Brloh

1337 recenzií z celkového počtu 5447 hodnotení

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 2,1 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Brloh získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Brloh

Martin Rapoš Rapavý

Pridané: 19. mája 2017

• Tovar pripravia a doručia tam to končí.
  • 2€ za osobné vyzdvihnutie, naozaj?
  • Potreba odpísať žiadna

Bol som skutočne zarazený keď som sa rozhodol si objednávku prevziať na predajni, táto možnosť ma stála 2€. Platiť 2€ za to, že si osobne prídete tovar prevziať je zlodejina. Žijem 3 roky v ČR a jediný e-shop odo mňa nikdy neopýtal čo i len korunu. Vrcholom bolo keď som napísal sťažnosť a otázku odôvodnenia tohto poplatku a v priebehu mesiaca sa mi nedostalo žiadnej odpovede. Som skutočne sklamaný z prístupu tejto firmy.

Reakcia obchodu Brloh

tento poplatok sa zaviedol z dôvodu presunu tovaru medzi predajňami. Niekedy sa totiž stáva, že tento tovar na pobočke nie je dostupný, a musíme ho presúvať zo vzdialenej predajne. Dovolím si ale tvrdiť, že zďaleka nie sme jediný eshop ktorý niečo podobné zaviedol. Samozrejme je tu možnosť tovar zakúpiť priamo na predajni bez tohoto poplatku. Čo sa týka Vašeho e-mailu, tak žiadny som v našej databáze nenašiel. Ak ste ho posielali na iný mail než na podpora, eshop, objednávky@brloh.sk tak sa k nám bohužiaľ nedostane.

Imelda Forgonová

• ziadne

odporucam

Pridané: 7. mája 2017

• Vela hier
  • Predavači bol som tam reklamovat už pred 2 rokami kru a ten predavač povedal že sa to neda reklamovať a mne doma na počitači to písalo chyba disku a nereklamoval som to a mal som v tedy meniny a predavač bol hnusní a kričal a v zolsti som odišiel

Reakcia obchodu Brloh

bohužiaľ sa nedokážem vyjadriť k hodnoteniu nakoľko sám píšete že incident sa stal 2 roky dozadu. Za ten čas sa totiž vymenilo veľa predavačov. Ak ste teda mali takýto problém 2 roky dozadu, tak je nutné ho riešiť ihneď. Ak by ste mali ešte nejaké otázky, tak sa nám neváhajte ozvať na podpora@brloh.sk kde Vám radi vždy pomôžeme.

Slavo

Pridané: 7. mája 2017

• Ako obchod co sa specializuje na hry tak ste najdrahsi.hoc aky obchod alza tesco...su lacnejsi ako vy

Reakcia obchodu Brloh

náš obchod sa naozaj špecializuje na predaj hier čo znamená, že máme v ponuke edície ktoré nikde inde nenájdete. Často sú tieto edície aj v lepšej, alebo rovnakej cenovej relácii ako základná verzia hier. Samozrejme sa stane, že niektoré položky sú oproti konkurencii drahšie, no tieto ceny my ako obchod nedokážeme ovplyvniť. Musíme sa totiž riadiť doporučenou cenou od našeho dodávateľa.
Ak by ste mali ešte nejaký dotaz tak sa nám prosím neváhajte ozvať na podpora@brloh.sk.

Jožko

Pridané: 6. mája 2017

• Zlavy
  • Žiadne

Tento obchod je pre tých komu záleží na kvalite a personál je super

Ygor

Pridané: 5. mája 2017

• siroky sortiment
  • primerane ceny
  • prijemna obsluha

Pridané: 3. mája 2017

• Doručenie balíka na pobočku pošty tým pádom si zo môžem kedykoľvek vyzdvihnúť
  • Ceny niektorých produktov.

Vrelo odporúčam tento obchod nemal som žiadny problém nezasielajú mi amrické verzie hier respektíve hry pre americký región čo je dosť podstatná vec (aby vám fungoval seasson pass a inak akýkolvek kód pre ps store) rozhodne odporúčam !!!!!

Tassosss

Pridané: 3. mája 2017

• Vikup a predaj pouzitich hier
  • Webova stranska je katastrofalna ta pretym bola lepsia

Je to dobry obchod ktory najdete po celom slovensku a casku takze mne to vihovuje ceny maju trosku vysie ceny no ponukaju aj jazdene hry takze je to super obchod..skoda ten internetovej stranky ta je neprehladna ...stara bola lepsia.

Michal

• rychlost dodania
  • pristup k zakaznikovi
  • stranka nieje uplne 100% prehladna a intuitivna (napr pri hrach je treba hladat presne ediciu ktoru clovek hlada, neda sa k nej dostat z ktorejkolvek edicie hry)

Som spokojny z obchodom, vacsinou tu nakupujem v pripade, ze maju dobru cenu. Obsluha je mila a pomoze, takisto vzdy boli ochotny vyriesit problemy rychlo a efektivne.