mobilonline.sk — Heureka.sk

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Cez telefon som si overil dostupnost a dohodol sposob objednavky , pani bola velmi ochotna . Rýchle riešenie a dodanie do predajne v BA .

Objednal som si telefón s vyzdvihnutím na predajni. V pondelok dňa 27.11. o 19:33 mi prišiel e-mail s informáciou, že tovar dorazil na predajňu a mám 5 dní na jeho vyzdvihnutie.

V piatok dňa 1.12. som o cca 18:45 prišiel na predajňu. Pani na pobočke si vypýtala moje meno na dohľadanie objednávky. Telefón pripravila, overila si, že som za objednávku neplatil online a požiadala ma o zaplatenie sumy 169,90 €. To ma trošku prekvapilo, keďže som mal pocit, že objednávka bola na sumu 169 €. Išlo však o podobné sumy a minimálny rozdiel, a tak som si povedal, že som si to asi len celé zle zapamätal a odišiel spokojný domov.

Večer som si pozeral maily a preklikol som sa aj na ten od mobilonline.sk, kde som si overil stav objednávky. Takto som zistil, že moja objednávka je v stave "Zrušená". Pani na pobočke urobila z nákupu na internete nákup na kamennej predajni, čím som stratil 14 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu (cielene som objednával telefón z e-shopu, keďže ide o darček, pri ktorom potenciálne hrozilo, že obdarovanému nebude vyhovovať).

Toto ma naozaj nahnevalo, lebo sa také veci nerobia. Napísal som preto na zákaznícku linku a úprimne som očakával, že sa mi ospravedlnia, priznajú chybu zamestnanca na pobočke a dajú mi symbolických 14 dní na vrátenie tovaru, ktoré vôbec ale vôbec neplánujem využiť.

Po 2 mailoch od zákazníckej podpory som ešte rozčarovanejší. Údajne sa objednávka stornovala sama a tak mi zamestnanec proste predal telefón z predajne. Žiadne konkrétnosti, žiadny návrh riešenia.

Ak by to bola pravda a zamestnanec objednávku nestoronoval sám a cielene mi tovar nepredal ako nákup na predajni, potom sú to tieto problémy:
    - prečo som nemal sľúbených 5 dní na vyzdvihnutie objednávky?
    - prečo mi neprišlo upozornenie, že mám posledný deň na vyzdvihnutie objednávky?
    - prečo mi neprišlo upozornenie, že objednávka je zrušená
    - prečo ma zamestnanec na pobočke neupozornil, že objednávka bola medzičasom stornovaná a telefón mi predáva ako nákup na predajni za inú cenu a s inými podmienkami?

Veľké sklamanie z e-shopu. Viacerým ľudom som ho odporúčal, na predajni mi doteraz vždy pomohli. Ale oddnes mám veľké obavy z ďalších nákupov.

Rýchly obchod, telefón úplne nový

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu skvelú recenziu! Sme radi, že ste boli spokojní s naším rýchlym obchodom a že nový telefón plne splnil vaše očakávania. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Tešíme sa, že vám budeme môcť opäť pomôcť v budúcnosti.

tím Mobilonline

Ja som nedostal tovar zatiaľ

Rýchlosť dodania.

Milý zákazník,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli s doručením vašej objednávky spokojný. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme ani v budúcnosti. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

OK

tím Mobilonline

• rýchlosť vybavenia objednávky a super cena
    • nemám žiadnu

tím Mobilonline

Rýchle, seriôzne jednanie. 100%-ná soľahlivosť.

• Spokojnosť 100%
    • Výhodou je že som si vybrala keď som mala čas

• Fajn cena a ISIC zľava
    • 5 dní čakania na doručenie na pobočku (nutný telefonát pre overenie)
    • Krabica úplne rozbitá produktu s dierami

Ak Vám tovar nesúri a cena je pre Vás v poriadku, tak není čo riešiť. Ale ak hľadáte schopný eshop, ktorý Vašu objednávku začne riešiť hneď, tak takúto odozvu tu nečakajte.

tím Mobilonline

Prvú objednávku mi zrušil obchod bez upozornenia, po vytvorení druhej objednávky tovaru, ktorý bol na sklade, mi oznamuje sledovanie zásielok, že sa objednávka spracováva a to už 6 dní, pričom dodanie malo trvať podľa eshopu 2-3 dni. Kamenný obchod nie je zlý, ale eshop zrejme nefunguje.

• Telefón v hodnote 870€ mi bol doručený tak že bol zabalený v novinách ,bez krabici.... Te najhorší internetový predajca.

Po 4 dnoch som objednavku zrusil, nakolko nebol tovar este doruceny. V inom eshope som mal tovar na druhy den

• Kladné vybavenie

Mám len dobré skúsenosti

• Hneď reagovali na objednávku
    • Boli pohotoví
    • Dodacia doba krátka.

Som spokojná,rýchle dodanie dakujem

tím Mobilonline

Komunikatívny, dobrý výber, prijateľné ceny

• Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Bezproblémové sú aj reklamačné skúsenosti

tím Mobilonline

Super obchod už som nakupoval viac krát.