• Veľký vyber
    • Krásne svietidlá
    • Chválim balenie tovaru
    • Ochota poradiť

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, ďakujeme za krásne a motivujúce hodnotenie.

Teší nás, že ste bola s našimi službami a so širokou ponukou produktov spokojná.

Určite zavítajte na náš eshop kedykoľvek, neustále ho plníme novinkami a skvelými akciami a sme našim skvelým zákazníkom k dispozícii pri akejkoľvek požiadavke :-)

Peťa, zákaznícky servis

• siroke portfolio svetelenej techniky a prislusenstva
    • priaznive ceny
    • bezproblemove dodanie objednavok
    • kladne a rychle vybavenie reklamacie

Nemam co vytknut, zatial vsetky objednavky bez problemov

Reakcia obchodu FEIM

veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku aj kladné hodnotenie. Snažíme sa neustále zlepšovať a takéto spätné odozvy sú pre nás veľmi dôležité :-)

Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj pri ďalších nákupoch.

• Dobrá cena vybraného svietidla

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za milé hodnotenie. Našou prioritou je, aby zákazníci u nás nakúpili vždy výhodne a všetko čo potrebujú. Budeme veľmi radi, ak sa k nám na eshop opäť vrátite, náš eshop neustále rozširujeme o nové produkty a AKCIE :-)

• Dostupnosť tovaru.
    • slušná cena.
    • Sqwelá komunikácia obchodu! S niečím podobným sa už človek často nestretne. Palec hore!
    • Z dôvodu dlhšieho dodacieho termínu, zjavne z dôvodu vianočného obdobia, som objednávku zrušil. V každom prípade, obchod ma telefonicky kontaktoval a situáciu vysvetlil. Sqwelá komunikácia!

Ak sa mi naskytne v budúcnosti potreba resp. možnosť v obchode nakupovať, veľmi rád tak urobím.

Reakcia obchodu FEIM

Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj pri ďalších nákupoch.

• Ceny
    • Sortiment kde si vyberie každý

• Rychle dodanie, super ceny

Reakcia obchodu FEIM

veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku aj krásne hodnotenie, ktoré nám spravilo veľkú radosť .

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Budeme veľmi radi, ak sa aj v budúcnosti pri výbere svietidiel na nás s dôverou obrátite :-)

• Široký výber
    • Dobre ceny
    • Komplikované vyhľadávanie medzi tisíckami svietidiel
    • K väčšine svetiel chýba rozmerový náčrt
    • Zákazník sa po objednaní tovaru ktorý mal byť skladom dozvie že tovar skladom nie je

Dobrý deň, p. Marek.

Sme radi, že ste nám venoval dostatok času a vyplnil ste dotazník spokojnosti, ktorý zasiela portál Heureka.

Prekvapilo ma, že na jednej strane vyzdvihujete široký výber a na druhej strane píšete, že sa na našom eshope zle vyhľadáva. Ako ste spomenul, ponúkame tisícky svietidiel a nie je v našich silách zabezpečiť všetky technické výkresy od dodávateľov, nakoľko sa sortiment neustále mení.

A práve preto som tu ja, Peťa so zákazníckeho servisu, aby som vám či už na emaile alebo na zákazníkmi veľmi obľúbenom Smartsuppe zodpovedala na všetky potrebné informácie, ktoré k nákupu potrebujete.

Nabudúce sa prosím na mňa obráťte a verte, že vašu objednávku vybavím k 100% spokojnosti a zaslúžime si Odporúčanie obchodu, za nie vždy ľahkú prácu, ktorú celý náš tím každý deň vykonáva.