Tento obchod nemá ani baliace potreby aby v nich odosielala svoj tovar k zákazníkom...nedoporučujem...Komunikácia s obchodom nula celá nula...

Plastovy stôl nastaviteľný ja uplne krivi nepoužiteľný, v obchode bi som si to nekúpil, je to chibny produkt ktorí som nemohol skontrolovať. Tak som prišiel o peniaze, tak vám veľmi ďakujem.

Dnes 2.9.2021 je to ôsmi deň od potvrdenia. že ste odo mňa obdržali platbu a tovar som zatiaľ nedostal, ale vy už chcete ako som spokojný s uni-maxom. No nie som spokojný, pretože máte najdrahšiu dopravu a pri tom najdlhšie dodacie termíny. Pokiaľ tovar nedostanem do 2 dní, obraciam sa na obchodnú inšpekciu.

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se za komplikace. Objednané zboží nebylo skladem dostupné. Nyní je již odesláno a předpokládám, že vám bylo doručeno. V opačném případě se na nás prosím obraťte. Děkujeme. Klára

• Dráha doprava
    • Zle zabalený vyrobok
    • Dlhá dodacia doba

Už by som budúcnosti vybral iný obchod

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se Vám za komplikace s dodávkou. Zboží je odesíláno z našeho skladu každý všední den. U Vaší objednávky došlo k jednodennímu zpoždění z důvodu čekání na zpracování platby. Děkuji za pochopení a budu se těšit na další případnou spolupráci. Děkujeme. Klára

tovar mi do dnešného dňa neprišiel

Reakcia obchodu uni-max

děkuji za Váš email. Objednal jste zboží, které není skladem dostupné. Jeho naskladnění očekáváme během příštího týdne. Ihned po naskladnění Vás budeme kontaktovat a zboží odesílat.
    Klára

tovar zamenený, poškodený, tesne pred skončením záruky !!!

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se Vám za komplikace. Došlo k pochybení na naší straně, které jsme ihned napravili a vrátili vám obratem uhrazenou částku. Věřím, že takto je to v pořádku. Děkujeme. Klára

• Ak ma niekto nieco skladom a nieje to schpny expedovat do par dni tak to je velky preslap

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud něco není skladem dostupné, informujeme o tom přímo na eshopu. Naleznete tam i předpokládaný termín naskladnění. Ihned po naskladnění pak každého zákazníka telefonicky kontaktujeme.

Děkujeme Klára

• nedodajú použitelne doklady

Reakcia obchodu uni-max

děkuji za Vaše hodnocení, při registraci jste nezadal IČO a DIČ, pokud máte zájem fakturu přepracovat, informujte mě prosím na email [email protected]
    Děkujeme. Klára

• platbu za kúpený tovar realizuje len cez platobné karty,
    • Platbu v hotovosti pri preberaní dobierky neuznáva a iné formy úhrady značne predlžujú čas dodania objednávky.

Pre komplikácie spôsobené odmietnutím predaja tovaru za hotovosť,úhradu som musel komplikovane vykonať cez SDZV-407/2021viď.úhradu ZLV-7964/2021.Táto anabáza trvá od 7.4 a ja som bez komplikovane zaplateného tovaru dodnes.Pri online korešpodencii so zástupcom Vašej spoločnosti konštatujem jeho neochotu až byrokraciu riešenia problému.O slušnosti a úcte v prejave ku zákaznikovi hovoriť nechcem,lebo sa bojim,že za ešte nedodaný a vyplatený tovar poďakovať nesmiem.

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, omlouváme se vám za komplikace. V systému vidím, že již vše bylo vyřešeno, v opačném případě mě prosím informujte. V letošním roce se jednalo již o několikátou Vaší objednávku. Věřím, že předchozí objednávky byly v pořádku. Akceptujeme platby předem i dobírkou. Bohužel přepravní společnost multimex nepřijímá dobírky kartou, nevozí platební terminál, přijímá platby pouze v hotovosti. Prosím upřesněte mi další případné komplikace, abych je mohla řádně prošetřit a sjednala nápravu, aby k tomuto již nedocházelo. Děkujeme. Klára, [email protected]

preposielané snad cez 3 prepravy z CR do SR, nestretol som sa s takou dlhou dobou dodania zo susednej krajiny..
    tovar v poriadku všetko OK

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se Vám za delší termín dodání, jednalo se o výjimečnou situaci. Průměrná doba dodání do SR jsou 3 pracovní dny. Děkuji za pochopení. Klára

nereagovali na telefonáty

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Zákaznická linka na uvedeném čísle 00421 850 001 002 je k dispozici o všední dny 7.30-16:00, případně je k dispozici obchodní oddělení na emailové adrese. Vaše objednávka nám byla v pořádku vrácena.

Děkujeme. Klára

Ok ale zariadenie sa dá kúpiť kvalitnejšie a lacnejšie z igm

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení, pokud zboží naleznete u konkurence levněji, neváhejte se na mě obrátit [email protected] Pokud to bude v mých silách, ráda Vám nabídnu výhodnější cenové podmínky. Děkujeme Klára

• ziadaju doplatit postovne aj ked je balik do 50kg

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Váš email. Poštovné je účtováno dle váhy zboží. Výši poštovného se snažíme kompenzovat nižší cenou zboží. Pokud zboží naleznete u konkurence levněji, neváhejte se na nás obrátit, pokud to bude v našich silách, nabídneme Vám výhodnější cenové podmínky. Děkujeme. Klára

Tovar som objednal 8.1.21. Okolo 12.2.21. som volal na info. číslo a tam mi povedali že tovar ešte nedorazil z Ázie. Takže asi toľko. Nie je čo hodnotiť. Z Uni- maxu už neojednavam nič. Ďakujem.

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se za komplikace. V době objednávky zboží nebylo skladem dostupné. Skladovou dostupnost uvádíme u každého produktu přímo na našem eshopu. V současné chvíli je již zboží na cestě k Vám, předpokládám, že Vám bude dodáno do konce tohoto týdne, v opačném případě mě prosím informujte.

• Pekny nazov firmy
    • Pekna stranka
    • Neprofesionalita, drahe vyrobky aj doprava,
    • Ich sluzby by som vyuzil uz iba v krajnom pripade

Reakcia obchodu uni-max

můžete mi prosím upřesnit bližší informace ohledně Vašeho znepokojení, abych případně mohl sjednat nápravu? Moje emailová adresa je [email protected] Předem děkuji Klára

• Prehľadné ponuky tovarov, výhodné ceny, rýchle dodanie

Do závitníka sa nedá nasunúť ani jedno závitorezné očko - musel som si ho vybrúsiť

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se vám za komplikace. Pokud se zaslaným zbožím nejste spokojen, neváhejte nám ho zaslat zpět, popřípadě kontaktovat naše reklamační oddělení, aby mohla být situace vyřešena. Děkujeme . Klára

• Tovar uvádza sa bez DPH a iných poplatkov !!! Spolu potom je výsledná cena vyššia ako je skutočná!!! Prečo sa neuvádza cena spolu s DPH??

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Plátcům DPH na Slovensku jsou účtovány ceny bez DPH. Pokud nejste plátce DPH, lze si ceník přepnout tak, aby se Vám ceny zobrazovaly včetně DPH. Přepínač cen s DPH/ bez DPH naleznete v horní části naší stránky. Děkujeme. Klára

• Dobrý deň. Som sklamaný,lebo sa mi to ešte nestalo ! Dva dni sasebou som objednal od vás tovar a pri druhej objednávke som napísal,či by to nebolo možné spojiť ?! Dostal som odpoveď , že žiaľ to nie je možné. Tieto objednávke boli za sebou piatok a sobotu,chcel som ušetriť za prepravnou. Pondelok som dostal správu , že o hudbe balíky boli odovzdané prepravcovi. O pár dní som dostal balík a pital som vodiča či nemám dva balíky a on mi povedal,že áno ale mi môže odovzdať len jeden,lebo natenko druhý nemá doklady a ani cenu a pritom mal so sebou aj ten môj balík !? Opar hodín som mailom dostal správu ani som stiahol doklady z mailu .....! A od tej doby žiadna správa ! Toto sami ešte nestalo a pri tomto som od vás mal veľa objednavok a všetky boli bez problémov . Tak zato som nespokojný ! S pozdravom Ladislav Kovács . Mi

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice nás mrzí Vaše zklamání a zapracujeme na tom, aby se tato situace s přepravcem již neopakovala. Bohužel spojení objednávek opravdu není možné, objednávky jsou zpracovávány automaticky i během víkendu, tak aby mohly být hned v pondělí předány přepravci. V době zadávání druhé objednávky byla již první zabalená a připravená na paletě pro svoz.
    Děkujeme . Klára

• zavádzaju pri ponuke tovar

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, mohl byste mi prosím upřesnit Vaše hodnocení? Musí se jednat o nějaké nedorozumění. Co nabízíme, to také splníme, ničím se netajíme a naše nabídky jsou pravé.
    Děkujeme. Klára

Tovar mi prišiel až po týždni čakania pritom v piatok mi prišla správa vraj kuriérska spoločnosť má môj balík. A na ďalší týždeň vo štvrtok bez akéhokoľvek upozornenia kuriéra mi doma zazvonili. Tovar je nevyhovujúci, vraciam späť do obchodu

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se za komplikace. Již jsme o problému informovali přepravce a ten podnikl kroky, aby se situace s dlouhými termíny dodání neopakovaly. Děkujeme. Klára