• nic
    • doba dodania

Už týždeň čakám na moju objednávku, nekontrolujú prijaté platby a tak ani nevedia, či bol produkt zaplatený. Už nikdy nebudem objednávať z tejto stránky.

• V prípade odstúpenia od zmluvi si obchod účtuje za zvoz tovaru 7€. Obchod odmieta prebrať zásielku, ak by ste ju chceli poslať vlastnou dopravou lacnejšie.
    • Táto skutočnosť nie je uvedená nikde v obchodných podmienkach, to že za vrátenie tovaru zaplatíte 7€ sa dozviete až keď informujete eshop, že chcete odstúpiť od zmluvi
    • Doručenie tovaru trvalo dlhšie ako u konkurencie

Nemali na sklade to čo na nete predať chcú!

• komunikacia je excelentna, reaguju obratom
    • na stranke maju tovar skladom, ked som objednala, poslali mail, ze nie je skladom ...
    • tovar je dlhodobo vypredany vsade, som sa cudovala, ze ho maju - tlaciaren

vyhodou je perfektna komunikacia, nevyhodou, ze ponukaju aj vypredany tovar... mozno by mali castejsie aktualizovat stav skladu, alebo je to taktika, aby clovek isiel z Heureky na ich stranku...

Tovar skladom poslai na 5 den po 2 dnoch som pisal phladom dostupnosti a nič ked som pisal storno objednavky zrazu vyhražky ze tovar na ceste zosobnia naklady tovar bol na ceste 3 dni nikdy viac treba pozriet recenzie

• Rychle jednanie pri vrátení tovaru.
    • Nebol som dopredu informovaný , že za spätnú dopravu, ktoru objednala internetová spoločnosť zaplatím 7€, keby som to posielal sám , tak by ma to vyšlo 3,90€. Tak že na tom pekne zarobili . Celkovo ma poštovné vyšlo 10,90€.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník cenník prepravných služieb nájdete na našej stránke kde máte rozpísané všetky ceny.

zlavacik.sk

• Ceny (na úkor kvality a ostatných aspektov)
    • Nekvalitný tovar
    • Komunikácia
    • Riešenie reklamácii
    • Doba doručenia

Zakúpil som 2 kusy wifi kamier. Jedna sa pokazila o 5 minút po registrácii aplikácie. Reklamácia vybavená online a odoslaný tovar, potom ticho 30 dní. Po mojom dotazovani na tovar same vyhovorky.Po mojom maili ze ubehla zákonom stanovená lehota mi odpísali ze tovar posielajú zo servisu a prešlo 36dni od reklamácie . Kameru stále nemám. Nedočkal som sa ani ospravedlnenia. Myslím že čakajú nový kus z Číny a dovtedy sa ma snažia zabaviť. Určite obchod nikomu neodporúčam!

Katastrofálna doba dodania, týždeň

Drahe postovne a dlhe dodacie doby

Neviem ho ohodnotiť ani spustiť. Chýba mi slovenský návod na obsluhu.

• Po rozbalení balíčka som vo vnútri našla tovar, ktorým mal poškodené balenie a nefungoval
    • Dodacia doba - týždeň

• Pomale vybavenie objednavky

11. Som si objednal tovar, 14. Som sa informoval ako to sním vyzerá lebo sa neudiala žiadna zmena, 15.som dostal odpoveď že máji 3 až 6 dní na expedíci, hodinu na to prišiel ďalší email ze sa zboží expeduje. Dnes je 17. a stále nič nemam

• Jeden krát som používal a toľko bolo , pokazilo sa Mixer som objednal

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákaznik mrzí nás vaša nespokojnosť. Kvalita tovaru nezáleží od predajcu ale od výrobcu. My ako predajca nemôžeme zato že daná značka tovaru sa Vám tak rýchlo pokazila.

zlavacik.sk

Vo svojom e-shope ponúkajú produkt s tým, že ho majú na sklade a sú ho schopný dodať do 3 dní. Na prvý pohľad to vyzerá dobre, takže som si ho objednal. Zavádzajú - ani jedno nebolo pravda.

V baliku som nasiel viac smeti ako tovaru

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník budeme radi ak nebudete uvádzať nepravdivé informácie! Každý tovar sa musí vyplnit materiálom aby sa pri preprave nepoškodil. My sme použili kartónové krabice čo je ekologické. Myslime ze je lepšie staré krabice použiť ako výplň ako ich zbytočne vyhodiť začo sa musi platiť a použiť nový papierový alebo plastový baliaci materiál.

zlavacik.sk

Bol mi doručený iný tovar, ako bol objednaný. Zásielku som reklamoval, zatiaľ sa nič nedeje.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vazeny zakaznik mrzi nas vasa nespokojnosť. vyzvali sme vas aby ste nám zaslali fotografie EAN kodu a modelového označenia výrobku a foto tovaru ktory vám bol dodany. Do dnes ste nám žiadne podklady nezaslali preto nevieme ďalej postupovať.

zlavacik.sk

• relatívne dobrá cena za tovar
    • zlá komunikácia
    • chýbajúci tovar v balíku
    • neochota riešiť túto skutočnosť
    • jeden kus tovaru zjavne predtým otvorený
    • vysoká cena za dopravu
    • relatívne dlhá doba dodania (14.12 - 27.12)

Dodanie (skladového) tovaru trvalo kuriérskou službou približne 14 dní. Išlo o predvianočné obdobie tak si urobte vlastný názor. Najväčšia patália však prišla po otvorení balíka. V krabici chýbal 1 z 9 tovarov a jeden tovar mal znaky používania na obale (ešte som netestoval funkčnosť). Následne som obsah balíka niekoľko krát prekontroloval. O tejto skutočnosti som informoval predajcu bezodkladne. Najprv som sa niekoľkokrát pokúšal dovolať telefonicky ale nikto nedvíhal. Ani neskôr nikto nereagoval na zmeškané hovory. Nakoniec som o chýbajúcom tovare informoval mailom. Anonymným spôsobom som zo spoločnosti dostal vyjadrenie, že oni neurobili chybu, tovar na sklade nemajú lebo počty sedia a tovar mi bol odoslaný! Niekoľko krát som sa ich snažil presvedčiť, že mi nič neprišlo ale spoločnosť stále nebola ochotná si svoju chybu pripustiť. Ostal som teda bez 1ks tovaru aj bez peňazí ktoré som zaň zaplatil. Nešlo o vysokú čiastku ale ide o princíp. Okrem toho to ukazuje postoj firmy ku zákazníkom. Po tejto skúsenosti nedoporučujem od tejto spoločnosti nakupovať!

• tovar prisiel nefunkcny.. konkretne mikrofon

Darcek bol zniceny…obal roztrhany…cele zle