• Ani tovar, ani odpoved o stave objednavky nedorucena

tovar zatial nedorazil, aj ked je uhradeny uz tyzden, na mail ohladom objednavky neodpovedaju, takze nemam ziadne info o stave a doruceni objednavky

• Zavadzaju so skladom

Finalne tovar po tyzdni poslali ale tolko som cakat nemohol

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Neprišlo také balenie, ako je na obrázku

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť pokiaľ ste obdŕžali iný tovar ako ste si objednali stačilo nás kontaktovať emailom aby sme dani problém vyriešili. Po preverení emailov neevidujeme žiadny email s reklamáciou ž Vám bol dodaný iný tovar ako ste si objednali.

Dlhá čakacia doba na tovar až 5dni

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník nerozumieme vašej nespokojnosti na našej stránke nájdete informácie o dodacích dobách kde mate uvedene že tovar skladom jeho dodacia doba je 3 - 5 pracovných dni túto informáciu mate uvedenú aj pri samotnom výrobku stačí dať šípku z myši na dostupnosť a systém Vám zobrazí dodaciu dobu. Preto nerozumieme prečo ste dali že nás neodporúčate keď o dodacích dobách ste informovaný na stránkach.

zlavacik.sk

• Dlhá doba dodania-5 dní.

• Komunikace,doprava ostatní nemohu hodnotit dusud nedoručeno 10 dní

jelikož ještě po 10 dnech nedoručeno a ěpatná komunikace nikomu nedoporučuji

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník neuvádzajte zavádzajúce informácie. Vaša objednávka bola vytvorená 21.6.2022 o 21.42 čo je 7 dni aj to nie úplných keďže objednávka bola vytvorená večer o 21.06 hod naša pracovná doba je do 16hod a objednávky vytvorené po 12 hod sú spracované na ďalší pracovný deň. Štandardná dodacia doba je 3 - 5 pracovných dni túto informáciu nájdete aj na našej stránke sekcia najčastejšie otázky. Preto nás mrzí vaša nespokojnosť a o to ešte viac že uvádzate zavádzajúce a nepravdivé informácie.

zlavacik.sk

• Obchod nedodal objednaný tovar.
    • Namiesto vecnej komunikácie 15 mailov v ktorých mlátia prázdnu slamu.
    • Tovar označený na sklade podľa nich vôbec neexistuje.
    • Dodacia doba tovaru deklarovaného ako na sklade 10 dní!!!
    • Objednané v inom obchode, dodanie očakávam do dvoch dní, pravdepodobne ale už zajtra.
    • Stratený čas a vyhodené peniaze.

Radšej zaplatiť dvojnásobok ako sa musieť motať okolo týchto ,,podnikateľov,,
    Všetko mohlo prebehnúť v poriadku a byť vyriešené behom chvíľky ale to by sa im nesmelo rozsypať pod stôl zrno...
    V prípade že bude tento skvelý eshop reagovať tak alibisticky ako v emailoch rád ich zverejním. Tak či tak ich budem posielať SOI tak to už nebude o moc viac práce...

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník po preverení a konzultáciou s Vami sme docielili že dodaný Vám bol správny tovar sedí EAN kód aj číslo výrobcu. Jediná chyba aká bola že bola chyba v popise v dĺžke kábla kde namiesto 0,18m v skutočnosti bola dĺžka 1,8m na základe tejto skutočnosti sme Vám ponúkli ihneď možnosť vrátenia. AJ u nás pracujú len ľudia, ktorý sú omylný. Podľa vašej komunikácie a tejto recenzie ste pravdepodobne dokonalý a neomylný človek čo nás teší takých výnimočný človek ste pravdepodobne jediný na tejto planéte.

zlavacik.sk

Trvalo to dlho a s nimi sa nadá komunikovať

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Chyba bola v našom systéme kde ukazoval nesprávnu dostupnosť. Tovar v skutočnosti nebol na sklade ale na ceste na sklad čo spôsobilo meškanie doručenia vašej objednávky.

• Tovar po tižni nedorazil

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník ospravedlňujeme sa za meškanie vašej objednávky. Meškanie spôsobila porucha na prepravnom vozidle. Podľa informácií tovar je už na ceste k Vám.

• Cas

• Dobrá cena
    • Ani po týždni tovar nemám, pritom bol skladom

• Ceny

Strašne dlhé dodanie na dnešnú online dobu kde všade balík príde do 2 dni...prešlo 7 a tovar nikde

• Nepravdivé skladové informácie...

• neskoro dodany

stracne dlha dodacia doba

• Tovar dorazil v poriadku a funkčný
    • Dlhá dodacia doba aj keď tovar je skladom
    • Slabšie/horšie zabalený balík na môj vkus
    • Stále mi neposlali faktúru/záručný list
    • Klamlivá reklama na webe

Objednávka vytvorená 1.6. okolo 12 hod. Tovar mali skladom, no aj napriek tomu, že na webe uvádzajú rýchle dodanie, prišiel balík za týždeň resp. za 5 prac. dní od vytvorenia objednávky. Je 14.6. a faktúru alebo záručný list zatiaľ nemám.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník ďakujeme za vaše hodnotenie. Po preverení faktúra vám bola odoslaná ak Vám neprišla odporúčame skontrolovať spamový priečinok. Štandardná dodacia doba je zverejnene na nasej stránke sekcia najčastejšie otázky preto v budúcnosti odporúčame čítať informácie na našich stránkach aby nevznikali nedorozumenia ako v tomto prípade. Tiež sa ospravedlňujeme za dlhšiu dodaciu dobu.

zlavacik.sk

Po objednávke tovaru mi mala do 24 hodín prísť zálohová faktúra. Keďže neprišla do 3 dní, tak som objednávku zrušil. Eshop mi potom síce poslal nejaký screenshot z ich systému, že zálohovú faktúru odoslali, ja som však nedostal žiadny email, ani do spamu. V emaile sa mi vyhrážali, že keď objednávku zruším, zaradia ma do databázy nespoľahlivých klientov, ktorú používa viacero eshopov. Na moju námietku, že som im nedal súhlas na spracovanie mojich osobných údajov na takéto účely mi odpísali, že údajne tú databázu používa iba ich eshop. Som veľmi sklamaný z takéhoto prístupu.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník mrzí nás vzniknuté nedorozumenie. Náš nový zamestnanec neporozumel našej držanej databázy nespoľahlivých klientov a poskytol Vám nesprávne údaje začo sa ospravedlňujeme. Databázu používajú len naše eshopy aby sme vedeli vyhodnotiť spoľahlivosť klientov a vedeli im zasielať relevantné zľavové kupóny a prebiehajúce akcie.
    Čo sa týka zálohovej faktúry tá vám skutočne bola odoslaná ak Vám neprišla pravdepodobne mala vaša emailová schránka výpadok čo my nedokážeme ovplyvniť. Ak ste zálohovú faktúru neobdržali do 2 dní stačilo náš kontaktovať a bola by Vám preposlaná.

zlavacik.sk

• Žiadna komunikacia a obchodom. Po týždni som nevedel kedy mi tovar príde, či nepríde. Telefony neberú a na emaili neodpovedajú. Keď som zrušil objednavku v momente sa ozvali.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákazník pre veľký dopyt po tovare nestíhame odpovedať okamžite ako niektorý klienti očakávajú. Naše kapacity sú obmedzené preto sa snažíme odpovedať čo najskôr a odpoveď Vám nebola odoslaná obratom preto že ste sa snažili objednávku stornovať ale práve sa Vás email dostal na rad. Ak Vaša objednávka sa vybavovala dlhšie ako týždeň tak sa Vám ospravedlňujeme bolo to tým že počet objednávok sa navýšil pre prebiehajúce akcie na našej stránke.

zlavačik.sk

• V roku 2022 čakať na dodanie tak dlho,proste sračka največšia.Je hamba,že slúbite 3-5dní a hovno stoho.Ja keđ nestihnem zákazku je to 30%dole.Hambite sa
    • Ojebávky