• originál balenie
    • perfektna vôna produktov

Ahoj Domi,

ďakujeme, že si nám sem šupla fajné hodnotenie.

Vyzerá to tak, že sme to s tebou vybavili perfišne a teší nás čítať, že si spoko!

Ešte párkrát sa dobre vydrichmeš a vypúšťame do sveta nové kúsky matra, tak sleduj newsletter a naše socky, kde sa dozvieš čo všetko sme si pre náš Angry Gang pripravili.

Angry Beards

• krásne a bezpečne zabalené
    • kvalitný materiál
    • darček k nákupu

Ahoj Nikkita,

ďakujeme veľmi pekne, že si nám sem šupla recenziu a hviezdnu zostavu za 100 bodov.

Znie to až nebezpečne dobre, že si tak spoko s čiernym matrom. Mrkla si už aj na Busy B šmakociny Nikki?

Hoď tam očko a pridaj sa do sesterstva!

Angry Beards

• Skvelý a kompletný výber pre starostlivosť chlapákov a naše brady
    • Rýchlosť doručenia
    • Super poradenstvo a komunikácia
    • Kvalita čierneho matrošu
    • Peckové balenie

Tak a kvôli tomuto super čiernemu matrošu na pestovanie bírdu zachvílu výrobcovia žiletiek nebudou mít co žrát ;-]

Zdarec Overený zákoš,

díkes, že si nám to tu takto parádne rozbalil. Úplna pecka! Potešil si nás extrémne, bro.

Makáme na tom, aby sme laťku držali takto vysoko nastavenú, pretože to je to pravé orechové, keď sú zákoši spoko so všetkým čo od nás majú od komunikácie, bláznovstiev a top matra pre servis bírdov a iných telesných zákutí.

Buď v strehu mierime k ďalšiemu dropu, tak si klikni náš newsletter a tam sa dozvieš všetky horúce infošky.

• Je to kvalita
    • Paradny marketing, clovek sa na kazdy balik tesi..

Všetko top. Kozmetika je technicky vzato trochu drahsia ale je solidna. Clovek im to odpusti :)

Sevas Dave,

díkec za recenziu aj za pochvalu.

Už od dávneho praveku je pre nás dôležitá kvalita a nie kvantita a ťažba čierneho zlata dá niekedy poriadne zabrať, pretože chceme pre Vás len na bomby vypiplané matro.

Ak budeš mať chuť a čas, tak nám pošli nejaký ten unboxing kontent a potešíš našu Angry dušu.

Keby čokoľvek, tak vieš, že nás nájdeš na [email protected].

Angry Beards

• rýchle vybavenie, veľmi príjemná, vtipná komunikácia pri emailových notifikáciách, ktoré potešili. Plus som dostal viacero darčekov (vzorky, list pre klienta) Produkty boli veľmi pekne zabalené. Všetky produkty, ktoré som objednal z môjho pohľadu sú kvalitné, určite sa do e-shopu vrátim i v budúcnosti.

Zdarec Ďuro,

díkes, že si nám sem mrskol našlapané hodnotenie a k tomu rovno aj 5 hviezd.

Tak to si nás teda extrémne potešil, že to všetko pri nákupe čierneho matra šlapalo ako má. Snažíme sa aby to šlo od A až po Z jak po masle a vy ste mali svoje zlato v kúpelkách bleskovo pripravené na vypiplanie bírdu alebo iných telesných zákutí.

Každopádne brácho, už teraz horíme zvedavosťou ako matro na tebe funguje, tak nám daj ešte o tom vedieť. A keby čokoľvek, tak nás nájdeš na [email protected]

Angry Beards

Super marketing, skvela vona, nadherne zabalene, funkcne, zabavne od objednania az po pouzitie. Odporucam a vsetky klobuky dolu davam.

Ahoj Topka,

daknešn za fajné hodnotenie.

Bolo a aj je nám cťou ti takto rozšantiť klávesnicu. Si sa parádne vyslovíčkarila a my tvoju pochvaľu posielame naprieč Angry Gangom, pretože si fakt svetová ženská!

Budeme sa tešiť na ďalšie šmakocinky z Angry alebo Busy matra, ktoré poputujú k tebe.
    Sleduj naše dropy a neujde ti ani chlp!

Maj sa krásne

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania objednávky
    • Štýlové balenie
    • Kvalita produktov

Ahoj Betty,

ďakujeme za to, že si si našla čas nám sem hodiť zopár hezkých slov a tvoju pochvalu si ceníme.

Fakt si nám urobila obrovskú radosť, že si sa podelila so zvyškom sveta o tom ako ťa baví nakupovať u nás na eshope a že nákup čierneho matra stojí zato!
    Keď budeš mať cestu do Prahy, zastav sa u nás v Angry Shope a môžeš to tam roztočiť.

• Výnimočný sortiment
    • Doprava bola zadarmo
    • Výborná komunikácia
    • Pekné balenie

Ahoj Majka,

ďakujeme, že si si našla čas a hodila si nám sem fasa hodnotenie.

Úplne si nás nechala bez slov, pretože si nám urobila mega radosť a sme hrdí, že máme v našom gangu takú ženskú ako si ty!
    Čakajú nás nové dropy a matro, ktoré bude stáť za to, tak veríme, že sa vidíme pri ďalšej objednávke a prekvapíme ťa ešte niečim iným.

• Objednala som o 9 a o 13 už balík bol predaný prepravcovi
    • Vtipné popisky

Ahoj Kristy,

ďakujeme za to, že si si našla čas a šupla nám sem zopár pozitív. Ceníme si to.

U nás makáme ako fretky, pretože si každého jedného zákoša važíme a chceme aby to fŕkalo.
    Keby čokoľvek a kedykoľvek, tak nezabudni, že máme tvoj chrbát na [email protected]

• rychla dodacia doba
    • vyborna komunikacia
    • balenie
    • kvalita a dizajn produktov

Zdarec Rado,

díkes za 5 hviezd a díkes za to, že si sa nebál prejaviť svoje city voči nám drsňákom, si super chlap!

Máme toho ešte mnoho čím ti môžeme zlepšiť deň, tak sleduj pozorne čo chystáme alebo si zaklikni pravidelný odber newslettru a nič ti neujde.

Angry Beards

• Brutálne pekne zabalený balík.

Potiči...

Sevas Majo,

díkes za potiči hodnotenie. Fest si nás potešil.
    Teraz sa narychlo nevieme rozhodnúť či sme potešili viac my teba alebo ty nás!
    Takéto fajnové balíčky s dopravou zadarko cez Packetu si môžeš užiť v plnej kráse ešte nejaký ten piatok.

Tak užívaj a maj sa krásne,

• Rychle dodanie
    • Super zabalene
    • Krásne vône
    • Nedá sa na dobierku

Tě pic tajnej,

díkes za zpětnou vazbu.
    Kurýři jsou rychlejší než závodníci F1 a svoje matro u sebe budeš mít vždycky rychlostí blesku.
    Dobírku normálně na webu nenabízíme, protože se nám spoustu balíků vracelo. Když nám ale napíšeš na [email protected], tak ti jí tam můžeme nastavit.
    Kdykoliv budeš cokoliv potřebovat, tak se nám ozvi.

Angry Beards

• Uplne ze top komunikácia, balenie nádherné a aj darček som dostala ☺️☺️☺️❤️

Ahojda Steky,

díků dík za super feedback.
    Top seš hlavně ty, protože to s náma táhneš.
    Kdykoliv budeš cokoliv potřebovat, napiš nám na [email protected], hodíme řeč a poradíme ti.

• Rýchle vybavenie,kvalitne zabalené

Ahoj Mary,

děkan za tvůj feedback.
    Holky na expedici matro zabalí tak, aby přežilo i Armagedon.
    Kurýři ti ho pak dovezou rychlostí blesku.
    Jestli ses ještě nepřihlásila k odběru newsletteru na webu, tak to naprav. Budeš mít přehled o každý novince.

Angry Beards

• Pekne zabalené, k objednávke milý, malý darček ;-)

Objednané výrobky sú určené ako darček pre priateľa. Recenziu k ním dám po odskúšaní. Sama som zvedavá

Tě pic Medvedíku,

díků dík za feedback.
    Doufáme, že tvýmu kancovi naše matro udělá radost.
    Jsme rádi, žes byla ohledně nákupu se vším spoko a těšíme se, až nám s chlapem dáte full recenzi se vším všudy.
    Kdykoliv s čímkoliv poradíme, tak se nám neváhej ozvat.