Velmi rychle dodanie aj napriek tomu, ze tovar nemali na sklade. Vyborna komunikacia. Tovar dosiel v poriadku.

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, vaše kladné hodnotenie nás veľmi teší :-)

Komunikácia s Vami je pre mňa veľmi dôležitá, nakoľko chcem, aby zákazník dostal všetky dôležité informácie, ktoré potrebuje k expedícii tovaru.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a doporučenie nákupu u nás. Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj pri ďalších nákupoch.

ochota a odbornosť

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za milé hodnotenie. Vaša spokojnosť s realizáciou nákupu v našom obchode nás teší. Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti :-)

Peťa, zákaznícky servis

Veľký výber LED žiaroviek.

Peťa, zákaznícky servis

Dobrá komunikácia, tovar rýchlo doručený. Obchod Feim poznám, spolupracujú s dodávateľmi mnohých značiek svietidiel, od cenovo priemerných až po luxusné svietidlá. Odporúčam
    Daniela

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie.

Sme radi, keď zákazník ocení hlavný pilier nášho eshopu - RÝCHLOSŤ :-) Tovar, ktorý máme skladom odosielame po kvalitnom zabalení rýchlo a bez zbytočného zdržania. Skladové zásoby neustále dopĺňame, aby sme mohli našich skvelých zákazníkov vybaviť bez zdržania najneskôr do 24 hodín od prijatia objednávky.

Peťa, zákaznícky servis

Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému. Ďakujem. Super.

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme, že ste využili možnosť ohodnotiť Váš nákup a teší nás Vaša spokojnosť. Teší nás, že ste vyzdvihol prednosť parkovania priamo pred predajňou. Pohodlie našich zákazníkov je pre nás prvoradé.

Som veľmi spokojná

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme, že ste využili možnosť ohodnotiť Váš nákup a teší nás Vaša spokojnosť. Našou prioritou je, aby celý proces od objednania až po doručenie k zákazníkovi prebehol hladko, rýchlo a hlavne bez problémov :-)

Peťa, zákaznícky servis

• Rychle dodanie tovaru ok.

Peťa, zákaznícky servis

• Promptné vybavovanie objednávok.

Reakcia obchodu FEIM

veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku aj krásne hodnotenie, ktoré nám spravilo veľkú radosť .

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Budeme veľmi radi, ak sa aj v budúcnosti pri výbere svietidiel na nás s dôverou obrátite :-)

• Ponuka tovaru
    • Komunikácia

dobrá cena+super rýchle doručenie

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie::-)

Tovar, ktorý máme skladom, po dôkladnom zabalení odosielame expresne rýchlo, bez zdržania, aby ste ho mohli začať používať čo najskôr.

Prajem krásny deň
    Peťa, zákaznícky servis

• Široký výber a rýchle dodanie

Peťa, zákaznícky servis

• Velky vyber za dobre ceny

S nakupom som spokojny. Dobry vyber za dobre ceny. Dorucenie cez paketu, zasielka velmi dobre a bezpecne zabalena. Lampy su velmi pekne, aj ked som neobjednaval nic drahe. Takze super!

Reakcia obchodu FEIM

ďakujeme za krásne hodnotenie, ktoré nám spravilo veľkú radosť :-) Sme radi, že ste vyzdvihol aj kvalitu nášho balenia a šikovnosť našich dievčat, ktoré pre našich zákazníkov balíčky každý deň bezpečne balia.

Budeme radi, ak sa k nám opäť vrátite.

• Veľký vyber
    • Super ceny
    • Krásne svietidlá
    • Chválim balenie tovaru
    • Ochota poradiť

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, ďakujeme za krásne a motivujúce hodnotenie.

Teší nás, že ste bola s našimi službami a so širokou ponukou produktov spokojná.

Určite zavítajte na náš eshop kedykoľvek, neustále ho plníme novinkami a skvelými akciami a sme našim skvelým zákazníkom k dispozícii pri akejkoľvek požiadavke :-)

• Rýchlosť

Veľmi dobrá komunikácie ochota

• Oceňujem rychlosť dodania

rýchle vybavenie

• Vyborna komunikacia

Reakcia obchodu FEIM

Dobrý deň, vaše kladné hodnotenie nás veľmi teší :-)

Peťa, zákaznícky servis

Tovar mali vedený ako na sklade, avšak po objednávke mi bolo oznámené, že dodávka bude posunutá.

Dobrý večer, p. Jozef,

ďakujeme za vaše hodnotenie. Rada by som vám vysvetlila aký je rozdiel medzi tovarom na centrálnom sklade - máme ho u nás a odosielame v deň objednania a na sklade u dodávateľa - váš prípad, kde uvádzame, že dodanie bude od 7 do 10 dní.

Objednávku ste si vytvoril 21.02.2024 o 22.44. hod. ! , na druhý deň ráno vám prišlo vyrozumenie, že tovar pre vás objednávame a expedícia prebehne 05.03.2024. Tento termín na 100% dodržíme a budeme veľmi radi, ak budete s tovarom spokojný a opäť sa k nám vrátite.

Peťa, zákaznícky servis

• siroke portfolio svetelenej techniky a prislusenstva
    • priaznive ceny
    • bezproblemove dodanie objednavok
    • kladne a rychle vybavenie reklamacie

Nemam co vytknut, zatial vsetky objednavky bez problemov

Reakcia obchodu FEIM

veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku aj kladné hodnotenie. Snažíme sa neustále zlepšovať a takéto spätné odozvy sú pre nás veľmi dôležité :-)

Prajem krásny deň
    Peťa, zákaznícky servis

Rýchla reakcia a dodanie ...