• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

Nakup ok ,ale len pre vás. Kvalita tovaru k ničomu. /bateria/ môžem kúpiť ďalšiu.

• Široky sortiment produktov
    • Ceny niektorych produktov

Ponukaju diely na vela typov mobilov, ale aj skrutkocače a prislušenstvo k mobilom

Vážený zákazník,

ďakujeme za využitie našich služieb a veríme že aj v budúcnosti splníme Vaše očakávania.

S pozdravom tím FixServis-u.

Rýchle dodanie a super ceny.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša spokojnosť nás úprimne teší a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

• Rýchle a bezproblémové dodanie tovaru, spokojnosť

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že zavítate opäť na našu stránku a pozitívne hodnotenie Vám opätovne potvrdíme.

• Rychlost dodania, cena

Do dvoch dni od objednania prisiel tovar domov...super kvalita aj cena.

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka nás vždy poteší. Veríme, že sa v budúcnosti opäť obrátite na nás.

• Dobre ceny, rychle dodanie
    • Poslali mi nahradny diel na uplne iny model tabletu!!! Pomale vybavenie reklamacie, nizky zaujem o stalych zakaznikov a ziadne zlavy!

• Rychle dodanie, najlepšie ceny

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Váš príspevok a pozitívne odporúčanie nášho e-shopu. Pevne veríme, že si Vaše hodnotenie udržíme aj pri ďalšom nákupe.

• Super ceny

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu priazeň a pozitívne hodnotenie. Veríme, že Vašu kladnú skúsenosť si získame aj pri ďalšom nákupe.

S pozdravom tím FixServis-u.

jedná sa len o kiosk v obchode , všetko v pohode ale lepšie by som to označil, našiel som ho hneď ale skôr náhodou

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu reakciu. Spokojnosť zákazníka s nákupom je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

• vswtko ok

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívny príspevok, ktorý nás veľmi teší. Veríme, že u nás nakúpite aj nabudúce.

S pozdravom tím FixServis-u.

Rýchle dodanie, vždy dôkladne zabalený tovar

S pozdravom tím FixServis-u.

• Tovar mi nebol vôbec doručený ani po 35 dňoch. A na centrálu sa nemôžem dovolať-neexistujúce číslo

velmi zla kvalita displeja v rukach mi prasklo celé sklo
    obchod je super až občas na nekvalitné diely

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Pokiaľ je nejaký problém s tovarom, odporúčame ho poslať k nám na reklamáciu.

• skvele ceny
    • velky vyber tovaru
    • rychle dorucenie

S pozdravom tím Fixservis-u.

It is the second time that I use their services and everything has been perfect, the products are of good quality and the price seems fair to me, I definitely recommend them.

• odbornosť
    • online poradenstvo
    • prehľadnosť

S pozdravom tím FixServis-u.

• Dovoz bol rýchly (zasielkovna)
    • Platba možná aj cez paypal

• Originálne komponenty

S pozdravom tím FixServis-u.

• dobrá cena, rýchle doručenie