Podobna skusenost ako ostatni kupujuci. Ziadna komunikacia. Dovolat sa neda. Tovar nechodil. Aspon peniaze vratili. Keby som kupil nieco drahsie a zaplatil online, asi by som par tyzdnov nespal...
    Nerad to pisem, ale ak nechcete mat podobnu skusenost, tak si pozorne precitajte recenzie. Pre mna poucenie, eshop ktory nepoznam, jednoznacne na dobierku.

• Nič, aspoň že mi nakoniec vrátili peniaze.
    • Chyba kontaktny telefon.
    • Vobec Nereaguju na napisane emaily
    • Nikdy viac

ziadna komunikacia, kupil som miknovlna a este aj kanvicu , a ani vobec nedoslo maily.Tovar uz bolo zaplatene , cakal som cca 20 dni ,napisal som 5x mail, nik nereaguje, telefon neexistuje a maily nik nereaguje.Po 21 dni, dostal som mail ze kvoli dodacie system, tak musia stornovat objednavku, ktory som uz cakal viac 20 dni na nic.Ked poslem ich cislo uctu, 2x, hned dostal som oznam ze nemusim poslat ich viac mail na rovnaku objednavku .Ale aspon uz poslali spat tie sumu na ucet , cize co som mal , neodporucam obchod.Hlavne slabe komunikacie

• Uhradenu ciastku vratily
    • Chyba kontaktny telefon.
    • Nereaguju na napisane emaily
    • Zavadzaju zakaznika, uhradenu objednavku vystornovali ale na eshope pocas celej objednanej doby ponukaju objednany tovar nadalej ale cenovo drahsie a ze "skladom"
    • Nikdy viac

Dva tyzdne uhradena objednavka bez komunikacie obchodu a potom storno objednavky zo strany obchodu.

• Nič, aspoň že mi nakoniec vrátili peniaze.
    • Na tovar SKLADOM S RÝCHLYM DORUČENÍM som čakala takmer 3 týždne, komunikácia s obchodom bola biedna, potom, čo odchod neodpovedal na moje maily už som si myslela, že ani tovar ani peniaze nikdy neuvidím. Po takmer 3 týždňoch mi vrátili peniaze.
    • Obchod nemá uvedené t. č. takže jediná možnosť ako s nimi komunikovať je cez mail, čo je zdĺhavé, hlavne ak čakáte na stanovisko obchodu, ktoré nechodí a nechodí a vy neviete ako ďalej.
    • Nikdy viac a neodporúčam .

• Tovar po 3 týždňoch nedorazil
    • Na maily neodpovedaju
    • Snažím sa odstúpiť od zmluvy cez ich eshop, ale po vyplnení údajov ma nepúšťalo dalej
    • Snažím sa mailovo odstúpiť od zmluvy, ale takisto nezodpovedajú

Neodporúčam, nenakupujte, treba ich nahlásiť na SOI a nechápem ako sa mohol dostať medzi overené eshopy heureky. Ta by to mala začať takisto riešiť

• Jeden veľký oj*b .... Neobjednávajte odtiaľto nič, objednávka Vám nepríde, a komunikácia s obchodom žiadna, nikto Vám neodpíše, tel.kontakt neexistuje... Sku*ven* vyj*banci

• Žiadna komunikácia s obchodom, na email nikto nereaguje, o tovare žiadne informácie aj napriek tomu, že bol uhradený

• Tovar nemám ani po 2 týždňoch, nekomunikuje.

Neodporúčam.

• slaba komunikacia
    • neochota riesit vymenu tovaru, dokonca aj za drahsi produkt

dobre ceny, ale zial zdlhava komunikacia, neochota v pripade ak nieco nie je v poriadku a zakaznik chce robit nejake zmeny.

Jeden kus naparovaca bol pokazeny,poslala som reklamaciu a ani sa mi doteraz neozvali.

Na objednavku čakám druhý týždeň...na mail mi nijto neodpísal!

Po tyzdni mi prisiel email aby som ohodnotil nakup.
    Zial ani takmer po 2 tyzdnoch, po urgencii, stale nemam zovar ani neviem v akom je to stave. Pri objednavke bol tovar skladom (vraj).
    Zavadzanie.

• Strašná komunikácia
    • Tovar mi po 11 dňoch neprišiel a ani ne dúfam ze pride

Tovar mi nedorazil, nedokážem sa s nimi s komunikovať, úplne ignorujú moje emaily. Zaplatil som za tovar predom a po emaily o tom za moju platbu prijali som od nich absolútne nič iné nedostal.

• Zla komunikacia, po 10 dnoch poslu mail, že objednavku rušia.

Nikdy viac

• 0
    • Všetko

Uplynulo 9 dní, žiaden tovar, žiadne info, žiadna komunikácia. Úžasný omyl...

• Objednavka 12.07.2022 dnesje 20. 07.22 a nic ani sa neozvali toar nedošiel
    Ani neviem či vôbec dojde

zatial žiadna sprava od nich

nedá sa dovolať, objednávka odoslaná pred týždňom a odvtedy nič.... a telefonny kontakt nikde, na mail mi nik nereaguje....

Dlhá doba dodania! Nedá sa komunikovať telefonicky len emailom na ktorý neodpovedajú! Doba dodania tovaru ktorý je skladom je podľa obchodu 2-5 pracovných dní! Ani 5 pracovných dní nestihnú! V upozorňujúcich emailoch majú preklepy.

Siesty den, tovar stale nedoruceny