• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

Obchod určite odporúčam.Po doručení som bola veľmi milo prekvapená.Za tú cenu som vobec nečakala takú dobrú kvalitu.Určite to nebol môj posledný nákup.

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 týždňami

• objednavka bola vybavená s ochotou
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

• Tovar posielajú nekvalitný s Poľska sedačka za 580€ úplne nekvalitná ak odstránite obal s tovaru strhnú si približne 200€
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 1 mesiacom

• farba nasej postele je uplne ina ako na obrazku
    • tovar vyzera ako nekvalitny polsky, bez navodu na zhotovenie
    • postel vobec nie je pevna, aby drzala vsetky casti pokope

• Maximalna spokojnosť

• včasné doručenie tovaru
    • dodávka nábytku bola kompletná
    • montáž zvládne aj laik
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 týždňami

Komunikácia s predávajúcim na veľmi dobrej úrovni,rýchle dodanie tovaru

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

Všetko super aj keď som musela čakať na výrobu 5 týždňov, určite sa oplatilo. Odporúčam :)

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 týždňami

Nie som spokojná, stoličky sú nekvalitne prevedené a dokonca sa nedajú ani poriadne zmontovať. Najlepšie je vidieť na vlastné oči.

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 1 mesiacom

Som spokojná rýchle dodania tovaru

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 týždňami

Pekný nábytok zo spravnim dizajnom

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

• objednávka vždy prebehne ako má. Takto by mali jednať aj v obchodoch, ked si človek objedná tovar.

• Rychle dodanie

• dlhá dodacia lehota
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 1 mesiacom

• dlhá doba dodania-nesplnili slúbenú dobu dodania.
  • nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 mesiacmi

Absolutne nic nekupujte od nich!!!! Kupil som postel. Dodacia doba 5 tyzdnov do posledneho dna. Ked som zavolal sami nevedeli kedy to asi dodaju prehlad o objednavkach nula bodov. No a az pri skladani postele to zacalo byt zaujimave. Navod na A5 absolutne neprehladny. Chybajuce sroby a spojovaci material! Ale top je ze diery boli nepresne navrtane takze postel sa neda zlozit pokial clovek nezacne improvizovat a vela vrtat!!!! Obrovsky nepodarok maximalna nespokojnost!!!!

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu k nákupu v našom e-shope. Vybrali ste si z našej širokej ponuky jednu z najpredávanejších postelí, ktorú predávame s roštom - bez matraca.

Úprimne nás mrzí, pokiaľ posteľ nebola v 100%nom stave. Prosíme Vás - ak si prajete uplatniť reklamáciu na nesprávne vyhotovený výrobok a nekompletne doručenú objednávku, vypíšte reklamačný formulár. Nájdete ho tu:
    Ak je to možné, prosím, odfoťte reklamovaný nábytok / štítok z krabice a fotografiu (stačí mobilom) priložte ako prílohu k vypísanému formuláru. Každý písomný podnet je v spolupráci s výrobcom vyhodnotený a v prípade uznania reklamácie samozrejme v čo najkratšom čase zrealizujeme nápravu.

S úctivým pozdravom

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 4 týždňami

• Rýchle dodanie a maximalna spokojnosť

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme radi, že ste si u nás zakúpili hneď dve krásne biele postele. Tešíme sa, že sme Vám nábytok doručili pár dní po vytvorení objednávky. Budeme sa tešiť, ak si u nás vyberiete nový nábytok aj nabudúce.

• Velmi spokojná.

Netreba sa bat nakupovat takzmto spôsobom. Tovar je vzbavenz k spokojnosti. Neni co dodat.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme, že ste u nás - dokonca už tretíkrát. Tešíme sa, že set s našimi službami spokjoný a sme radi, že náš obchod odporúčate aj iným zákazníkom.

Prajeme Vám veľa spokojných chvíľ s novým nábytkom.

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 2 týždňami

Celkovo som s posteľou spokojná, len som nečakala,že úložný priestor postele nebude mať pevné dno-nejaku dosku, ale len látku,ktorá sa suchým zipsom pripne zospodu postele. To nebolo pri tovare nikde napísané a netušila som,že aj takto existuje úložný priestor. Nepríde mi to veľmi efektívne.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Váš nákup a spätnú väzbu k priebehu vybavenia objednávky. Sme vďační za Vaše odporúčanie. Váš dotaz sme postúpili na kompetentné oddelenie a v prípade potreby bude popis produktu upravený. Veríme, že napriek tomu, že dno postele nie je sololit, ale tkanina, úložný priestor využijete na uskladnenie predmetov - prádla.

• nakúpil v obchode novynabytok.sk pred 1 mesiacom

• Tovar mi bol doruceny ale velmi spinavom vstave, nocizky postele boli ohnute, rosty na postel zle vypracovane az skoro popraskane

Reakcia obchodu novynabytok.sk

mrzí nás, pokiaľ doručený nábytok nebol v poriadku. Kontrolovali sme informácie pri Vašej objednávke manželskej postele s roštom a penového matraca, ale nenašli sme žiadne nahlásenie reklamácie. Naše reklamačné oddelenie teda nemá informácie o tom, že s objednávkou nebolo niečo v poriadku.

Prosím, vypíšte reklamačný formulár, na základe ktorého Vás bude o ďalšom postupe informovať naše reklamačné oddelenie. Odkaz na reklamačný formulár v elektornickej forme nájdete tu:
    Ak je to možné, prosím, odfoťte reklamovaný nábytok / štítok z krabice a fotografiu (stačí mobilom) priložte ako prílohu k vypísanému formuláru. Každým písomným podnetom sa zaoberáme a riešime ho v súčinnosti s výrobcom v najkratšom možnom termíne. Reklamačné oddelenie Vás bude písomne informovať o ďalšom postupe.