• Ponúkajú tovar ktorý nemajú na sklade

Reakcia obchodu uni-max

skladová dostupnost je uváděna přímo u každého produktu. U zboží, které není skladem dostupné, naleznete předpokládaný termín naskladnění a je tedy na každém, zákazníkovi zda zboží objedná, či nikoliv.

Děkuji za pochopení.
    Klára

Predrazene postovne, k tomu zle zabaleny tovar a prisiel poškodeny. Doteraz som tento problem nemal, som stálym zakaznikom.

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den Šimone, omlouváme se za komplikace. Přišly nám fotografie dodaného zboží, moc nás mrzí,že se takové zboží k vám dostalo. Zasíláme nový nepoškozený kus.
    Děkujeme. Klára

• Nikto mi nič nedoručil a ani neinformoval a vlastne to už ani nepotrebujem, nakoľko som si to zaobstaral v kamennom obchode

• Neochota komunikovať, poškodený tovar, nefunkčný tovar.

• Pouzity tovar predat ako nový???no keby to bolo tu v sr okamzite to odosielam nazad

Dobrý den, Branislav,
    tak to není v pořádku, prosím řešte to s naším call centrem. Vymyslíme i nějakou kompenzaci.
    Děkuju,

• tovar som nedostal

Tovar ktorý som si objednal 09. 05. a bol vyexpedovaný 13. 05. mi ešte k 28, 05. nedorazil .

Reakcia obchodu uni-max

váš balík má přepravce, tak zjistíme, proč nedoručují a budeme vás dnes kontaktovat. Omlouvám se za problémy vzniklé zpožděním, mrzí mě to.
    uni-max.sk

• z troch objednaných výrobkov toho istého typu jeden bol nefunkčný

Dobrý den, Jozef,
    tak to mě velmi mrzí, to by se rozhodně stát nemělo. Dnes Vás budou kontaktovat kolegyně z call centra a zkusíme vše vyřešit k vaší spokojenosti.
    Ještě jednou se omlouvám,

Chýbala min. 1 súčiastka pre zaistenie pohybu žeriavu

Dobrý den, Jozef,
    to mě mrzí, kolegyně za call centra vás bude kontaktovat.
    uni-max.sk

Čistá katastrófa, ako správny češi.

Dobrý den, pane Janíku,
    děkujeme za hodnocení. Nevím, co je konkrétně špatně. Obraťte se tedy na naše call centrum, zkusíme vám pomoci.

• 10 dní nie sú schopní poslať (pred)faktúru na zaplatenie objednaného tovaru

System platieb PayPal bol počas dlhšej doby nefunkčný, tak som pri objednávke dňa 20.3.2019 zaškrtol spôsob platby "prevodom na účet". Namiesto čísla účtu, aby som zaplatil, mi po desiatich dňoch od potvrdenia objednávky poslali tento dotazník spokojnosti zákazníka.

Dobrý den, pane inženýre,
    velmi mě to mrzí, to by se opravdu stávat nemělo. Mám informaci, že Vás již kontaktovala kolegyně z call centra, abyste vše společně vyřešili.
    Ještě jednou se za uni-max omlouvám,
    uni-max.sk

• uplynulo 10 dní od objednávky a tovar som ešte nedostal, ani sa mi nikto neozval.

Reakcia obchodu uni-max

to mě velice mrzí, dělali jsme nějaké změny na našem eshopu a bohužel se to neobešlo bez drobných komplikací. Předám váš požadavek kolegyni z call centra, která vás bude kontaktovat.
    uni-max.sk

Bol som tak sklamaný nekvalitou dodaného tovaru, že je až zázrak, že tu strácam čas vypisovaním nejakého feedback-u.

Reakcia obchodu uni-max

to mě velice mrzí, předám váš požadavek kolegyni z call centra, která vás bude kontaktovat. Pokud bylo zboží nějak poškozeno, domluví s vámí způsob náhrady.
    uni-max.sk

Stojan je poškodený! Ako repasovaný? Oká pre uchytenie na pracovný stôl olámané. Základná doska pre uchytenie je prasknutá a zastriekaná zelenou farbou.(kamufláž) Pravdepodobne stojan bol používaný .

Reakcia obchodu uni-max

to mě velice mrzí, předám váš požadavek kolegyni z call centra, která vás bude kontaktovat. Toto by se stávat nemělo.
    uni-max.sk

nedostal som kompletnu sadu z objednavky.jedna polozka chybala ,a na reklamnu postu zatial neodpovedali

Dobrý den, Jaro,
    omlouvám se za komplikace, to by mě taky naštvalo. Dnes Vás bude kolegyně kontaktovat, abyste to spolu vyřešili.

• čina
    • z astronomickej ceny sa dá velká akcia
    • neuvádzajú vyrobcu

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen.
    Pěkný den,

• bol doručený nedorobok

Reakcia obchodu uni-max

tak to není dobře. Prosím obraťte se na naše reklamační oddělení, hned to s vámi vyřídíme.
    Děkuji a omlouvám se za případné potíže,
    uni-max.sk

Za 10 dní tovar nedorazil. Zdá sa Vám to normálne?

Reakcia obchodu uni-max

to se nám normální nezdá. Zavolejte prosím na naše call centrum a zjistíme, co se stalo. Našim cílem je, aby zboží k vám dorazilo, to mi můžete věřit!
    uni-max.sk

• Tovar nebol dostatočne zabalený. Počas dopravy došlo k mechanickému poškodeniu kufríka s náradím, no pri preberaní tovaru od prepravcu na vonkajšom obale nebolo vidieť žiadne známky poškodenia. Poškodenie bolo viditeľné až po odstránení vonkajšieho prepravného obalu (bublinkovej fólie).

Reakcia obchodu uni-max

i když to není omluva, po čas přepravy občas k poškození dojde. Je to chyba a zkusíme ji napravit. Zavolejte prosím na naše call centrum a kolegyně s vámi vyhotoví reklamaci. Omlouvám se za vzniklé potíže.

• Tovar ktorý som kúpil za 68€ mali o dva dni za 42€

Dobrý den, 0.D.,
    je to někdy smůla, že se trefíte do zboží, které jde v nejbližších dnech do akce. Nicméně nezoufejte, snadná pomoc. Zavolejte kolegyním do call centra na tel. čísl: 0 850 001 002 a oni vám zboží uznají za akční cenu a přeplatek vrátí.
    Doufám, že budete spokojen.

• Dlhá dodacia doba
    • nekvalitné výrobky

Tovar ktorý je skladom , obchodník odoslal až po 3 dnoch.
    Dva z z dvoch objednaných predmetov sú zmetky. (ten istý tovar je možné nájsť na aliex... za tretinovú cenu).
    Z hydraulického valca tečie olej a zasekáva sa (nevracia sa) z pumpy taktiež tečie olej vydáva otrasné škrípavé zvuky. Dĺžka hadice nekorešponduje s popisom. V skratke : čínska kvalita za európske ceny.

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se Vám za dlouhý termín dodání. Pro rozměrnější objednávky, jakou byla i Vaše, objednáváme speciální přepravní společnosti, pro byl termín odeslání zboží delší. Pokud nejste s kvalitou zboží spokojen, prosím obraťte se přímo na naše reklamační oddělení [email protected]

Děkuji za pochopení
    Klára