Serioznost obchodu podla mna clovek zisti az pri rieseni nejakeho problemu, hlavne reklamacie. Mne osobne prisiel poskodeny tovar, ale vsetko rychlo vybavili k mojej spokojnosti.

Všetko v pohode,takto by mal fungovať každý internetový obchod.

• Spoľahlivosť,Precíznosť,Kvalita,Super ceny
    • Tie odkazy cez dve ruky lepšíe by,bolo obj.nejak jednoduchšie na priamo.

Super

odporucam

• Komuniakacia

Neodporučam

• neviem
    • doručenie do 5 dni

neviem

• nedorucili ste mi vobec nakup ani ste nepotvrdili prebratie objednavky

• rýchlosť dodania tovaru

• Kamenna predajna v mojom meste
    • Ochotny personal
    • Velky rozdiel v cenach cez internet a v predajni.
    • Je kepsie si tovar objednat cez internet a prevziat o pat
    • Minut v predajni ako ho kupit priamo v predajni.
    • Nechapem tuto filozofiu

• Výhodná cena a dodanie predmetnej zásielky.Superkomunikácia na centrále /nie na pobočke/
    • neviem

Doporučujem ho aj ostattným.

• Napriek výslovnej podmienke uvedenej v objednávke aby bol dodaný nový neotvorený kus!
    • Objednaný mobil prišiel otvorený so známkami manipulácie.

Tento obchod viac nepoužijem.

• kvalitná ponuka a vynikajúca cena
    • žiadne som nezistil

kvalita

Bol som dost milo prekvapeny nakolko som objednal tovar v stredu poobede a stvrtok rano som ho mal doma. Klubuk dole a davam jednotku s hviezdickou.

• Ak niekto v pondelok povie že zásielku posiela, v stredu zavolá, že objednaný tovar nemajú na sklade ani na predajniach a ponúkne iný tovar s tým že je dostupný a nakoniec v piatok sa ozve s informáciou že ponúknutý "dostupný" tovar musia zohnať a posielaný bude až o týždeň.... čo dodať...

• rýchlosť

doporučujem

• Jediná výhoda bol osobný odber.
    • Vysoké ceny, neprehľadnosť internetového obchodu a neinformovaní zamestnanci.

• foto produktu nebolo aktualne

• Rýchlosť,prehľadnosť,naj ceny na trhu,originálne balenie s bohatým prislusenstvom
    • Obchod mobil online ponúka špičkový tovar,komunikáciách ním prebiehala na vysokej úrovni,čo sa ale neá povedať o pobočke za OD Orior,Lučenec,údajná chýba systemu kvôli ktorej som si tovar mmohol vyzdvihnúť až pri tretej návšteve sa odpustiť dá ale to že sa do pobočky prakticky nedalo dovolať už nie, s komunikáciou s ostatnými pobockami nebol žiadny provlek,pracovníci boli.ochotní a ustretovi

Ako obchod a komunikácia je na dobrej úrovni, ale podľa mňa,by sa mal tovar v obchode riadne skontrólovať, či je všetko ako má byť a až tak tovar poslať. Malo by to byť také niečo ako výstupná kontróla, aby sa predišlo reklamáciám. Mne sa stalo, že s kompletu krytu telefóna bola jedna súčiastka vadná. Ja som to nereklamoval z dôvodu toho, že poielanie tovaru späť buď kurierom, alebo poštou by bolo drahšie ako samorný kryt. Keby to bola vec, ktorá je drahá, určite by som to reklamoval.

• tovar som 3x reklamoval-závada vybíjanie batérie za 1 deň-reklamácie neuznané že vraj batéria je OK,nakoniec po 3 reklamácií mi ponúkli ako na posmech novú batériu samozrejme kúpiť u nich za cca 25 eur!Dal som podnet na SOI dostali pokutu.Je to veľmi zlý obchod.U nich nikdy viac!!!

Neserióznosť!Najdôležitejšie pre nich je predať tovar a po nich potopa!