• Vyborna komunikacia

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, vaše kladné hodnotenie nás veľmi teší :-)

Komunikácia s Vami je pre mňa veľmi dôležitá, nakoľko chcem, aby zákazník dostal všetky dôležité informácie, ktoré potrebuje k expedícii tovaru.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a doporučenie nákupu u nás. Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj pri ďalších nákupoch.

Krásny deň,
    Peťa, zákaznícky servis

• rada od pracovníkov aj mailom, dobrá komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu FEIM

teší nás Vaša spokojnosť nielen s realizáciou nákupu, ale aj s komunikáciou zákazníckeho servisu. Budeme radi, ak sa na nás aj v budúcnosti s dôverou obrátite.

• Dostupnosť tovaru.
    • slušná cena.
    • Sqwelá komunikácia obchodu! S niečím podobným sa už človek často nestretne. Palec hore!
    • Z dôvodu dlhšieho dodacieho termínu, zjavne z dôvodu vianočného obdobia, som objednávku zrušil. V každom prípade, obchod ma telefonicky kontaktoval a situáciu vysvetlil. Sqwelá komunikácia!

Ak sa mi naskytne v budúcnosti potreba resp. možnosť v obchode nakupovať, veľmi rád tak urobím.

Reakcia obchodu FEIM

veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku aj kladné hodnotenie. Snažíme sa neustále zlepšovať a takéto spätné odozvy sú pre nás veľmi dôležité :-)

Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj pri ďalších nákupoch.

Prajem krásny deň

• rychlosť
    • komunikácia
    • serióznosť

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, vaše kladné hodnotenie nás veľmi teší :-)

Krásny deň,

• kvalitna komunikacia

Reakcia obchodu FEIM

Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj pri ďalších nákupoch.

Prajem krásny deň
    Peťa, zákaznícky servis

• komunikácia s obchodom cez chat
    • veľký výber tovaru
    • široká ponuka Philips Hue svetiel a príslušenstva
    • akcie a kupóny

Reakcia obchodu FEIM

teší nás Vaša spokojnosť nielen s realizáciou nákupu, ale aj s cenami a komunikáciou zákazníckeho servisu :-)
    Budeme radi, ak sa na nás aj v budúcnosti s dôverou obrátite.

• veľmi rýchle doručenie
    • výborná komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za milé hodnotenie. Vaša spokojnosť s realizáciou nákupu v našom obchode nás teší. Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti :-)