• Objednala som deťom pod stromček klávesnicu set a 2x slúchadlá a 1x disk tovar dorazil v poriadku až po otvorení balíka klávesnica vyzerala že ju niekto použil a vrátil bola otvorená a celá mastná od niečoho no hnus kvalita materiálu lacný plast slúchadlá oboje to isté lacný plast rozhodli sme sa poslať späť keďže to mali byť darčeky po zistení podmienok sme kontaktovali zlavacik načo nám poslali späť kuriéra za 7e za krabičku čo mala 1.5kg nechali sme si disk bol originál zabalený keby som vedela že to takto dopadne pošlem im to komplet a žiadam vrátenie poštovného takýto tovar by sa nemal dostať späť kupujúcemu môj prvý aj posledný nákup v tejto firme zaplatila som 4.30 za doručenie a 7,64 za vrátenie dokopy 11.94 zarobené aj na vrátenie odporúčam pozrieť si overený eshop ktorý si váži zákazníka

Neodporúčam keď máte vrátiť tovar zaplatíte raz toľko za poštu

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákaznik mrzí nás vaša nepokojnosť. Všetok tovar, ktorý zasielame je nový! Tovar, ktorý ste vrátili nebol vôbec používaný! Kúpili ste si výrobok nižšej triedy z coho spočívala aj jeho nízka cena. Nevieme kde ste nasli mastný výrobok . Preto by sme boli radi ak by ste uvádzali pravdivé informácie! Tiež za vratenie sme si neúčtovali 7,64 eur ako uvádzate ale 7 eur kde tuto informáciu máme uvedenu aj v cenníku.

zlavacik.sk

• Dňa 8.12.2021 som si od nich objednal Iphone 13 mini a to iba preto, že na stránke mali napísané, že ho majú ,, skladom ,,. Dnes je 19.12.2021 a ja Iphone 13 nemám stále doma.
    Na 8 deň som im poslal zrušenie objednávky a ešte oni sa mi vyhrážajú, že keď to potom dakedy keď to pošlú nepreberiem, tak budem musieť zaplatiť 5% pokutu. No na to by som sa pozrel.
    Ja určite cez túto stránku už nikdy nebudem nakupovať !!! Zavádzajú zákazníkov.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákaznik vaša objednávka bola vytvorena na firmu túto informáciu ste zabudli uviesť. Objednavky na IČO sú záväzné a riadia sa obchodným zákonníkom. Za porušenie takejto zmluvy máme nárok na účtovanie nákladov prípadne sankcie za porušenie kupnopredajnej zmluvy.

zlavacik.sk

Od objednávky neviem o produkte nič.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákaznik system Vám zaslal 2 krát zálohovú faktúru dokonca aj výzvu na úhradu kde ste tuto objednávku vôbec neuhradili preto nerozumieme o viac sme Vám mali poskytnúť aby ste dokázali vašu objednávku uhradiť.

zlavacik.sk

• Zavádzanie zákazníka v popise.

Továrenskú v ponuke no nemajú jo na sklade pri otázke kedy bude tovar neskladneny mi nevedeli povedať ani približný termín a to som sa pýtal ,, či ho naskladnia do mesiaca” odpoved znela ,, nevieme”. Objednávku som následne zrušil

Na stránke je na sklade...dodacia doba tomu nezodpovedá, nejasné predvolené emaily, bez konkrétnych termínov.

• deklarovany tovar nieje na sklade, nieje tam ani tel.cislo do obchodu

O tovare, ktorý vraj mali skladom, rezervovali mi ho (potvrdil to ich operátor hodinu pred objednaním) a po takmer týždni vybavovania objednávky a mojom následnom dopyte o stave zistili, že ho vlastne nemajú..

Chcell asom ine kupovat, predajca nasilou mi vyfakturoval, co som predtym objednala.Este nebolo 24 hodin ako pisete ze som to stornovana, a ono pisali ze tovar je na ceste.Tak dna 29.nov.este nie je tu. Dakujem.

Reakcia obchodu zlavacik.sk

Vážený zákaznik nikto Vám nič nasilu nevyfakturoval. Chceli ste objednávku stornovať keď už bola odoslaná čo sme vás informovali že odoslanú objednávku nevieme stornovať. V emaily ste nám tvrdili niečo iné nie ze chcete iny tovar ale že nebudete na adrese potom nevieme kde je pravda. Mrzí nás vaša neúprimnosť.

zlavacik.sk

Objednavka spravena pred 8 dnami ešte stale neprišla, lacny obchod za cenu že budete čakat jak retardi. nabuduce budem vedet.

• Tovar som mala mat doručený presne pred týždňom.. stále mi neprišiel

• Cele zle

Cele zle.na stranke maju rychle dodanie.cakam tyzden dostal som 6 emailov a 4 sms.neskutocne.to keby som vedel tovar kupim daaaaavno daaavno inde a uz by bol tu.

Kurierska spoločnosť ma informovala o tom ze tovar prišiel roztrhnutý a značná časť tovaru chybala ( vysypane kilo granul), po kontaktovaní zlavacik.sk bola odpoveď ze o ničom takom nevedia a na dotaz o tom ci mi poslu druhy tovar alebo mam objednavku zrušiť neprišlo ziadne ospravedlnenie len email o zrušení objednavky. Maximálne neodporúčam aj vďaka takémuto pristupu.

Je to Polsky digestor a to hovori asi za vsetko: pri otvarani poklopu, poklop naraza do tlacidiel, digestor sa teda sam vypne. Pri otvorenom digestore nieje pristup k tlacidlam, treba najprv zatvoriť digestor a az tak nastavovať rýchlosti. Kto toto designoval?

• Pomerne promptné dodanie tovaru.
    • Problémy s reklamáciou tovaru.
    • Svojvoľný výklad reklamačného konania.
    • Faktúra za tovar nebola vystavená a doručená súčasne s dodaním tovaru, ani elektronicky.

Pri zakúpenom tovare (hnetač Clatronic KM 3630) nebol priložený návod na použitie v slovenskom jazyku (porušenie Občianskeho zákonníka)! Tovar bol dodávaný z externého skladu, nevyhovujúco balený!
    Minimálna ochota poskytovať ešte pred zakúpením detailnejšie infoirmacie o produkte.

• Zatiaľ mi tovar nedorazil nakoľko bol objednaný pred 5 dňami a vyplatený pred 4 dnami

Našla som tovar na Heureka.sk: filtračná kanvica, overila som si na stránke Zlavacik.sk, že tovar majú v ponuke, dala som na ich stránke Zlavacik.skdo košíka, pod kanvicou mali informáciu: dodanie do: skladom a objednala som naraz aj 1 náhradný filter. Prišlo mi potvrdenie objednávky.
    A na nasledujuci deň začala zábava: filtračnú kanvicu nemajú, ale či chcem poslať filter. To som odmietla. A súčasne mi tvrdili, že tú kanvicu cez ich stránku nemôžem objednať, pretože ju nemajú a nemajú ju ani v ponuke. Tak som ich informovala, že v ponuke ju teda majú, ale som ochotná akceptovať, že ju aktuálne nemajú a pýtala som sa na iné kanvice, či sú k dispozícii. Po 45 minútach odpísali, že oni ju tú pôvodnú kanvicu nemajú a nedá sa ani u nich objednať. Skúšala som telefonovať, na stránke mali, že kvôli home office 10-14 hod., nebrali zverejnený telefon, neodpovedali na mail Poslala som aj stránku, na ktorej sa dala kanvica stále objednať.. Po viac ako 2 hodinách čakania som objednávku stornovala. Neskôr ešte mi napísali, že na stránke (cez kltorú som kanvicu objenala) je iný model kanvice a ten majú ..
    Tomuto nerozumiem, ale komunikácia z ich strany totálne zlyhala.

• Zle zabalene vo folii , v krabici kde boli obaly od použitých vecí (kable koncovy atd) pouzite ako "ochrana", boli tam odpadky. Pouzita krabica z ineho obchodu (CZC) este ani odlepit ich pasku sa im nechcelo.
    • Poskodeny tovar, papierovy obal musel byt uz otvoreny a roztrhnutý pred zabalenim do prepravy. Ostatne dva prisli v neporusenom obale. Obchod tvrdil ze to bolo sposobene dopravou ostatnym sa " zazrakom" nic nestalo
    • Strašný pristup, ze ak chcem mat kvalitnejsie zabalene mal som objednat toho viac pretoze im sa to neoplati za zisk par centov....
    • Doprava trvala dlho tovar ukazovalo skladom.

Nekupujte, zly pristup, nejde im o kvalitu ale len o to vi maju z toho zisk aj za cenu zlej služby.

• Tovar ešte neprišiel.
    • Na ich web stránke však figurovalo, že je na sklade.

Poslali mi síce email, či budem čakať na tovar, ale zas donekonečna nebudem čakať. Zatiaľ čakám len týždeň. No uvidíme.
    Na iných web stránkach pod tovar uvedú, či je na sklade, kedy môže zákazník očakávať výrobok alebo je len na objednávku. Človek s tým potom počíta.

Trvá to na koľko sme v 21 storočí je to príliš dlho