• ponúkaný tovar není skladom,dlhá dodacia doba
    • problémy s vrátením peňazí pri zrušení objednávky

Nedoporučujem.

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Skladová dostupnost a předpokládané termíny naskladnění uvádíme přímo na našem eshopu a lze jej ověřit při objednávání, či kdykoliv poté. Platby při zrušení objednávky vracíme obratem na kartu, či PayPal, v případě platby bankovním převodem se vrácení platby mohlo malinko protáhnout, ale nikdy nedržíme platby klientů déle než je nezbytně nutné a děláme vše proto, aby klient měl platbu zpět na účtě v co nejkratším časovém horizontu.
    Děkujeme. Klára

• Zálohová platba
    • Bez možnosti doručenia do zásielkovne
    • Dlhá dodacia doba
    • Oneskorená reakcia na zmenu dodacej adresy

• Po objednávke ani obraz ani zvuk. Neviem ci je vôbec objednávka plátna. Žiadna odpoveď, info, že čo sa deje.

Nadoba je o velkosti zapalovaca ako mam odvzdusnit brzdy auta ked je taka mala? Velkost nadoby nie je uvedena na stranke predajcu nechapem preco?

Doručenie bola jedna veľká katastrofa musela som si pre balík ísť na hlavnú cestu čo mám z domu cca 100m dolu kopcom , a keď som ho chcela vyzdvihnúť odmietli mi vydať vraj mám platiť na cent presne inak mi to neodovzdaju. Z 50€ mi nechceli vydať 15€ musela som behať a zháňať kto mi rozmení keby toto viem nikdy si tovar neobjednám!

• Obchodník nekomunikuje

• Tovar bol pri objednávke na sklade ,no po zaplatení mi oznámili že nieje skladom a treba mesiac čakať.
    • Milne informácie.

• nevýhoda- objednávka z Čiech, problém s vracaním na vlastné náklady.

Tovar mi bol doručený poškodený , bola uvoľnená súčiastka v prístroji, nakoľko som na vlastnú škodu neriešila reklamáciu do Česka, prišla som o 100 eur, viac neobjednám, skúsenosť pre budúcnosť.

• Tovar mi nebol do dnešného dňa doručený nemám čo hodnotiť.

Tovar bol odoslany , a je uz 5 dni na ceste a este stale som ho nedostal.

Tovar dosiel neskoro a nekompletny

Rýchla dodávka tovaru.

Tovar je velmi nizkej kvality, neplni ucel a nezodpoveda cene

Čakám na tovar od 13.3.2020, zatiaľ mi nebol doručený a nik mi nedal vedieť čo je s tovarom

No comment

Obchod udáva ceny bez DPH a pri platbe to skočí s DPH. Okamžite som zrušil objednávku. Nenechám sa klamať nepoctivým eshopom!!

• Mesiac čakám na tovar. Dodnes nedodaný

• Tovar zatial nedorazil a ziadne vyrozumenie preco

Ponúkate tovar a na sklade ho nemáte. Škoda straveneho času výberom.

Reakcia obchodu uni-max

skladová dostupnost je uváděna přímo u každého produktu. U zboží, které není skladem dostupné, naleznete předpokládaný termín naskladnění a je tedy na každém, zákazníkovi zda zboží objedná, či nikoliv.

Děkuji za pochopení.
    Klára

nenamahali sa ani telefonovat že tovar nemaju skladom a že bude naskladneny až buduci rok až po mojom telefonate po 8 dnoch mi to oznamili

Děkuji za pochopení.
    Klára