Veľmi príjemná komunikácia, osobne mi oznamovali, že mnou obj. stôl môžu doručiť až o niekoľko týždňov, nerobilo nám to problém, pretože sme naň až tak neponáhľali, no napokon to bolo oveľa skôr. Stoličky neposielali skôr (hoci boli na sklade), ale mohli sme ich nechať v predajni, kým príde stôl. Príjemný proklientský prístup.

Dobrý deň pani Ell,

Vaša spokojnosť s nákupom nás úprimne teší a ďakujeme Vám za recenziu. Sme radi, že sme Vám napriek avizovanej dlhej dodacej lehote mohli stôl so stoličkami doručiť už o niekoľko dní od vytvorenia objednávky. Ochotne vybavíme každý ďalší nákup, ktorý sa rozhodnete urobiť v našom obchode.

• ustretovost, vynikajuca komunikacia,

Dobrý deň.

Ďakujeme za Váš nákup a príjemnú recenziu. Veríme, že s detskou posteľou ste spokojní a pre ďalší nákup si opäť zvolíte náš obchod.

tím Nový nábytok

Som veľmi spokojná, výborná komunikácia. Ďakujem!!!

Dobrý deň pani Kovalčíková,

ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu. Bolo nám potešením vybaviť Vašu objednávku rýchlo a spoľahlivo. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

tím Nový nábytok

Bola som spokojná s termínom dodania (skoršie dodanie ako bolo uvedené) a aj s tovarom.

Dobrý deň pani Emília,

sme potešení, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojní. Sme radi, že sme Vám nábytok mohli doručiť už o necelé dva týždne od vytvorenia Vašej objednávky. Veríme, že toaletný, nočný a TV stolík Vám budú dlho dobre slúžiť. Tešíme sa na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

tím Nový nábytok

Posteľ je fajn. Doprava ale trvala príliš dlho, aj keď zoberieme do úvahy súčasnú situáciu vo svete. Chýbal montážny manuál. Je tu: http://pacyga.pl/img/cms/instrukcje/LK146.pdf

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Váš nákup. Je nám ľúto, že s nábytkom Vám nebol doručený montážny návod. V tomto prípade sme Vám k dispozícii na našej zákazníckej linke, poprípade máte možnosť využiť online chat na našom webe, alebo nám napísať e-mail. Radi by sme pre Vás montážny návod zabezpečili. Termíny doručenia sú stanovené výrobcami. Vo vybavení objednávky pokračujeme až keď zákazník odsúhlasí dodaciu dobu. Veríme, že napriek menším výhradám, náš obchod navštívite aj v budúcnosti.

tím Nový nábytok

• Dobrá komunikácia, tovar dodaný načas a v poriadku. Sme veľmi spokojní.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu milú recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrali k nákupu náš obchod a že ste spokojní.

Budeme radi ak nás neobídete ani v budúcnosti, prípadne odporučíte svojím priateľom a známym.

• Starostlivost o zakaznika
    • Profesionalita
    • Ochota
    • Zatial nie je

Dobrý deň pani Zuzana,

ďakujeme za Váš nákup v našom obchode a sme veľmi rad, že ste sa u nás cítili dobre.
    Zakúpili ste si u nás posteľ, lamelový rošt, nočné stolíky a matrace.

Vybrali ste pekný štýlový nábytok z kolekcie Phung a veríme, že Vám bude dobre slúžiť.

• Úžasný a ochotný dopravca

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme veľmi vďační za Vaše slová, ktoré nás hrejú pri srdci.
    Ďakujeme aj v mene našich vodičov, ktorý denne rozvezú niekoľko ton objednávok a častokrát si vypočujú len negatívne komentáre.

Veríme, že aj v budúcnosti si vyberiete v našom eshope, veľmi radi Vám poradíme pri nákupe.

Tím Nový nábytok

Veľmi milí ústretový. V predajni mi vedeli pomôcť telefonicky tiež milá ústretová pani.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

tešíme sa, že ste spokojní s nakupovaním v našom obchode. Kamennú predajňu síce neprevádzkujeme, ale zrejme myslíte
    niektorú z našich kolegýň na zákazníckej infolinke, sme všetci vďační za Vaše milé slová.
    Vybrali ste si u nás veľmi obľúbenú posteľ od slovenského výrobcu Elena, prajeme Vám nech Vám slúži dlho a dobre.

Tím Nový nábytok

Nemôžem hodnotiť produkt, ktorý mi ešte neprišiel.

Dobrý deň pani Ľubica,

áno máte pravdu, ale môžete nám napísať hodnotenie nákupu v našej spoločnosti, môžete ohodnotiť našu stránku, prípadne našu ponuku, na to všetko sme veľmi zvedaví a sme vďační za akýkoľvek postreh.
    Vašu objednávku sme dnes odovzdali kuriérskej spoločnosti a tá Vám ju bude v najbližších dňoch doručovať.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Tím Nový nábytok

• Zakúpený tovar nespĺňal požiadavky kvality. Nepresne predvŕtané otvory, takže sme museli zužovať police aj šuplíky. Dvierka na skrinkách sú moc úzke, neprekryjú pekne korpus, šuplíky sú krátke len do polovice hĺbky korpusu, tiež sme si ich predĺžili a na dva mi neboli dodané bočné strany museli sme si vyrobiť.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

nesmierne nás mrzí, že dodaný tovar nespĺňal Vaše požiadavky. Je našim cieľom, aby bol každému zákazníkovi doručený tovar v najlepšom stave. Ak ste obdržali nábytok, ktorý bol v inom ako 100% stave, mohli ste uplatniť možnosť reklamácie, alebo tovar vrátiť. Veríme, že ak sa u nás v budúcnosti rozhodnete nakupovať, nábytok bude podľa Vašich predstáv.

• Tovar dorazil podľa dohody

Dobrý deň pani Daniela,

Je nám veľkým potešením, že sme Vám spálňový nábytok mohli doručiť v poriadku. Dúfame, že sme si vo Vás získali ďalšieho stáleho a hlavne spokojného zákazníka.

• Som spokojná

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za recenziu. Sme radi, že sme všetky Vaše objednávky mohli doručiť k Vašej spokojnosti. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• U
    • Tovar bol doručený v den , určenom pri objednávke

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Váš nákup. Bolo nám potešením doručiť posteľ s príslušenstvom včas. Veríme, že sme si získali ďalšieho verného zákazníka.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu novynabytok.sk

bolo nám potešením doručiť Vašu objednávku už o necelé dva týždne od vytvorenia objednávky. Veríme, že na stoličkách sa dobre sedí a že Vám a Vašim blízkym budú ešte dlho dobre slúžiť. Dúfame, že pri zariaďovaní ďalších miestností opäť zvolíte náš obchod.

tím Nový nábytok

Bola som spokojná, rýchle jednanie aj s doručením. Nabytok perfektný, mali sme krásne vianoce. Odporúčam!!!

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme nesmierne potešený, že počas Vianoc mohla Váš domov skrášľovať nová skriňa a komoda. Dúfame, že náš obchod neobídete ani pri ďalšom zariaďovaní Vašej domácnosti.

tím Nový nábytok

• rýchla komunikácia, následná reklamácia vybavená promtne a k spokojnosti, tovar kvalitný
    • žiadna

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Váš nákup. Sme úprimne radi, že ste s procesom vybavenia Vašej objednávky a následnej reklamácie spokojní. Teší nás, že sa Vám zakúpené stoličky páčia a vyhovujú Vašim predstavám o kvalite tovaru. Veríme, že ak sa v budúcnosti rozhodnete opäť pre nákup v našom obchode, budete rovnako spokojní.

tím Nový nábytok

• dodacia lehota bola síce splnená, no prekážalo mi, že v e-shope bola uvedená garantovaná dodacia lehota pre tento produkt len 10 dní, ja som musela čakať 6 týždňov

Dobrý deň pani Inka,

Vaša objednávka bola s Vami telefonicky potvrdená s dodacou dobou do 6 týždňov. Vašu skriňu Benson sme Vám doručili teda v deklarovanom termíne tak ako ste boli informovaná. Je možné, že na stránke bola uvedená iná doba dodania, záleží v akom čase ste boli návštevníkom našej stránky, informácie na stránke aktualizujeme akonáhle je to možné v závislosti od informácií našich dodávateľov. Aktuálnu dobu dodania Vám potvrdíme aj na našej zákazníckej infolinke, online čete na našej stránke alebo na emaily.
    Veríme, že ste s nákupom spokojná a skriňa Vám bude dobre a dlho slúžiť.

• Kvalitný tovar
    • Dlhá doba dodania

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný so zakúpeným nábytkom.
    O dodacej dobe informujeme aj na našej stránke pri jednotlivých produktoch a aj pri potvrdení objednávky si dodacie doby odsúhlasujeme so zákazníkom.
    Pokiaľ nastanú nejakú zmeny, prípadne posun v dodaní, snažíme sa obratom infomovať.
    Nemáme vedomosť, že by ste vo Vašom prípade neboli informovaný o dĺžke dodacej doby, napriek tomu sa za prípadné nepríjemnosti ospravedlňujeme.

• Dodanie bolo casovo splnené
    • Dobrá komunikácia
    • neboli ziadne

Bol som spokojný nakoľko vela eshopov tovar nedodáva v dodacich dobách , tento eShop to ale nepotvrdil dodanie prislo ako bolo dohodnute !

Dobrý deň pán Patrik,

zo srdca ďakujeme. Častokrát sa nám dostane len negatívnych reakcií, hoc určite nie každý je dokonalý a chybičky sa stávajú.
    Každý v našom tíme usilovne pracuje, aby tých chýb bolo čo najmenej, žiaľ niekedy nie je možné sa im vyhnúť.
    Sme vďační za každú reakciu a postreh a zvlášť pozitívne náš potešia.
    Budeme radi, ak aj v budúcnosti využijete naše služby.