Spoľahlivosť

Sevas Overený zákoš,

díkes, že si nám dal vedieť o tom, že sme ti vystrelili gumu z gatí našou spolahlivosťou a čierny matrom!

Už teraz sedíme celí nesvoji a čakáme akú dobrotu na kuláber objednáš ďalej.

Keby čokoľvek, tak posiela správu vo flaši, holubicu z okna alebo mail na [email protected]

• Kvalitný materiál

Zdarec Overený zákoš,

díkes za hodnotenie a stopérovú spokojnosť z tvojej strany! Mega nás to teší.

Chceme skúsiť predbehnúť v rýchlosti svetlo a zvuk, tak uvidíme či sa nám to podarí, drž nám palce bro!

Keby čokoľvek, tak nás nájdeš na [email protected]

• Zaujimave vyrobky
    • Rychle dorucenie

Ahoj Overená zákoška,

ďakujeme, že si nám sem nadelila hodnotenie a päť hviezdic.

Veruže nám poskočila naša engrácka duša a už teraz sa tešíme na ďalšiu zásielku matra, ktorú vyšleme k tebe do kúpelky.

Mrkni na newsletter a na naše socky, tam sa dozvieš čo všetko je doslova za rohom pretože to bude mať grády jak gulomet.

• Super rýchle dodanie
    • Super komunikácia

Zdar Marty,

dík, že nám to dávaš takto "vyžrať", v dobrom slova zmysle :)

Je to pre nás jak rajská hudba pre našu Angry čiernu dušu, keď čítame ako veci fachčia tak ako majú.

Dávame ti slovo, že aj naďalej makáme a budeme dávať len to naj naj naj, aby ste mohli byť hrdí Angry bujaci.

Zachvíľu dropneme brutal matroš, tak maj oči na stopkách. Bude to veľkéééééé.

Perfektná komunikácia

Serus Overený zákoš,

tešíme sa, že aj keď nepriznávaš verejne farby tvojej Angry identity, nebál si sa to sem naládovať a oceniť nás patričnou pochvalou.

Baví nás robiť veci inak a jednou z nich je aj náš podrezaný jazyk a huba nevymáchaná :)

Mrkni dakedy aj Busy B šmakociny, každá čajka po tom baží jak včely po mede.

• Super rýchle dodanie

Zdar Kámo,

díkes, za hodnotenie a za hviezdnu pechotu!

Makáme jak blázni, aby ste mali matroš vo svojich kúpelkách nachystané READY TO GO a cítili sa jak kanci vo vlastnej koži každý deň.

Keby čokoľvek starý, tak nás hľadaj na [email protected]

• Rýchlosť

Zdaaarec Rogi,

díkes-pákes, že si nám sem nadelil pochvaľu brácho. Sme mega vystrelení z toho, že si obľúbenec dobrej rýchlovky ako aj my v Angry Gangu!

Sleduj newsletter, socky, susede do okien a určite sa dozvieš čo ďalšie chystáme už čoskoro!

Angry Beards

Super komunikácia od objednávky po dodanie tovaru . Objednávala som viackrát rôzne výrobky a vždy som bola spokojná,kvalitou aj sortimentom .Váš obchod doporučujem .

Čauky Jani,

ďakujeme, za našlapanú recenziu, ale viac nás teší, že si 100% spoko a Angry matroš ti robí radosť po všetkých stránkach.

Legenda hovorí, že hodnotenia ako to tvoje nám vlievajú krv do žíl už od prapočiatku Angry Gangu.

Sme tu pre teba 24/7 na [email protected]

Angry Beards

Ja ich milujem. Kvalita produktov je najvyssia na trhu, maju brutalnu reklamu a vzdy pribalia nejaky darcek.

Ahooooj Kačica,

dakééééšn za pochvalu a za to, že si si ukradla pár minút, aby si nám sem nalúskala takúto mega pochvalu!

Dnes to roztrúbime po Angry House, nech sa raduje celý gang z tvojich slov :)
    Makáme na tom, aby matro malo cveng a urobilo náladičku každému zákošovi, ktorý si otvorí balíček s čiernym zlatom.

Nabudúce mrkni aj Busy B šmakociny sú tam vychytávky jak lusk!

Angry Beards

Všetko prebehlo rýchlo a v poriadku

Sevasky Pauly,

dikičko, že si nám sem šmykla hodnotenie a 100% v podobe 5 hviezdic! :)

Makáme dňom a nocou, aby naši engrácky zákoší boli spoko v ich čiernej duši a nič nás nezastaví.

Každopádne, sleduj čo sa deje u nás na sockách, čo vysielame do sveta v newslettri a aj u nás na webe.

Angry Beards

• rýchle vybavenie objednávok a doručenie

100% odporúčam, trenky sú kvalitné, frajer si nevie vynachváliť.

Ahoj Veru,

ďakujeme veľmi pekne za hodnotenie a hviezdnu pechotu!

Frajerovi odkazujeme, že má tú najlepšiu ženskú pod Slnkom, keď myslí na pohodičku jeho gulečníku :) Čo viac si chlapáci môžu priať! Že hej?

Vieš ako sa hovorí "happy wife, happy life" v tomto prípade to vidím na "happy balls, happy boys" :)

Keby čokoľvek, tak nás nájdeš na [email protected]

Angry Beards

• Štýl akým obchod prezentuje svoje výrobky
    • niesu

Sevas Marty,

díkes, že si si ukradol čas a dal si si tú námahu nám zdeliť pár teplých slov ejkejej pochvalu!
    Ceníme si to brácho a tešíme sa, že si s nami frčíš na našej engráckej vlne.

Sleduj všetky čierne kanály,cez ktoré komunikujeme s Angry Gangom, pretože veľké veci sú za rohom!

Nemám čo opísať nakoľko tovar nedorazil a pritom SMS mi prišla už pred 2 dňami

Ahoj Jajus,

ďakujeme, že si nám sem šmykla hodnotenie a taktiež sto pérko.

Mrkli sme na to a kuriéris ti cengal na zvonček v deň, keď si nám sem písla recenziu, zrejme ste sa minuli o nejakých pár chvíľ. Aj také sa niekedy stane :)

Vzhľadom na to, že sme oslavovali Ježuchove najvýznamnejšie sviatky v roku aj u nás v Angry House a je dosť možné, že aj v iných inštitúciách, tak sa preprava trošku spomalila na margo toho, že sme boli zamestnaní jedením šunky a vajíčok popri šibaní zadkov naších ženských. Veríme, že nám to prepáčiš. Nabudúce sa už polepšíme.

Keby čokoľvek tažilo tvoju čiernu dušu, tak nám napíš na [email protected]

• neštandardný sortiment

Zdarec starec,

díkes, že si nám sem nalúpal pochvalu a stopercent!

Ak by neštandardnosť kvitla, tak je z nás už botanická záhrada brácho.

Teší nás, že ti ale matroš robí službu a môžeš chodiť ako vymazlený jazvečík.

Nabudúce hoď očko aj na Busy B šmakociny, pretože ak máš v okolí žabu, ktorá to má rada na istotu, tak ju určo potešíš!

Angry Beards

• Skvelé výrobky, kreatívna kampaň, rýchle doručenie.

Ahoj Overená zákoška,

vítame ťa v našich Angry kruhoch a veľké ďakujem, za hodnotenie a hviezdice.

Dala si to tu na úplnú pani a nám si pookriala našu dušu čiernu tvojimi slovami, ceníme si to.

Sleduj newsletter, sleduj socky, sleduj aj to či tvojmu starému sadol matroš z Mystery Boxu a keby čokoľvek, tak nás nájdeš na [email protected]

Maj sa krásne žaba,

• Super obchod.

Zdarec Sanyo,

díkes za hodnotenie a fakt faaaaaakt hlboký koment, dal si tomu mega grády. Ty si tiež super a sme fest radi, že si s nami v Angry Gangu bro.

Za dverami sa už búri ďalší nafúlovaný drop, tak oči na stopkách a prsty na značky!

Keby čokoľvek, tak nám to šmar rovno na [email protected]

Som veľmi spokojný

Zdarec starec!

Dankešn, za hviezdne hodnotenie brácho, ceníme si to.

Musíme sa ti priznať, že aj my sme s tebou spoko Paťo a už teraz dúmame nad tým ako ti budúcu zásielku čierneho matra vyšperkujeme do výšin :)

Sem-tam mrkni aj na Busy B, ak máš vo svojom okolí žaby čo ti zvyknú kradnúť z poličky matroš a problém je zažehnaný!

• originál balenie
    • perfektna vôna produktov

Ahoj Domi,

ďakujeme, že si nám sem šupla fajné hodnotenie.

Vyzerá to tak, že sme to s tebou vybavili perfišne a teší nás čítať, že si spoko!

Ešte párkrát sa dobre vydrichmeš a vypúšťame do sveta nové kúsky matra, tak sleduj newsletter a naše socky, kde sa dozvieš čo všetko sme si pre náš Angry Gang pripravili.

Angry Beards

• velmi dobra skusenost....moznost platby na dobierku..comu som velmi rad...vyuzijem i v buducnosti.kujeeem. m.

Zdar Overený zákoš,

díkes, že si sa s nami podelil a šmykol nám sem hviezdice.

Robíme to pre Vás, a aj keď dobierka nie je úplne štandardný postup dopravy čierneho zlata, vieme spraviť výnimku pre našich zákošov. Stávalo sa nám totiž, že zákoši si balíčky nepreberali a nám sa z toho chcelo skákať z okna.

Ak by si kedykoľvek potreboval engrybirďácku radu, tak nám daj vedieť na [email protected] .

• Skvelá kozmetika
    • Doručenie zadarmo nad určitú sumu
    • Darčeky zadarmo nad určitú sumu
    • Humor

Nakupujem už dlhšie od nich vždy som bol maximálne spokojný môžem len odporučiť

Sevas Johny,

dík za hodnotenie a za päť hviezd, je to parádica.

Vidno, že si engrybirďák telom aj dušou, že ťa bere tá správna dávka trápnohumoru a, že vieš čo je najlepšia voľba pre tvoj vymazlený bírd a navoňané telesné zákutia. Máš to proste pod palcom.
    Chceme to pre Vás robiť, tak aby ste mali vždy o niečo lepší deň, keď k Vám do kúpelky prifujzadí čierne matro a teší náš, že sa nám to zatiaľ darí.

Dávame ti čestné angrybirďácke, že nepolavíme!

Sleduj newslettri, bude tam kopec nadupaných kúskov.