• personál
    • Poslala som potvrdenie o úhrade v deň objednávky a nikto sa na to ani len nepozrel. Následne mi tovar poslali na dobierku, takže som zaplatila 2x.

Neponáhľajte sa s platením, lebo vaše potvrdenie o úhrade si nikto ani len nepozrie a pošlú vám e-mail, že úhrada ešte nenabehla.
    Síce píšu, že tovar budú baliť hneď, ale ten môj balili až v piatok 16.8..
    A to najlepšie, tovar som zaplatila prevodom a poslali mi ho na dobierku!

Reakcia obchodu mobilonline.sk

Vážený zákazník, sa vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme a sme presvedčený, že sa v budúcnosti nič podobné nezopakuje.
    Za pochopenie ďakujeme.

• problém ktorý som mal bolo objednané puzdro na mobil....bolo písané ako puzdro na iphone5 ale ďalej bolo v popise aj ako puzdro pre ďalšie telefóny v ratane môjho....no ten sa tam vôbec nevmestil a hneď sa mi odtrhla snurka na vytahovanie z puzdra....preto to nezaslem spat....nemáte tam totiž pri väčšine puzdier napísané rozmery a to je problém....teda som vyhodil peniaze za niečo čo mi je na nič

Reakcia obchodu mobilonline.sk

Vážený zákazník, puzdro, ktoré ste si objednali je univerzálne pre viacero typov mobilných telefónov. Ďakujeme za podnet, postupne budeme doplňovať rozmery puzdier do popisu produktu. Tovar samozrejme môžete reklamovať aj na jednej z našich predajní, kde Vám puzdro ochotne vymenia za správne.

V pohode obchod

• široký sortiment a v niektorých prípadoch dobré ceny
    • nepriehladnosť stránky

Bol mi doručený tovar, ktorý som si neobjednala, avšak po následnej komunikácii s internetovým obchodom mi bol v krátkom čase a s vrátením poštovného pri spätnom zaslaní nesprávneho tovaru, zaslaný objednaný výrobok. Síce došlo v mojom prípade ku chybe, som názoru, že chyby nerobí iba ten, kto nerobí nič. Následná komunikácia pri odstranení problému prebehla vzhľadom na dôveryhodnosť obchodníkov na SVK dobre, preto obchod odporúčam.

• rychlosť,

Obchod "OK". Problém s prepravnou spoločnosťou, ktorá doručila inú zásielku.
    Vyriešené po dvoch telefonátoch.

• Cena, rýchle vybavenie objednávky

• -spokojnosť...!!!!
    • ...nič zatiaľ...

...odporúčam aj iným...!!!

• Konkrétny tovar bol predražený !

• Vsetko
    • Nic

Vsetko super

• prehladnost
    • webova stranka

super

• prehladnost,dobre ceny a vyber .

• komunikativnost, ustretovost
    • ziadne

• - rýchle dodanie tovaru
    • - ide o pohodlnú kúpu, netreba osobne ísť do obchodu
    • - vysokú mieru informovanosti o pohybe zásielky
    • - kúpa cez internet neumožňuje spotrebiteľovi fyzicky vidieť a odskúšať si predmetný tovar, čo môže byť v určitých prípadoch problém

Uvedený obchod by som odporúčal, z dôvodov rýchlosti, prehľadnosti a pohodlia v súvislosti s nákupom tovaru.

• Nízke ceny,doprava na výber (domov,do rúk,na poštu alebo na predajňu),vytvorenie objednávky na stránke bez registrácie
    • Neaktualizovaná webová stránka,mnoho produktov ktoré nemajú a dlhšiu dobu mať nebudú majú na stránke ako dostupné na predajni alebo na sklade v niekoľkých kusoch avšak realita je iná.

plusy : Nízke ceny,pomerne pohotové vybavenie objednávky,komunikácia,sledovanie stavu objednávky

mínusy : Objednávka sa neberie ako prioritná a nebude doručená v najbližšej dobe,pokiaľ si to neobjedná priamo zákazník z e-shopu. Pri požiadavke objednať to od predajcu v kamennej predajni,nakoľko bolo povedané že objednávky do ich vlastných predajní sa neberú tak vážne ako z domu od zákazníka.Priebežné aktualizácie stavu tovarov na stránke,10 dní po objednávke môj tovar stále nemali a na stránke figuroval ako dostupný do 1-2 dní.

Avšak obchod využijem určite rád a znova,obchod odporúčam.

• Široký sortiment príslušenstva k mobilným telefónom, aký na inej stránke nejájdete.

• Pre mňa bolo výhodou, že je v meste, v ktorom bývam a ešte v deň ako som si to objednala som si ho mohla vyzdvihnúť.
    • Takže za výhodu považujem množstvo kamenných predajní

• neschopnosť

po 8 dňoch prišli na to, že objednaný tovar vlastne nemajú ...

Reakcia obchodu mobilonline.sk

Vážený zákazník, veľmi nás to mrzí. Vzniknutá systémová chyba nám ukazovala, že Vaša objednávka už bola dodaná a fyzicky tovar nebol poslaný a ani sme ho nemali skladom. Za pochopenie ďakujeme.

• moznost osobneho odberu
    • ceny cez internet lacnejsie
    • poplatok za bankový prevod

moja spokojnost aj napriek poplatkom

• možnosť vyzdvihnutia tovaru v prevádzke kde mi to vyhovuje

rýchly, spoľahlivy, prehľadný

• - rýchlosť zrealizovania objednávky