• Rychle dodanie

Display som omylom objednal iny a bez problemov mi ho zobrali spat a dodali novy. Akurat musim cakat na peniaze, ale to mi nevadi.

Všetko je v poriadku

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša spokojnosť nás úprimne teší a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

• objednal som niečo po 13tej hodine a na druhy deň rano som mal display doma. takú rýchlosť som naozaj nečakal
    • orginálny produkt od huawei takže nie je šanca spoznať zmenu
    • neviem či je to chyba produktu alebo chyba namontovania ale neberie mi odtlačky prstov čiže pri platbach v obchode je to ako za trest stále zadávať 6miestny kód (montované bolo v servise, nie doma)
    • odporúčam hneď vymeniť tú fóliu na skle pretože na nej vidno každý mikroškrabanček

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

• rýchle odoslanie objednávky

Vážený zákazník,

Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme v daný pracovný deň, aby ich dopravcovia mohli doručiť nasledujúci pracovný deň.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom režime a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí vám radi pomôžu.

• rýchlosť, kvalita, cena

• veľký výber tovaru
    • celkom dobre spravený eshop
    • nikdy nič nepošlú v ten deň ako pošlem objednávku
    • často nemajú skladom ani to čo píšu že majú
    • najvyššie ceny široko ďaleko

Objednávam len keď naozaj musím. Hrôza!

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

Objednali ste si tovar Xiaomi Mi 11 Lite 5G - LCD Displej + Dotykové Sklo TFT, ktorý sme mali skladom. Pri balení Vašej objednávky sa zistilo, že objednané LCD má poškodený flex kábel. Z tohto dôvodu objednávka nebola expedovaná, keďže išlo o posledný kus, ktorý sme mali skladom. O situácií sme Vás informovali aj notifikačným emailom aj s novým predbežným dátumom naskladnenia.
    Nevybavenie objednávky nás mrzí no každopádne sme situáciu vybavili korektnejšie. Nepríjemnejšie by to bolo, ak by tovar dorazil a pri montáži by ste zistili, že je poškodený.

Naše produkty berieme vo väčšine prípadov od samotných výrobcov, ktorý nám poskytujú lepšie ceny ako niektorí dodávatelia a ceny iba odzrkadľujú aktuálnu situáciu na ich strane. V prípade B2B spolupráci vieme v pri väčších objemoch ponúknuť aj veľkoobchodné ceny. Viac info nájdete na našom webe https://www.fixservis.sk/zakaznicky-servis/velkoobchodna-spolupraca/

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Balík mi neprišiel povedali ste dodanie do 3 dní čakám týždeň

Vážený zákazník,

Objednali ste si tovar, ktorý sme nemali skladom. Predbežný termín naskladnenia bol 08.05.2024. Tovar sa naskladnil a objednávku sme následne expedovali piatok 10.05.2024. Od včera 13.05. ju máte uloženú vo výdajnom mieste Packety.

• Nadovse spokojný OK

Nemám čo vytknuť

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu reakciu. Spokojnosť zákazníka s nákupom je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

Mali čo som potreboval batériu na starší model tabletu...
    Aká bude výdrž batérie zatiaľ hodnotiť neviem

• Kvalita
    • Rýchlosť

Odporúčam

• Dobrá cena.
    • Rýchle dodanie.
    • Mám s týmto obchodom len dobré skúsenosti.

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Rýchy a efektívny spôsob ako si predĺžiť životnosť zariadení v domácnosti vďaka dostupným kvalitným náhradným dielom

• Dostupnosť tovarov
    • Kvalita

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že zavítate opäť na našu stránku a pozitívne hodnotenie Vám opätovne potvrdíme.

S pozdravom tím Fixservis-u.

Chápem, že to trvalo dlhšie, ale výsledok bol zatiaľ bezchybný.

• Doručenie do z-boxu
    • Dostupný tovar

Rýchle doručenie tovaru, dostupnosť produktov, prehľadný, cena.

• Diely vo výbornej kvalite
    • Komunikácia
    • Dodávka tovaru + ako tovar prišiel zabalený
    • Neda sa vrátiť diel iba reklamovať

Vážený zákazník,

Odstúpenie od zmluvy je možné iba v zákonnej lehote 14 dní od doručenia objednávky. Radi by sme Vám tiež zdôraznili, že ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov alebo objednávok, náš zákaznícky servis je k dispozícii emailom alebo prostredníctvom chatu na našom webe, kde sú naši ochotní kolegovia pripravení pomôcť Vám s akýmkoľvek typom požiadaviek.

Super predajca.

• pekne priestory
    • v pohode personál
    • miesto kde sa da sedieť a čakať (a ze ho využijete
    • velmi dlho som čakal na výdaj (predo mnou bola reklamácia)
    • je to v Petržalke takže parkujem na modrom mieste a riskujem pokutu (nevšimol som si ci maju svoje miesto)

Vážený zákazník,

Parkovanie je možné bezplatne riešiť na parkovisku Billa (oproti našej firme), alebo na modrých čiarach pomocou bezplatnej aplikácie URBI.