• Na stránke obchodu bolo uvedené stav na sklade a doručenie nasledujúci deň. Nasledujúci deň som sa dozvedel že tovar bude naskladneý do 4 až 6 týždňov.

• Všetko OK

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša spokojnosť nás úprimne teší a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

Super cena za original apple lightning 2m kabel. Spokojnost.

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

Radi by sme Vám tiež zdôraznili, že ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov alebo objednávok, náš zákaznícky servis je k dispozícii emailom alebo prostredníctvom chatu na našom webe, kde sú naši ochotní kolegovia pripravení pomôcť Vám s akýmkoľvek typom požiadaviek.

S pozdravom tím Fixservis.sk

Obcas maju pomaly eshop, posledny nakup co som spravil mal velmi zly popis.

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

Telefonicky sme Vás kontaktovali, kde sme si situáciu prešli. Doručený tovar zo strany dodávateľa nebol dodaný v požadovanej kvalite a preto sme Vám odporučili tovar vrátiť späť formou odstúpenia od zmluvy.

seriózny prístup

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že zavítate opäť na našu stránku a pozitívne hodnotenie Vám opätovne potvrdíme.

S pozdravom tím Fixservis-u.

• Pre Apple autorizovaný servis. Čiže sa nemusím báť že dostanem šmejd náhradné diely.

Vážený zákazník,

Radi by sme Vám tiež zdôraznili, že nie sme autorizovaný servis. Máme dodávateľov aj originálnych náhradných dielov pre Apple, takže výber kvality je pestrý na našom eshope. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov alebo objednávok, náš zákaznícky servis je k dispozícii emailom alebo prostredníctvom chatu na našom webe, kde sú naši ochotní kolegovia pripravení pomôcť Vám s akýmkoľvek typom požiadaviek.

• Čo majú dodajú
    • Ponúkajú čo nevedia zohnať

• Dobre ceny

S pozdravom tím Fixservis-u.

• co si objednate to Vam dodaju, tak ako to ma byt

S pozdravom tím Fixservis.sk

Prišlo mi niečo iné ako som si objednal. Tovar o ktorý som mal záujem som musel si objednať znovu a znovu ho aj zaplatiť. Za prvú objednávku mi ešte nevrátili peniaze aj keď som im tovar vrátil pred 2 týždňami.

Vážený zákazník,

Ospravedlňujeme sa za zle dodaný produkt. Za objednávku sme platbu vrátili späť na Vašu kartu ešte 17.04., mali by ste ju už mať na svojom účte.

• okamžité vybavenie

S pozdravom tím Fixservis-u.

• Veľmi rýchle doručenie, všetky súčiastky ktoré som objednával boli skladom

Vážený zákazník,

Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme v daný pracovný deň, aby ich dopravcovia mohli doručiť nasledujúci pracovný deň.

• Skvelé ceny
    • Výber tovaru
    • Poradenstvo

Výborný obchod, ochotný personál a rýchla komunikácia.

• Rýchle jednanie
    • Dobrá komunikácia

• Veľký sortiment tovaru
    • Vynikajúca podpora
    • Pekné dodanie

Vážený zákazník,

S pozdravom tím FixServis-u.

• Serióznosť
    • Výhoda ak majú tovar skladom
    • Ak niečo nemajú skladom objednajú to cez AliExpress takže doba dodania je tá istá ako kebyže si to objednáte sami.

Odporúčam. Doba dodania bola dodržaná.

Vážený zákazník,

Dlhšie vybavenie objednávky vzniklo zo strany výrobcu Xiaomi, ktorý svoje náhradné diely pre staršie modely prestáva vyrábať. Z tohto dôvodu sme boli nútený osloviť externých dodávateľov, ktorý nám produkt následne doručili.
    Počas celého vybavenia objednávky sme Vás o každej zmene informovali prostredníctvom notifikačného emailu. Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom režime a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí vám radi pomôžu.

• OK obchod

S pozdravom tím Fixservis.sk

10.4 som objednal tovar s dorucenim do 24 hodin. Je 18 a nic. Akurat mi chodia denne maily o stave objednavky. Otravne.

Vážený zákazník,

Telefonicky sme Vás kontaktovali, kde sme Vám celú situáciu vysvetlili. Na našej strane žiaľ došlo k neskoršiemu spracovaniu objednávky, nakoľko produkt sme mali skladom na externom sklade, kde býva pravidelne v rámci 24 hodín preskladnený. Informácia prišla aj do notifikačného emailu, no pravdepodobne nebola úplne jasne zrozumiteľná.

Za dlhšie vybavenie objednávky sa ospravedlňujeme a zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom režime a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí vám radi pomôžu.

+ rýchlosť, kvalita

• Ceny a rýchlosť doručenia