Predajca v pohode. Kvalita tovaru neuspokojivá. Púzdra len tak hodené do obálky bez krabičky. Kryty prišli deformované, po nasadení na telefón hrôza!!!

• Dobre ceny

Bola to prvá objednávka a cena o 30% menšia než inde,som spokojný

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za váš prvý nákup u nás a za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s cenou, ktorá bola o 30% nižšia ako inde, a že sme splnili vaše očakávania pri vašej prvotnej skúsenosti s nami.

Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme radi, že sme si získali vašu dôveru a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

Tím Mobilonline

• Rýchlosť dodania tovaru, dobra komunikácia.

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu! Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou dodania tovaru a kvalitnou komunikáciou. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a teší nás, že sme splnili vaše očakávania.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi.

• Presny opis
    • Super cena
    • Rychle dodanie na druhy den
    • Ziadne

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s presným popisom produktu, výhodnou cenou a rýchlym dodaním na druhý deň. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme splnili vaše očakávania.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebujete našu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi.

rýchle dodanie

Milý zákazník,

Teší nás, že ste boli spokojný s rýchlosťou dodania vašej objednávky. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť rýchlu a efektívnu službu.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s čímkoľvek potrebujete.

Tím Mobilonline

bol som spokojný ako s vybavením objednávky tak aj s cenou

Milý zákazník,

Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s vybavením vašej objednávky a s cenou, ktorú sme vám mohli ponúknuť. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť výbornú hodnotu za vaše peniaze.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu budúcu návštevu a dúfame, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu službu.

Tím Mobilonline

• Vyzdvihol som,kedy sa mi hodí.

Milý zákazník,

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Teší nás, že sme vám mohli ponúknuť možnosť vyzdvihnutia vašej objednávky v čase, ktorý vám vyhovuje. Ďakujeme, že ste si na nás našli čas a že ste si vybrali naše služby.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky ohľadom vášho nákupu, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

Bez problemov,spokojnost

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu správu. Je pre nás veľkou radosťou počuť, že ste boli spokojný s našimi službami a že ste svoj nákup zažili bez problémov.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a urobíme všetko pre vašu maximálnu spokojnosť.

• Rýchlosť dodania
    • Ústretový personál
    • Žiadne som nenašiel

Objednávam pravidelne. Pri nákupe a vyzdvihnutie na predajni dodanie zdarma.
    Najlepšie ceny.

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu vernosť a pravidelné nákupy u nás. Vaša dôvera nás veľmi teší a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť vynikajúcu službu. Sme radi, že si ceníte naše výhodné ceny a výhody, ktoré ponúkame, ako je dodanie zdarma pri vyzdvihnutí na predajni.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

Tím Mobilonline

Žiaden problém.Vsetko prebehlo v poriadku Ďakujem.

Milý zákazník,

Rádi počúvame, že všetko prebehlo hladko a bez problémov. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová a sme vďační, že ste si na nás našli čas vyjadriť vašu spokojnosť.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám mohli s niečím pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu budúcu návštevu a dúfame, že vám budeme môcť znova poskytnúť skvelú službu.

• Ochota a odbornosť pracovníka

Milý zákazník,

Vaša pochvala týkajúca sa ochoty a odbornosti našich pracovníkov nás veľmi teší. Sme radi, že ste boli spokojný s ich službami. Je pre nás veľkou radosťou, že sme vám mohli poskytnúť vynikajúcu obsluhu a pomôcť vám s vašimi potrebami.

Vaše uznanie je pre nás veľkou motiváciou a teší nás, že sme splnili vaše očakávania. Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že ste si vybrali práve nás. Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali našu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám poskytneme akúkoľvek podporu, ktorú by ste mohli potrebovať.

• Ok, všetko v poriadku
    • Nemám

Spokojnosť

Milý zákazník,

Rádi by sme vám vyjadrili úprimnú vďaku za vašu dôveru a podporu. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme vám mohli pomôcť. V prípade, že by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali našu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a ochotní vám poskytnúť akúkoľvek ďalšiu podporu, ktorú by ste mohli potrebovať.

Tím Mobilonline

Dobrá cena, rýchle doručenie, všetko funguje tak, ako má.

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Veľmi si ceníme vaše slová a sme radi, že ste spokojný s našimi službami. Je pre nás veľkou radosťou vedieť, že cena a rýchlosť doručenia spĺňali vaše očakávania a že všetko funguje tak, ako má.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme vďační za vašu dôveru. Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali našu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám budeme môcť znova pomôcť a poskytnúť vám ďalšiu pozitívnu skúsenosť s našou spoločnosťou.

Zatial ok.

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu. Teší nás, že ste zatiaľ spokojný s našimi službami. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zážitok.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám mohli s niečím pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám budeme môcť znova pomôcť a udržať vašu spokojnosť na vysokej úrovni.

Tím Mobilonline

• Rýchle vybavenie mojej objednávky a prehľad

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu. Veľmi si ceníme, že ste boli spokojný s rýchlym vybavením vašej objednávky a s prehľadom, ktorý sme vám poskytli. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť kvalitnú službu.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám mohli s niečím ďalším pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám budeme môcť znova pomôcť a poskytnúť vám ďalšiu skvelú skúsenosť s našou spoločnosťou.

• Lahko dostupne,personal ochotny,super

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste boli spokojný s dostupnosťou našej predajne a s ochotou nášho personálu. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť príjemný a uspokojivý nákupný zážitok.

Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám budeme môcť opäť pomôcť a poskytnúť vám ďalšiu vynikajúcu službu.

• Na postupnom mieste

Milý zákazník,

Ďakujeme vám za upresnenie. Teší nás, že ste si našli našu predajňu na mieste, kde bolo pre vás ľahko dostupné. Vaše pripomienky sú pre nás dôležité, pretože nám pomáhajú zlepšiť naše služby a udržať vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov.

Ak by ste mali ďalšie otázky alebo ak by sme vám mohli s niečím pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšiu pomoc a služby.

Tím Mobilonline

• Dobré parkovanie a umiestnenie obchodu

Veľmi rýchle vybavenie objednávky, milá a ochotná predavačka, poradila a pomohla pri ďalšom nákupe.

Milá zákazníčka,

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste sa podelili o vašu skúsenosť s nami. Veľmi nás teší, že ste boli spokojná s rýchlosťou vybavenia objednávky a s príjemným a ochotným prístupom našej predavačky.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť vynikajúcu službu a pomoc pri vášom nákupe. Teší nás, že sme mohli byť nápomocní a že sme splnili vaše očakávania.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu a poskytneme vám opäť najlepšiu možnú skúsenosť s našou spoločnosťou.

• Prakticky nový pekný tablet
    • Neodhlaseny iCloud od povodnej majitelky

Z tohto obchodu som si kupila repasovany tablet. Tablet sám o sebe bol v poriadku, čo sa týka vonkajšieho vzhľadu (nebol nijak poškodený) aj funkčnosti - bol prakticky úplne nový, čo si cením. Čo si však necenim bolo že, po zapnutí tabletu som zistila, že nebol od predchádzajúcej majiteľky odhláseny z iCloudu a preto tam boli všetky jej fotky, súbory a ďalšie osobne údaje. Samozrejme heslo na odhlásenie som nemala preto som musela kontaktovať predchádzajúcu nalogovanu pani. Nakoniec všetko dobre dopadlo, no ponaučenie je, že pred tým ako si od nich budete kupovať akúkoľvek repasovanu vec je potrebné si ju skontrolovať ešte najlepšie na predajni a pripadne to rovno u nich reklamovať. Nerozumiem ako môžu predávať repasovany produkt, ktory nie je riadne skontrolovaný a odhlaseny od pôvodného majiteľa. Takže áno obchod odporúčam ale myslím, že by nabudúce mali byt v tomto dôslednejší.

Milá zákazníčka,

Ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu a zdieľanie vašej skúsenosti s nákupom repasovaného tabletu. Je nám ľúto, že ste zažila nepríjemnosť so zistením, že tablet nebol odhlásený z iCloud účtu predchádzajúceho majiteľa. Chápeme, že takéto situácie môžu spôsobiť obavy a nepríjemnosti.

Vaša pripomienka je pre nás veľmi dôležitá a poslúži nám ako podnet na zlepšenie našich procesov a kontroly kvality. Sme si vedomí dôležitosti dôkladného skontrolovania a zabezpečenia, aby sa naše repasované produkty predávali v najvyššej možnej kvalite a bezpečnosti.

Vaše odporúčanie, aby sa pred nákupom repasovaného produktu vykonala dôkladná kontrola a pripadne reklamácia priamo na predajni, je veľmi užitočné a môže pomôcť ďalším zákazníkom v podobnej situácii.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a dúfame, že nám dáte príležitosť znova vás obslúžiť a poskytnúť vám lepšiu skúsenosť.