• krásne a bezpečne zabalené
    • kvalitný materiál
    • darček k nákupu

Ahoj Nikkita,

ďakujeme veľmi pekne, že si nám sem šupla recenziu a hviezdnu zostavu za 100 bodov.

Znie to až nebezpečne dobre, že si tak spoko s čiernym matrom. Mrkla si už aj na Busy B šmakociny Nikki?

Hoď tam očko a pridaj sa do sesterstva!

• Všetko v poriadku
    • Krásne darčeky k objednávke
    • Som spokojná so všetkým
    • Výborná komunikácia

Ahoj Mišina,

ďakujeme, že takto pred zrakom sveta si to sem vysypala a potešila naše čierne duše.

Si fakt fest čája a my sme celí bez seba, že si ideš čierne matro.
    Čestné pioniérske, že nabudúce to bude s nami ešte vymbombenejšia jazda.

Keby čokoľvek, tak vieš, že nás nájdeš na [email protected]

Angry Beards

• rýchle vybavenie, veľmi príjemná, vtipná komunikácia pri emailových notifikáciách, ktoré potešili. Plus som dostal viacero darčekov (vzorky, list pre klienta) Produkty boli veľmi pekne zabalené. Všetky produkty, ktoré som objednal z môjho pohľadu sú kvalitné, určite sa do e-shopu vrátim i v budúcnosti.

Zdarec Ďuro,

díkes, že si nám sem mrskol našlapané hodnotenie a k tomu rovno aj 5 hviezd.

Tak to si nás teda extrémne potešil, že to všetko pri nákupe čierneho matra šlapalo ako má. Snažíme sa aby to šlo od A až po Z jak po masle a vy ste mali svoje zlato v kúpelkách bleskovo pripravené na vypiplanie bírdu alebo iných telesných zákutí.

Každopádne brácho, už teraz horíme zvedavosťou ako matro na tebe funguje, tak nám daj ešte o tom vedieť. A keby čokoľvek, tak nás nájdeš na [email protected]

• Darčeky ju objednávke

Ahoj Jass,

dankešn za hviezdne hodnotenie.

Ceníme si to, že nám to sem takto padá.
    Každopádne my sa už teraz tešíme na tvoju ďalšiu zásielku čierneho zlata.

Angry Beards

• Uplne ze top komunikácia, balenie nádherné a aj darček som dostala ☺️☺️☺️❤️

Ahojda Steky,

díků dík za super feedback.
    Top seš hlavně ty, protože to s náma táhneš.
    Kdykoliv budeš cokoliv potřebovat, napiš nám na [email protected], hodíme řeč a poradíme ti.

Krásnej den,

Angry Beards

• Pekne zabalené, k objednávke milý, malý darček ;-)

Objednané výrobky sú určené ako darček pre priateľa. Recenziu k ním dám po odskúšaní. Sama som zvedavá

Tě pic Medvedíku,

díků dík za feedback.
    Doufáme, že tvýmu kancovi naše matro udělá radost.
    Jsme rádi, žes byla ohledně nákupu se vším spoko a těšíme se, až nám s chlapem dáte full recenzi se vším všudy.
    Kdykoliv s čímkoliv poradíme, tak se nám neváhej ozvat.

Krásnej den,