• Rychle dodanie tovaru ok.

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie.

Sme radi, keď zákazník ocení hlavný pilier nášho eshopu - RÝCHLOSŤ :-) Tovar, ktorý máme skladom odosielame po kvalitnom zabalení rýchlo a bez zbytočného zdržania. Skladové zásoby neustále dopĺňame, aby sme mohli našich skvelých zákazníkov vybaviť bez zdržania najneskôr do 24 hodín od prijatia objednávky.

Peťa, zákaznícky servis

• Široký výber a rýchle dodanie

Reakcia obchodu FEIM

veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku aj krásne hodnotenie, ktoré nám spravilo veľkú radosť .

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Budeme veľmi radi, ak sa aj v budúcnosti pri výbere svietidiel na nás s dôverou obrátite :-)

• Rýchlosť

Veľmi dobrá komunikácie ochota

• Oceňujem rychlosť dodania

Peťa, zákaznícky servis

• siroke portfolio svetelenej techniky a prislusenstva
    • priaznive ceny
    • bezproblemove dodanie objednavok
    • kladne a rychle vybavenie reklamacie

Nemam co vytknut, zatial vsetky objednavky bez problemov

Reakcia obchodu FEIM

veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku aj kladné hodnotenie. Snažíme sa neustále zlepšovať a takéto spätné odozvy sú pre nás veľmi dôležité :-)

• Dobrá cena vybraného svietidla

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za milé hodnotenie. Našou prioritou je, aby zákazníci u nás nakúpili vždy výhodne a všetko čo potrebujú. Budeme veľmi radi, ak sa k nám na eshop opäť vrátite, náš eshop neustále rozširujeme o nové produkty a AKCIE :-)

• rýchlosť
    • kvalita

• Rýchle a bezproblémové
    • Zuadna

Doporucujem

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme, že ste využili možnosť ohodnotiť Váš nákup a teší nás Vaša spokojnosť s nákupom u nás. Našou prioritou je, aby celý proces od objednania až po doručenie k zákazníkovi prebehol hladko, rýchlo a hlavne bez problémov :-)

Peťa, zákaznícky servis

• Rýchlo doručené, dôkladne zabalené, proti poškodeniu.

Spokojnosť

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za krásne hodnotenie, ktoré nám spravilo veľkú radosť :-) Sme radi, že ste vyzdvihla kvalitu nášho balenia a šikovnosť našich dievčat, ktoré pre našich zákazníkov balíčky každý deň bezpečne balia.

Budeme radi, ak sa k nám opäť vrátite.

• rýchle doručenie

rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu FEIM

sme veľmi radi, že Vaša objednávka prišla vďaka dôkladnému baleniu v poriadku a včas do cieľa.
    Snažíme sa byť takí rýchli, ako to len ide.

• Rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za milé hodnotenie. Vaša spokojnosť s realizáciou nákupu v našom obchode nás teší. Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti :-)

• Neskutočná rýchlosť,výborná informovanosť,dokonale zabalenie
    • Žiadna

Reakcia obchodu FEIM

Budeme radi, ak sa k nám opäť vrátite.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie::-)

Tovar, ktorý máme skladom, po dôkladnom zabalení odosielame expresne rýchlo, bez zdržania, aby ste ho mohli začať používať čo najskôr.

• rychlosť
    • komunikácia
    • serióznosť

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, vaše kladné hodnotenie nás veľmi teší :-)

Komunikácia s Vami je pre mňa veľmi dôležitá, nakoľko chcem, aby zákazník dostal všetky dôležité informácie, ktoré potrebuje k expedícii tovaru.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a doporučenie nákupu u nás. Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj pri ďalších nákupoch.

• veľmi rýchle doručenie
    • výborná komunikácia s obchodom

Peťa, zákaznícky servis

• Rýchle dodanie, zo strany obchodníka informovanie o objednávke

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za hodnotenie. Vaša spokojnosť s realizáciou nákupu v našom obchode nás teší. Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti :-)