• Poškodené ,deravé , vyfučané 1 koleso t.j. nefunkčný vozík !
    • Poškodené,deravé, vyfučané 1 koleso , t.j. nefunkčný vozík !

Mačka vo vreci , pokazená radosť , čo ďalej !

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, pokud jste obdržel poškozené zboží, vždy neprodleně informujte naše reklamační oddělení, aby mohla být reklamace vyřízena. Kontakt na reklamační oddělení je [email protected].
    Děkujeme. Klára

• Prišli mi úplne iné vrtáky

• Siroky vyber naradia a materialu
    • Dlha doba spracovania objednavky a expedicia tovaru

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se Vám za delší dobu zpracování objednávky. Aktuálně pracujeme na tom, aby k podobným situacím a opožděním nedocházelo.

Děkujeme. Klára

Tovar prišiel poškodený a nekompletný.

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Pokud vám přišlo poškozené a nekompletní zboží, reklamujte prosím dodání na našem reklamačním oddělení [email protected]. Reklamaci doložte prosím fotografiemi.

Děkuji za pochopení. Klára

doručovacia firma o ničom, jednanie ako so psom, na to nie som zvyknutý, radšej nechcem tento balík, budem hladať iný obchod

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se Vám za komplikace. Jednání řidiče prověříme a uděláme maximum proto, aby se tato situace již neopakovala.

Děkujeme. Klára

pri objednávke je cena za doručenie 10 eur.
    na druhý deň volajú, bohužiaľ 30eur.
    A tak dať vedieť tovar bol odoslaný, bude doručený?
    Kuriér vola stojím pred domom, ...
    Objednaný tovar nespĺňa požadovanú kvalitu.
    Absolútne neseriózne.
    Prvý a posledný ńakup v tomto e-shope.

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se Vám za komplikace. Jednalo se o zboží, které bohužel kvůli rozměrům nešlo poslat zvoleným přepravcem. Velice se Vám omlouváme, na eshopu již byl způsob přepravy změněn, aby se tako situace již nepakovala. Pokud se zbožím nejste spokojen, zašlete ho prosím zpět, za zboží bez známek použití vám bude vrácena platba.
    Děkuji za pochopení. Klára

neinformujú o predĺžení dodacieho termínu a aj informácia pri objednávaní o stave naskladnenia nie je podľa skutočnosti.

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se Vám za komplikace, na základě naší komunikace byla objednávka stornována z důvodu dlouhého termínu naskladnění. Bohužel Vámi vybraný typ elektrocentrály je dlouhodobě nedostupný.
    Děkujeme. Klára

Poslali úplne niečo iné čo som si objednal

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se Vám za komplikace. Pokud Vám bylo doručeno jiné, než objednané zboží, prosím informujte mě na email [email protected],abychom situaci mohli vyřešit. Děkuji za pochopení.

Klára

• Tovar prišiel rýchlo a bol dodaný načas
    • Zakúpený tovar nie je kvalitný,nefunkčný

Osobná skúsenosť s " EXTOL PREMIUM Mierka posuvná digitálna nerez, 0 - 150 mm 8825220" je veľmi negatívna. Po prevzatí tovaru a následnom rozbalení meradlo nefungovalo. Nakoľko v puzdre meradla bola náhradná batéria, po jej výmene meradlo začalo správne merať. Po týždni som chcel meradlo použiť, no meradlo sa nedalo zapnúť. Po kontrole batérie som zistil, že vybitá takmer na 0,5V. Po dôkladnejšej kontrole meradla som zistil prítomnosť kovového prachu na častiach meracieho snímača, prakticky suché klzné plochy a nedostatočný kontakt batérie a plošným spojom meradla. Na základe názvu " PREMIUM" a kartičky inšpekcie pred odoslaním nedoporučujem kúpu toho typu meradla od daného výrobcu.

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se za komplikace. Zašlete nám zboží zpět k reklamaci, abychom Vám záležitost mohli kompenzovat a kvalitu zboží prověřit, aby se takováto situace již neopakovala.

Děkujeme. Klára

Uz 2 x za sebou sa mi stalo, ze ak je to var zaplateny vopred, tak poslu fakturu, ze tovar dorazil a on nedosiel. V decembri 2021 to trvalo skoro 4 tyzdne. Teraz je jan-feb 2022, opakuje sa to opat.

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se za komplikace. Vaší zásilku jsem řešila přímo s přepravcem, již jsme podnikli kroky, aby se situace neopakovala. Při další případné objednávce mě prosím informujte, do objednávky přidám slevu jako omluvu za dlouhý termín dodání. Děkujeme. Klára

Ešte tovar nedorazil a vy sa pytate ako som spokojny.

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Dotazník je odesílán automaticky po vystavení objednávky. V systému již vidím, že objednávka byla odeslána, věřím, že vše proběhlo v pořádku. V opačném případě nás prosím kontaktujte.

• obchod nekomunikuje

ani po dvoch tyzdnoch mi tovar nebol dodany , pricom sa nik ani neozval , ze nastal problem

Reakcia obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka nebyla kompletně skladem dostupná. Informaci ohledně dostupnosti naleznete na eshopu a v emailu rekapitulace objednávky, který je po vystavení objednávky odesílán automaticky.
    Na základě naší komunikace byla objednávka stornována.

Děkujeme. Klára

Niečo také som ešte v živote nezažil: predajca si naúčtoval za prepravu + odbavení zásielky 24.13 Eur. A teraz čítajte čo všetko sa stalo:
    1. dvojmetrová vodováha prišla ohnutá, ČIŽE JE NEFUNKČNÁ!
    2. namiesto nastaviteľného vratidla pre závitníky M3-M12 mi prišlo M3.5-M8!!
    3. pri položke: Nôž a uzáver na kartuše bolo napísané pri popise výrobku: BALENIE OBSAHUJE 3ks. Hádajte čo tam bolo? No samozrejme, že iba jeden nôž!!!

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Zašlete mi prosím fotografie dodaného zboží, abych mohla sjednat nápravu.
    Předem děkuji Klára
    [email protected]

Zadaná zlá adresa

Reakcia obchodu uni-max

Dobrý den, omlouváme se Vám za komplikace. Jako omluvu za naší chybu přijměte poštovné zdarma pro Vaší další případnou objednávku. Kontaktujte mě prosím na mojí emailovou adresu [email protected].
    Děkujeme. Klára

Nekupovať daný produkt,čínsky totálny lowcost,nemá to ani základné kvalitatívne parametre deklarované,v popise sada profesionálnych vrtákov HSS - tak to ani omylom HSS a titánom potiahnuté skôr nastriekané titánovým sprejom,DIN normu výroby ani nevidelo z rýchlika...

Reakcia obchodu uni-max

omlouváme se Vám za komplikace. Pokud se zbožím nejste spokojen, zašlete ho prosím zpět, abychom kvalitu mohli ověřit a tuto situaci Vám kompenzovat.

• TOVAR NEDORAZIL KOMUNIKACIA ZIADNA SOM SKLAMANY

• Ak nehľadáte profi náradie, da sa tu nakúpiť pomerne lacnejšie.
    • Dlhá dodaciu doba
    • Tovar nezodpovedá popisu

• dlhočizná dodacia lehota
    • drahé poplatky za dopravu

unimax má príponu sk, ale tovar ide z čiech

Tovar som neprevzal, nebol kompletný.

Tovar - nekvalitné prevedenie - z dvoch sa jeden nedal poskladať