Ešte stále nič

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. V objednávke ste mali tovar Huawei MediaPad T5 10.1 - LCD Displej + Dotykové Sklo + Rám (Black) - 02352DPC, 02352DPT, ktorý nám dodávateľ nevedel dodať z dôvodu aktuálnej nedostupnosti tovaru. Informáciu sme Vám posielali aj do emailu.

• Široký vyber
    • Nízke ceny
    • Spätná väzba

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu reakciu. Spokojnosť zákazníka s nákupom je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

• dostupnosť
    • Problémová reklamácia

Na zakúpenom displeji nefungoval správne dotyk a displej si klikal vlastné tlačidlá.
    Reklamácia bola zamietnutá z dôvodu údajného poškodenia flex káblu. Tie flex káble sú však častokrát už poohýbané pri prvom vytiahnutí z krabičky.

• Dobrý výber, tovar hneď .
    • Prijateľné ceny.

Skvelý výber precízného náradia.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívny príspevok, ktorý nás veľmi teší. Veríme, že u nás nakúpite aj nabudúce.

Rýchlosť dodania.

Vážený zákazník,

ďakujeme za využitie našich služieb a veríme že aj v budúcnosti splníme Vaše očakávania.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša spokojnosť nás úprimne teší a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

• Originálne diely za normálne ceny

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že zavítate opäť na našu stránku a pozitívne hodnotenie Vám opätovne potvrdíme.

S pozdravom tím Fixservis-u.

Zatial si uz asi mesiac dopisujeme s e-shopom a zakazdym je vysledok taky, ze tovar na sklade nie je a posunu dodanie o 2 tyzdne. Ale moje peniaze uz davno maju... Takze o spokojnosti nemoze byt ani rec!!!

• Dostupnosť
    • Ťažká komunikácia v prípade problémov s reklamáciami.

Nakupujeme tu diely pravidelne, často sa stáva, že sú nefunkčné čo sa zistí až pri montáži displejov.
    V niektorých prípadoch sa jedná o:
    -Nefungujúci dotyk na displeji
    -Nefungujúci konektor touch ID
    -Nafukujúce sa baterky po 3 mesiacoch

Pri reklamovaní tovaru je komunikácia ťažká, priam nemožná. Jediné vyjadrenie čo dostanete: Tovar bol vami mechanicky poškodený.

• Tovar bol označený ako na sklade, žiaľ na sklade ho nemali a bol na externom sklade a bol doručený neskôr ako zákazník potreboval

• Pomaly žiadna posielajú nefunkčné displeje ktoré potom nechcú vyreklamovať.
    • Nič Vám nechcú uznať na reklamaciii
    • Vymýšľajú si chybi napríklad že na displej bolo použité sekundové lepidlo pritom nikdy sme sekundové lepidlo nepoužili.
    • Vymýšľajú si hlúposti len aby Vám reklamáciu neuznali!

Neodporúčam kupovať od nich pokial Vám príde zlý displej nieje Šanca že Vám vrátia peniaze vymyslia si fakt hoc čo len aby Vám nemuseli vrátiť peniaze.Úbohá firma že toto robí takéto ťahy

Rýchla odozva, včas doručené, balík v poriadku.

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka nás vždy poteší. Veríme, že sa v budúcnosti opäť obrátite na nás.

S pozdravom tím FixServis-u.

Rýchle dodanie, všetko potrebné skladom.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Váš príspevok a pozitívne odporúčanie nášho e-shopu. Pevne veríme, že si Vaše hodnotenie udržíme aj pri ďalšom nákupe.

• Rýchle dodanie tovaru.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu priazeň a pozitívne hodnotenie. Veríme, že Vašu kladnú skúsenosť si získame aj pri ďalšom nákupe.

Rychle dodanie,100% spokojnost

• Výborná komunikácia

S pozdravom tím FixServis-u.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

Nakup ok ,ale len pre vás. Kvalita tovaru k ničomu. /bateria/ môžem kúpiť ďalšiu.

• Široky sortiment produktov
    • Ceny niektorych produktov

Ponukaju diely na vela typov mobilov, ale aj skrutkocače a prislušenstvo k mobilom

S pozdravom tím FixServis-u.

Rýchle dodanie a super ceny.