Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem.

• zaujímavé ceny

Tovar som objednával a uhradil na základe avizovanej dostupnosti na sklade 8.12.2022. Keďže sa nič nedialo tak som 16.12 pýtal na stav objednávky a bol som informovaný 19.12. že ju môžem zrušiť a budu mi vrátene peniaze ...prípadne mám čakať - keďže tovar na sklade nie je. Tovar idem dnes vyzdvihnúť do boxu, keďže sme sa nedokázali medzi sviatkami, kedy tovar dorazil s kuriérom stretnúť. Nebol som v časovom strese, v zásade mi to bolo celé jedno, ale považujem to za amatérske.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.

Takováto zpětná vazba nám pomáhá se neustále zlepšovat.

Věříme, že v případě další objednávky bude již vše v pořádku.

• Výborná komunikácia s obsluhou
    • Veľa hier a produktov k dispozicii
    • Veľmi dobrý E- Shop
    • Niekedy sú lepšie ceny ako u konkurencií

• Výber
    • Ceny
    • Prehľadnosť
    • Doručené o deň neskôr
    • Balné a expediční náklady

Tovar mi bol doručený o deň neskôr, ako bol uvádzaný dátum pri objednávke, avšak vzhľadom na peprné vianočné obdobie je to pochopiteľné. Navyše si obchod zaúčtoval 1€ ako "Balné a expediční náklady", s čím som sa dovtedy nestretol. Zvlášť cena, zvlášť poštovné a ešte účtovať balné...

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.

Za pozdní dodání se omlouváme, bohužel přes vánoční sezónu není doba dodání vždy taková, jakou bychom si sami přáli. Co se týče dopravného, cena je pouze transparentně uvedena a rozdělena do více položek, nicméně její výši to neovlivní.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Váš případný další nákup.

• Rýchle vybavenie
    • Lepšia cena v porovnaní s ostatnými obchodmi

• Ochota personalu
    • Ceny
    • Dostupnost produktov
    • Rychlost

tým BRLOH

• Velmi pekne veci, siroky vyber a ceny su tiez ok, velmi casto nakupujem v predajni kosice optima a vzdy je to velmi prijemne
    • Tovar zatial nedorazil a ked som sa prihlasila na ucet tak tam pisalo ze stav objednavky je kontakovat zakaznika, nikto ma zatial nekontaktoval, nechala som to tak lebo viem aky chaos je pred vianocami ale planovala som napisat po sviatkoch :) predpokladam ze bol problem s parovanim platby

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení i zpětnou vazbu.

Stav "kontaktovat zákazníka" nutně neznamená nutnost kontaktování, ale spíše je to stav pro nás, kdy může být s objednávkou něco špatně, například neobdržená platba při zvolení platbě předem, či chybějící zboží v případě, že jeho prodej byl již ukončen ze strany dodavatele.
    Samozřejmě v případě, že je nutné zákazníka kontaktovat, pak také obratem činíme.

• Super hry
    • Super ceny hier
    • Veľký výber hier

tým BRLOH

• Najlepšia cena a personál komunikatívny,príjemný, ochotný.za mňa veľké plus.

• Cena najnizsia siroko daleko
    • Moznost vyberu tovaru na predajni bezplatne

Velka spokojnost

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem.

tým BRLOH

• Brloh čo sa týka cien Switch hier je lepšie na tom ako konkurencia

Vždy mám problém nájsť pobočku Brlohu ale to je moja nešikovnosť

• + sortiment
    • + ceny
    • + balenie hier - náš región
    • - dĺžka dodania
    • - Brloh.sk a odosielateľ JRC.cz
    • - komunikácia

Prekvapilo ma, že Brloh.sk vlastní, spolupracuje alebo ako to tam majú, JRC.cz, čiže objednáte zo slovenského Brlohu a odosielateľ je český JRC.cz. To čiastočne vysvetľuje aj tú dlhú dobu dodania.
    Objednával som v nedeľu 11.12.2022, tovar ktorý bol akože skladom, došlo mi to v stredu 21.12.2022. Som rád aspoň, že obaly hier sú náš región, predná strana angl., zadná česky, slovensky, maďarsky atď., nie ako to majú české e-shopy vo zvyku, poslať kadejaké poľské, talianské a iné skomoleniny.
    Komunikácia zo strany obchodu slabá, jeden mizerný e-mail o prijatí objednávky, potom s vami komunikuje už až prepravca.
    Odporúčam/neodporúčam - toto je na každom zákazníkovi, rozhodnúť sa sám. Obchodov je dnes na výber XY.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Co se týče objednaného zboží je možné, že na něj bylo v podobný moment vytvořeno více objednávek, než bylo dostupných kusů a z tohoto důvodu došlo ke zpoždění v dodání.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

• Rýchlosť

• Dobrá cena
    • Rýchla dostupnosť

Nie všetko sa dá poslať, treba rezervovať na predajni a osobne vyzdvihnúť.

• prostredie
    • ceny

celkova spokojnost

• Rýchle spracovanie objednávky

• Super cena
    • Kvalita
    • Jedna z naj obchodov

tým BRLOH

• Profesionálny a pritom ľudský prístup v kamennej predajni, kvalitné poradenstvo
    • Super ceny
    • Rýchle vybavenie
    • Široký sortiment

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte profesionalitu kolegů na prodejně, příznivé ceny i široký výběr produktů.

• Velky sortiment
    • Primerane ceny

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte velký výběr produktů.

• Výber
    • Ceny v akcii sa oplatia