• Super personál

Aj keď som zrušil objednávku - na základe pomoci porsonalu lebo objednávka nebola celá v obchode kde mala doraziť bola len kľúčenka tu som si kúpil tam a predavač mi povedal v ktorej predajni majú peňaženku tak objednávku som zrušil a peňaženku som si bol kúpiť v druhej predajni

• rychly, sikovny

• OK

• Rýchle dodanie
    • Nefunkčný tovar

Reakcia obchodu Brloh

za nefenkčnosť tovaru sa veľmi ospravedlňujeme no bohužiaľ sa táto situácia nedala predvídať.
    Ako som vás ale už informoval tak ho môžete vymeniť za iný kus alebo vyplniť odstúpenie od zmluvy a peniaze vám čo najrýchlejšie vrátime.
    Za komplikácie sa ešte raz veľmi ospravedlňujeme.

• nakúpil v obchode Brloh pred 3 týždňami

• Rychle dorucenie
    • Bezproblemova platba
    • Siroky vyber
    • Ceny

Naozaj dobry obchod, na pobockach pracuju priatelski ludia, vyber hier/merchu je obrovsky, jedine minus su niekedy ceny

• nakúpil v obchode Brloh pred 1 mesiacom

Po objednávce bylo avizováno odeslání s číslem balíku. Zakázka nedorazila. Po mé urgenci jsem byl informován, že eshop nedoručuje do ČR, že si nevšimli, že se zásilka vrátila... ;-) Tedy nevyřízeno bez jakékoli snahy řešit. Blbé je, že díky tomuto neprofesionálnímu přístupu nemám dárek!

Reakcia obchodu Brloh

náš systém bohužiaľ zatiaľ nedokáže rozlišovať či sa jedná o cz alebo sk adresu doručenia. Každopádne ako píšete, mimo územia krajiny objednávky nedoručujeme. Nikto ale nespomínal že sa nám zásielka vrátila. Ak ste si túto informáciu nevšimli v podmienkach nákupu tak sa ospravedlňujeme a ubezpečujem vás že na tom zapracujeme aby bola viac viditelná.

• Dobrý výber
    • Väčšinou aj dobré ceny
  • nakúpil v obchode Brloh pred 1 mesiacom

• Široký výber hier a iného tovaru
    • Zákaznícka karta s možnosťou za nakúpeny tovar zbierať body a potom to využiť ako zlavu
    • Trošku vyššie ceny oproti konkurencii

V obchode nakupujem už dlhší čas a vždy slm bol spokojny

• nakúpil v obchode Brloh pred 8 mesiacmi

• Richle doručenie
    • Dobre ceny
    • Najľepši gaming obchod
    • Skvelá prehľadnosť na stranke
    • S baľičkom prišlo veľa zľavovych letákov na iné obchody
  • nakúpil v obchode Brloh pred 1 mesiacom

10 dni čakacia doba na tovar. pri objednávke písalo do dvoch pracovných dni, po objednávke v e-maily, ze tovar bude uz do troch prac. dni, nie dvoch a realita - 10dni......

Reakcia obchodu Brloh

za vzniknutú situáciu sa vám v mene celej firmy ospravedlňujeme. Podobná situácia nie je pre náš obchod štandardná nakoľko objednávky doručujeme včas. Objednávka je každopádne pripravená na predajni a ak by ste mali záujem tak nás prosím kontaktujte a určite sa dohodneme na kompenzácii.

• nakúpil v obchode Brloh pred 1 mesiacom

rychle doručenie na druhy den cez eshop

• nakúpil v obchode Brloh pred 1 mesiacom

Objednal som, prišiel som, bolo pripravené, kúpil som. Viac od obchodu nepotrebujem. Takže spokojnosť!

• Skvely pristup
    • Dobre ceny
    • Moznost osobneho prevzatia tovaru

Privital by som vacsiu ponuku spolocenskych hier

Veľmi spokojný

• Dostupnosť

Všetko OK,
    Chcel som tovar, ktorý bol na sklade len v BA, objednal som si ho a dodali ho na predajňu v KE asi do týždňa. Cena sa nezmenila, za mňa spokojnosť, uvítal by som ale, keby v KE mali viac filamentov do 3D tlačiarní skladom. Takto musí človek vždy čakať kým príde tovar z inej predajne.

• nakúpil v obchode Brloh pred 2 mesiacmi

Mily, ustretovy personal. Vzdy mi poradia.

• nakúpil v obchode Brloh pred 2 mesiacmi

• Specializacia na to co mam rad

Ovela mensi vyber knih v predajniach ako v minulosti (skusenost z Kosic)

• nakúpil v obchode Brloh pred 2 mesiacmi

• objednal som si razer abyssus V2 + Goliathus Small Speed Terra a na miesto toho my prišlo razer abyssus 2000 + Goliathus Small Speed Terra

Reakcia obchodu Brloh

za nedorozumenie vo vašej objednávke sa veľmi ospravedlňujeme a ubezpečujeme Vás že celá záležitosť je v riešení.
    Dnes by Vás mala predajňa kontaktovať a doriešiť detaily.