Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 2 týždňami

• Hodinky, ktoré som si objednala, boli vložené iba v sášku mimo krabičky, kľudne môžu vypadnúť pri otváraní balíka a znehodnotiť sa. Obchod by mal na to upozorňovať už pri zakúpení produktu, nie, že v originálnej krabičke (kde by boli hodinky najlepšie chránené) nechá lístok, že im to tak dodáva dodávateľ a aby bola čo najnižšia manipulácia, nechávajú to tak. Toto absolútne nemá žiadnu logiku.

• rýchle doručenie
    • kvalitný produkt
    • dobrá komunikácia

-bola som veľmi spokojná, takže medzi nevýhody nemám čo uviesť

• rýchle jednanie
  • nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 1 mesiacom

Nemám čo vytknúť. Tovar som dostala asi o dva týždne skôr ako bol stanovený dátum dodania. Tovar došiel v poriadku bez poškodení. Zatiaľ spokojnosť.

• nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 2 týždňami

tovar dodaný k spokojnosti a rýchlo

bezproblemovy nakup

• nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 2 týždňami

• Nie prvý nákup stály zákazník
    • Nizske ceny
    • Kvalita
    • Žiadne
  • nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 1 mesiacom

• široký výber, výhodná cena, pohodlný nákup
  • nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 3 týždňami

• Rýchle jednanie, rychle doručenie, hodinky sú oveľa krajšie ako na obrázku, zatiaľ som veľmi spokojná.
  • nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 3 týždňami

Objednané 27.12.2018, zaplatené 28.12.2018, ale reklamou sľubované dodanie k 31.12.2018 sa uskutočnilo až 4.1.2019.

• nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 3 týždňami

S tovarom som spokojná, objednávala som už 3-krát, stále obchod prebehol v spokojnosti.
    Marta

• DOBRÁ CENA V POMERE S KVALITOU

• siroky sortiment
  • nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 1 mesiacom

Rýchle dodanie, hneď na druhý deň.

• Rýchle dodanie ,dobra cena☺

• Zlá komunikácia
    • Termín dodania deklarovaný na stránke nedodržaný
    • Pri telefonickom kontakte len nahrané automatické možnosti
    • Odpoveď na email mi neprišla ani po doručení tovaru
    • Hodinky prišli s krabičkou od iného modelu danej značky
    • Hodinky prišli s poškodením náramkom
    • Zabaliť hodinky pri preprave mimo krabičku je "skvelý" nápad

Kupoval som tu prvý krát, po skúsenosti aj posledný krát. Hodinky Michael Kors MK3221 - čierne majú mať tmavo hnedú krabičku, nie svetlú od modelu MK1038. Nakoľko šlo o darček, mali byť doručené o dva dni skôr, tak ako bol deklarovaný dátum na stránke, čo sa žiaľ nestalo, našťastie som objednával s časovou rezervou. Nepáči sa mi že hodinky, ktoré sú vraj nové, prišli s odretou farbou pri zapínaní. Pri porovnaní fotiek autorizovaného predajcu ( https://www.michaelkors.eu/en_PL/slim-runway-black-stainless-steel-watch/_/R-MK3221) s tým čo mi prišlo zvažujem aj odoslanie na posúdenie pravosti. Ako posledné zmienim telefonický kontakt, po vysvetlení situácie že ide o darček a že ste sami deklarovali doručenie o niekoľko dní skôr, mi bolo povedané "Aha, no ale dnes to odošleme tak Vám to zajtra príde". Žiadne že sorry máme toho veľa, proste len odpoveď systémom "čo vôbec chcete veď Vám to príde". Veľa šťastia prajem s ďalším podnikaním ...

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Váš podnet. Ospravedlňujeme sa za omeškanie dodania o 2 dni, je pravda, že stránka zobrazovala dodanie do 2.1., my sme tovar expedovali až 3.1. a dodaný bol tým pádom 4.1. Mrzí nás to, deklarovaná doba dodania daného modelu je 2 dni, nepočítali sme so zdržaním, žiaľ model bol dodaný na sklad až po novom roku 2.1. v poobedných hodinách, v čase keď už bola expedícia uzatvorená, takže sme odosielali až na ďalší deň. Vzniknutá situácia nás úprimne mrzí a ešte raz sa Vám ospravedlňujeme.

Tovar bol na objednávku, po dodaní distribútorom Vám bol vyexpedovaný. Pokiaľ ste obdržali model s odretou farbou na remienku, teda poškodený, nerozumieme dôvodu, prečo ste nás nekontaktovali. Pokiaľ nastane takáto situácia je potrebné nahlásiť dodanie poškodeného tovaru do 24 hodín tak, ako je uvedené v obchodných podmienkach. Po nahlásení dodania poškodeného tovaru riešime situáciu vždy formou výmenného balíka, kedy zašleme nový tovar prostredníctvom kuriéra a Vy len poškodený tovar odovzdáte na výmenu kuriérovi, čím Vám nevznikajú žiadne ďalšie náklady.

Čo sa týka originálnej krabičky k modelu, tmavé krabičky boli dodávané k Michael Kors hodinkám v minulosti výrobcom. Dizajn balenia sa najmä pri fashion značkách zvykne meniť častejšie ako pri iných značkách. Aktuálne sú dodávané ku všetkým modelom tejto značky krabičky biele, nie je pri tejto značke delené, že by niektoré modely mali tmavú krabičku a iné bielu. Biele krabičky sú momentálne distribuované ku všetkým modelom.

Čo sa týka balenia mimo krabičky, je to štandardný postup expedovania tovaru. Takto tovar chodí od výrobcu. Originálne balenie prichádza zvlášť a hodinky zvlášť. Rozhodli sme sa, že tovar budeme presne tak naskladňovať a tak isto aj expedovať. Touto zmenou sme výrazne zamedzili ničeniu alebo znečisteniu krabičiek na sklade, čo nastávalo pri zaskladňovaní hodiniek v krabičkách.

S pozdravom
    Timestore

• nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 1 mesiacom

• Dobrý deň. Tovar som zaplatil, ale do dnešného dňa som ho nedostal. Neviem kde sa nachádza a preto ho nemôžem ohodnotiť. S pozdravom Kamody.

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ospravedlňujeme sa, odhadovaný termín dodania Vášho objednaného tovaru bol 2.1. Mrzí nás omeškanie dodania Vašej objednávky, pravdepodobne z dôvodu sviatkov bolo meškanie naskladnenia modelu z výrobného skladu distribútorovi a následne sa tým predĺžilo dodanie.

Za vzniknutú situáciu sa Vám ospravedlňujeme.

S pozdravom
    Timestore

• nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 3 týždňami

• Hodinky neboli v krabičke, ale vedľa nej.

• Rychle dodanie

Nepacilo sa mi ze hodinky boli zabalene v tenkej folii a nie v krabici ktore su k hodinkam a prazdna krabica bola este zvlast zabalene v bublibkovej folie.ale inac s obchodom som bola spokojna

• nakúpil v obchode TimeStore.sk pred 3 týždňami

• prehľadný web, široký výber, kvalitný tovar, expresné doručenie