• dodanie: jedalensky stol Monaco dosiel 2 tyzdne skor ako bolo naplanovane
    • masivnost stola
    • luxusny vzhlad
    • dobry mechanizmus na rozkladanie stola
    • ziadne

Prvykrat som objednavala cez novy nabytok a som spokojna

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 3 týždňami

Tovar ešte nemám,bude až koncom februára

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 týždňami

Objednávka prišla poškodená. Riešim reklamáciu.

• Rychle dodanie.
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 1 mesiacom

• kvalita,bezchybne dorucenie ochota sofera
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

Objednala som si 2 biele police do kuchyne na poháre, zhora otvorené spolu za 86,90 euro. Drahé. A nekvalitné.
    Po dodaní a rozbalení som ich aj okamžite s pripojenými fotografiami reklamovala. A výsledok: poškodené spodné a začné časti políc - najdlhšie (100 cm x 24 cm) mi dodajú znovu bez nároku a zľavu. V zml. podmienkach dokonca nabádajú zákazníka, že si tovar môže aj zmontovať. To znamená, že musím znovu zaplatiť montére, ktorý dve police rozmontuje a zmontuje a zavesí. Takže ho treba druhykrát zaplatiť. Ale firmu Nový nábytok to netrápi. Chcela mi poskytnúť len 10 eurovú zľavu, ak nové časti políc nebudem chcieť! A najnovšie ani nevedia dodržať vybavenie reklamácie do 30 dní. To nie je seriózna firma. Mali by si nekvalitného tovaru byť vedomí a podľa toho riešiť. A nie vodiť zákazníka za nos. NEDOPORUČUJEM. Jozefína Repiská

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 týždňami

• Rýchlosť, dostupnosť, super ceny

Žiadne

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

Mali dôjsť až v januári a prišli už pred Vianocami, čiže spokojnosť nad rámec. Komunikácia takisto 100% spokojnosť.

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

• Dodanie podľa dohodnutého termínu.
    • Poškriabana spodná časť stolíka.Pri sedačke ina farba vankúšov zo zelených hraškova svetlá farba.
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

Na tovar ešte čakáme! Mal nám byť doručený najneskôr po Novom roku. Tak mi bolo sľúbené pracovníčkou, ktorá mi zavolala presne po mojej internetovej objednávke. Ospravedlňovala sa, že mi tovar nepríde v termíne, ktorý uvádzajú na stránke, lebo sú dovolenky. Prešli už 2 pracovné týždne navyše a nič nedorazilo, ani ospravedlňujúci mail. Mala som vybavené, aby bol v ten čas vždy niekto doma, aby sme stôl a stoličky mohli prevziať!

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

Dobrá komunikácia s obchodom, tovar došiel skôr ako som čakala..

• Rychle dodanie

• problém pri reklamácii

Čo sa týka objednávania veľmi ochotný, ústretový, ale mali sme to šťastie, že sme museli tovar reklamovať a tam je už problém, pretože v obchode je to jednoduchšie.

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

• široký sortiment, dobré ceny, dovoz až domov
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

• Objednané a doručené bez akejkoľvek námahy.
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

• tovar mi bol doručený včas, ale poslali mi inu farbu, čo som ja objednala. pisala som reklamáciu, ale do dnesneho dna t.j.08.01.2019 som to nedostala,a tovar bol dorucený 28.11.2018 , a preto nie som spokojná s obchodom.

• Dlhšia doba čakania

• znehodnotený výrobok

poškodený výrobok

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 1 mesiacom

• Objednávala som stôl a moja požiadavka bola, aby sa rozkladal, tak, že nôžky stola budú na konci, aby nikto nesedel za stolom medzi nohami stola. Nakoľko stôl nebol vyobrazený v rozloženom stave,tak som volala do firmy novynabytok a operátorka na telefóne má ubezpečovala, že stôl je taký, ako som opísala. Samozrejme, že po zložení sme zistili, že je presne taký, ako som nechcela a navyše predvrtané diery nesedeli/ bol to vianočný darček/, tak som mala pokazené celé Vianoce. Tovar som nevrátila, veď sme museli na niečom večerať, ale od tejto spoločnosti si už nič neobjednám a odporúčať ju tiež nebudem.

• Bezproblemovy nakup
    • Super, dakujem za rychle dodanie. Tovar prisiel pred vianocami, aj ked prvy odhad mi bol avizovany az po vianociach.