili a tovar nechali u Vás. V čase keď sme sa dozvedeli o zlej farbe retiazky sme už vo Vami vybranej farbe retiazku nemali na sklade.
    Ospravedlňujeme sa za nedoručenie správnej farby, myslíme si však že sme reklamáciu vyriešili korektne a promptne.
    Prajeme pekný deň

Velmi mily a ochotny personal. Urcite tam budeme objednavat:)

Ďakujeme :)