• Nevhodná komunikácia so zákazníkom

Ahoj ověřená zákoško,

styl naší komunikace je odlišnej a je zjevnej už ve chvíli, kdy vstoupíš na náš e-shop.
    A vedeme to tak i na všech frontách našich socek. Ne každýmu sedne, bohužel tady to je ten případ.
    Sto lidí, sto chutí a není v našich silách zavděčit se 100% všem.

Mrzí nás i storno tvý objednávky a kdyby ses rozmyslela, určitě nám můžeš napsat a něco vymyslíme.
    Jsme tady pro tebe kdykoliv.

Neplánujeme přístup našeho brandu měnit, protože naše zákoše baví, ale chápeme, že ti to třeba nesedlo. V tom případě ti přejeme, abys našla brand, kterej ti bude sympatickej a bude podle tvého gusta.

Krásnej den,

Angry Beards

Zakúpila so tovar a už viac ako dva týždne nikde nič.

Ahoj!
    Bohužel nemůžeme poslat tovar, když nemáme chechtáky :D
    Vypadá to, že se peníze od tebe někde zasekly, protože k nám nedorazily a nebo ještě pravděpodobněji jsi nemohla zadat variabilní symbol, a tak se nespárovaly s objednávkou, což je častý problém ze Slovenska.
    Napiš nám prosím na [email protected] a vyřešíme problém :)
    A případně se klidně příště ozvi dřív nám, než napíšeš negativní recenzi.

Díky moc a zatím se měj.
    Angry Beards

• Neviem ohodnotiť!! Pretože tovar nedošiel!

Zdravím,
    podle čísla objednávky jsem dohledala, že objednávka nebyla zaplacena, a proto jsme ji nemohli odeslat.
    Pokud nemáš možnost platby předem, není problém se domluvit na dobírce. :)
    Psala jsem mail a budu ráda, když se nám to podaří dořešit.
    Míša - Angry Beards

• prišlo to prakticky hneď
    • marketing "alfa-samca" miestnej krčmy

Z pozdravného listu:
    "Sme radi, že nezastávaš stále veľa rozšírený názor, že len dámy a buzoly sa o seba starajú. ..blabla...", pribalená fotka slečny "nemôžem sa dočkať, až sa ma bude tá brada dotýkať" a pod.

Zdarec kemo,
    na jednu stranu moc dobře vím, že máme těžkej trapnohumor a občas je mi z něj taky nevolno. Na druhou stranu jsme v něm naprosto konzistentní a ty si věděl, do čeho jdeš. Jsme holt jaký jsme a určitě nejsme pro každýho, jak ale řikám, věděl si od koho a co kupuješ. Mám pocit, že tady čuchám nějakou nepřející konkurenci. :D Buď dobrou a ať rostou, Tomáš