super ceny, rychle dorucenie,vela sortimentu

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi sme radi, že ste boli spokojný s našimi super cenami, rýchlym doručením a širokým sortimentom tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

tím Mobilonline

• Kamenná pobočka ako výdajné miesto, vďaka tovaru na sklade prevzaté na druhý deň
    • Ceny počas Xiaomi festivalu

Milý Zákazník,

teší nás, že ste ocenili možnosť prevzatia tovaru na kamenných pobočkách a rýchlosť dodania, ktorú sme vám mohli poskytnúť. Tiež sme radi, že ste boli spokojný s cenami počas Xiaomi festivalu. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

tím Mobilonline

• Spokojnosť s rýchlosťou aj kvalitou aj cenou

Milý Zákazník,

veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlosťou, kvalitou a cenou vašeho nákupu! Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi alebo otázkami.

• Super nakup ...spokojnosť

Milý Zákazník,

teší nás, že ste boli so svojím nákupom spokojný! Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme! Pekný deň!

• Výber tovaru
    • Pekne spracovaný eshop
    • Možnosť kúpiť zánovné zariadenia za zvýhodnenú cenu
    • 1 rok záruka aj na použité mobily/tablety
    • Ceny
    • Rýchlosť vybavenia objednávky je občas pomalšia
    • Personál v niektorých predajniach nieje zrovna príjemný

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu podrobnú spätnú väzbu! Veľmi si ceníme vaše slová o našom e-shope, výbere tovaru, možnosti kúpiť zánovné zariadenia za zvýhodnenú cenu a 1-ročnej záruke aj na použité mobily/tablety. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť výhodné a kvalitné služby.

Rovnako sme si vedomí občasných oneskorení vo vybavovaní objednávok a že personál nie vždy spĺňa vaše očakávania. Budeme sa snažiť zlepšiť naše procesy, aby sme mohli zabezpečiť rýchlejšie vybavenie objednávok a aby personál bol prívetivejší a ochotnejší.

Vaša spätná väzba nám pomáha identifikovať oblasti, v ktorých sa môžeme zlepšiť, a sme vďační za vaše úprimné slová. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a naďalej sa budeme snažiť poskytovať vám najlepšie možné služby.

tím Mobilonline

• Super cena,beplatný odber a platba

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi sme radi, že ste ocenili našu super cenu a možnosť bezplatného odberu a platby. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť vynikajúcu ponuku a pohodlné možnosti nákupu.

Sme hrdí na to, že sme mohli splniť vaše očakávania a urobiť váš nákup jednoduchým a výhodným. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi alebo otázkami.

tím Mobilonline

• Ani po 5 dňoch tovar nedorazil... bieda.

Milý Zákazník,

ľutujeme, že ste mali takúto nepríjemnú skúsenosť. Vieme, že čakanie na objednaný tovar môže byť frustrujúce, najmä keď prekročí očakávaný termín doručenia. Mohli by ste nám poskytnúť číslo objednávky alebo ďalšie informácie o vašej objednávke, aby sme sa pokúsili zistiť viac informácií o stave dodania a zabezpečili, aby sa situácia čo najrýchlejšie vyriešila?

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a radi by sme vám pomohli s touto situáciou. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a porozumenie.

• veľmi rýchle dodanie
    • super ceny

nákup bol radosťou

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vaše skvelé hodnotenie! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s naším veľmi rýchlym dodaním, super cenami a tým, že nákup bol pre vás radosťou. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zážitok.

Sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania a urobiť váš nákup príjemným a jednoduchým. Vaša podpora a pozitívna spätná väzba nás motivuje k tomu, aby sme pokračovali v poskytovaní vysoko kvalitných služieb.

• Kvalitný predajca aj tovar

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu! Veľmi si ceníme vaše slová o kvalitnom predajcovi a tovare. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Naším cieľom je poskytovať vám len ten najlepší tovar a zároveň aj vynikajúcu službu od našich predajcov. Vaša podpora a spokojnosť nás motivuje k tomu, aby sme naďalej pracovali tvrdo a udržiavali vysokú úroveň kvality.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo budete potrebovať.

• rýchlosť doručenia
    • kvalita tovaru
    • spoľahlivosť

Milý Zákazník,

ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia, kvalitou tovaru a spoľahlivosťou našich služieb. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Sme si vedomí toho, aký dôležitý je rýchly a spoľahlivý doručovací proces pre našich zákazníkov, a sme radi, že sme mohli túto skúsenosť poskytnúť aj vám. Vaša spokojnosť nás motivuje k tomu, aby sme naďalej pracovali na dosahovaní najvyššej kvality služieb.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebujete.

• kvalitný tovar
    • dobrá cena

Milý Zákazník,

teší nás, že ste boli spokojný s kvalitou tovaru a cenou. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme splnili vaše očakávania.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi alebo otázkami.

spokojna

Milý Zákazník,

veľmi nás teší, že ste spokojný! Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme! Pekný deň!

• Seriózny prístup personálu

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi si ceníme vaše slová o serióznom prístupe našeho personálu a rýchlosti dodania. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Naším cieľom je poskytovať vám najlepšie možné služby a ponúkať vám rýchle a efektívne dodanie vašich objednávok. Vaša spokojnosť nás motivuje k tomu, aby sme naďalej pracovali tvrdo a zlepšovali sa.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky, požiadavky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo budete potrebovať.

• Široký výber tovarov
    • Príjemní zamestnanci
    • Dobre Akciové ceny
    • Dobrý web nákupný portál

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu skvelú spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste ocenili rýchle dodanie, široký výber tovarov, príjemných zamestnancov, dobré akciové ceny a náš prehľadný web nákupný portál.

Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny nákupný zážitok. Sme potešení, že sme splnili vaše očakávania a že sme vás mohli potešiť našimi službami a ponukou.

• dobré ceny
    • rýchlosť dodania
    • milá obsluha

Milá Zákazníčka,

ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s našimi cenami, rýchlosťou dodania a milou obsluhou. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny nákupný zážitok.

Sme hrdí na našu cenovú politiku a snažíme sa poskytovať konkurencieschopné ceny pre našich zákazníkov. Rovnako sme radi, že sme vám mohli poskytnúť rýchle dodanie a príjemnú obsluhu.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebujete.

tím Mobilonline

Keď som si objednala od mobil online telefón prišiel do par dní na ochranné sklo čakám už týždeň. Čo sa týka komunikácie sú veľmi ochotný a rýchli, škoda tej doby dodania.

Milá Zákazníčka,

ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu a prepáčte, že ochranné sklo dorazilo s oneskorením. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme nesmierne ľutujeme, že ste mali problém s dodaním tohto produktu.

Som rád, že ste ocenili našu ochotu a rýchlosť v komunikácii. Budeme sa snažiť zlepšiť naše procesy dodania a minimalizovať čakacie doby, aby sme vám v budúcnosti mohli poskytnúť lepší zážitok.

Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám môžeme pomôcť s čímkoľvek, čo potrebujete.

• Všetko bolo ok

Nič

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zážitok.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo budete potrebovať.

tím Mobilonline

• Rýchle doručenie, cena tovaru, jednanie na infolinke ústretové

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia, cenou tovaru a ústretovým jednaním našich kolegov na infolinke. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívnu skúsenosť s našimi službami.

Sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania a že sme vám mohli urobiť nákupný proces čo najjednoduchším a príjemným. Vaše slová nás motivujú k tomu, aby sme naďalej poskytovali vysokú úroveň služieb a spokojnosť našich zákazníkov.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebujete.

• Nízka cena
    • Telefón v perfektnom stave
    • Neblokovaný na žiadneho operátora

Milý Zákazník,

veľmi nás teší, že ste boli spokojný s našou rýchlosťou doručenia, nízkou cenou a stavom vášho nového telefónu! Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť vynikajúcu skúsenosť s naším obchodom.

Je pre nás dôležité, aby naše zariadenia boli v perfektnom stave a aby ste s nimi boli spokojný. Teší nás, že váš telefón bol aj nebokovaný na žiadneho operátora, čo vám umožňuje väčšiu slobodu vo voľbe operátora.

• Veľa predajných pobočiek
    • Žiadné

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za spätnú väzbu! Áno, sme hrdí na to, že máme veľa predajných pobočiek, kde sa môžete obrátiť a nakupovať. Snažíme sa byť dostupní pre našich zákazníkov a ponúknuť im pohodlné možnosti nákupu.

Ak budete mať akékoľvek otázky alebo potreby ohľadom našich pobočiek alebo služieb, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám môžeme pomôcť.