• rýchla komunikácia, následná reklamácia vybavená promtne a k spokojnosti, tovar kvalitný
    • žiadna

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Váš nákup. Sme úprimne radi, že ste s procesom vybavenia Vašej objednávky a následnej reklamácie spokojní. Teší nás, že sa Vám zakúpené stoličky páčia a vyhovujú Vašim predstavám o kvalite tovaru. Veríme, že ak sa v budúcnosti rozhodnete opäť pre nákup v našom obchode, budete rovnako spokojní.

tím Nový nábytok

• Kvalitný tovar
    • Dlhá doba dodania

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný so zakúpeným nábytkom.
    O dodacej dobe informujeme aj na našej stránke pri jednotlivých produktoch a aj pri potvrdení objednávky si dodacie doby odsúhlasujeme so zákazníkom.
    Pokiaľ nastanú nejakú zmeny, prípadne posun v dodaní, snažíme sa obratom infomovať.
    Nemáme vedomosť, že by ste vo Vašom prípade neboli informovaný o dĺžke dodacej doby, napriek tomu sa za prípadné nepríjemnosti ospravedlňujeme.

Tím Nový nábytok

• objednali sme si matrac a sme spokojní s kvalitou

Dobrý deň pani Beáta.

Ďakujeme za Vašu recenziu. Úprimne nás teší, že ste s matracom spokojní. Veríme, že pre nákup cez náš e-shop sa rozhodnete aj v budúcnosti.

tím Nový nábytok

• Rýchle dodanie,kvalitný výrobok,pohodlnosť

Dobrý deň pani Simona,

veľmi nás teší, že ste si v našom obchode vybrali z našej ponuky a to konkrétne posteľ Silvia, ktorá je jednou z najobľúbenejších.
    Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a Vaša objednávka bola vybavená rýchlo a v poriadku.

Ďakujeme za Váš nákup.

Tím Nový nábytok

• rýchlosť dodania, kvalita výrobku

Dobrý deň pani Anna,

ďakujeme, že ste sa rozhodli nakupovať v našom obchode a sme veľmi radi, že Váš nákup prebehol v poriadku.
    Budeme radi ak náš obchod ani v budúcnosti neobídete.

Tím Nový nábytok

• Tovar splnil moje ocakvania co do kvality aj estetickosti
    • Vyssia cena za dorucenie

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu objednávku a tešíme sa, že ste spokojná s nákupom.
    Veríme, že aj v budúcnosti si v našom obchode nájdete niečo užitočné a pekné do Vašej domácnosti.

Tím Nový nábytok

• Kvalitny výrobok,dobrá komunikácia s dodávatelom

Dobrý deň pani Erika,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, veľmi si to vážime. Vybrali ste si z našej ponuky jedálenský stôl ST 104 z masívneho dreva.
    Takýto stôl býva súčasťou domácností dlhé roky a svedkom príjemných aj vážnych chvíľ s rodinou.
    Prajeme Vám, aby Vám ten Váš dlho a dobre slúžil a zažili ste pri ňom len to príjemné v kruhu Vašej rodiny.

Tím Nový nábytok

• Bola som spokojná s dodávkou tovaru a aj s kvalitou tovaru

nemám

Dobrý deň pani Elena,

tešíme sa spolu s Vami z vydareného nákupu.
    Veríme, že Vám sedacia súprava Viper z našej ponuky bude dlho a dobre slúžiť.
    Zo srdca ďakujeme.

• Kvalita tovaru
    • Rychlost dodania
    • Komunikacia velke +

Dobrý deň pán Marián,

srdečne ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás to potešilo, že ste spokojný s nákupom v našom eshope.
    Zakúpili ste si poschodovú posteľ Bogota, ktorá je veľmi pekná a praktická a ako píšete aj kvalitná.

Nech sa páči, radi Vás v našom obchode privítame aj nabudúce.

• výborná komunikácia
    • termín dodania je presný
    • kvalitný tovar za dobrú cenu

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme veľmi radi, že ste si vybrali z ponuky nášho obchodu a rozhodli ste sa u nás nakúpiť.
    Zakúpili ste si sedacie súpravy BRW Margaret III. Jedná sa o veľmi peknú, štýlovú a praktickú sedačku.
    Veríme, že Vám bude slúžiť dlho a dobre.

Ďakujeme pekne.

• Výborná komunikácia.
    • Kvalitné výrobky za dobré ceny.

Dobrý deň pani Martina,

sme nesmierne vďační za Vaše pekné hodnotenie a veľmi si vážime, že oceňujete prácu nášho tímu, ktorý sa venuje Vaším objednávkam s najvyšším nasadením a pokorou.
    Veríme, že sa vždy dobre vyspíte na Vašej novej posteli LK 118 z masívneho dreva.