• široký výber , výborné ceny , veľmi rýchle dodanie

Pri nákupe hodiniek je tento obchod jednoznačne moja prvá voľba a ešte nikdy som sa nesklamal. široký výber , výborné ceny , veľmi rýchle dodanie.

• Veľmi rýchle dodanie do 24h

Super rýchle dodanie,nakupujem opakovane,som spokojná

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Fajn zľavy

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

• Je to jeden z najlepsich internetovych obchodov. Hodinky kupujem stale vyhradne len tu. Rychle dodanie, super ceny a kvalitne vyrobky.
    • Ziadna

• Rychle dodanie
    • Kvalita

Objednavka dorazila rychlo, tovar kvalitny a dobre zabaleny. Odporucam

• Veľmi rýchle dodanie

• Profesionalny pristup,rychle bezproblemove dorucenie

Timestore

Super obchod, veľký výber tovaru za dobré ceny, obchod odporúčam.

Timestore

dlhoročná skúsenosť s predajcom v absolútnej pohode a takisto aj kvalitou.

Timestore

• Korektná komunikácia, rýchle doručenie.

Timestore

• Korektná komunikácia, riešenie určitých zádrhelov s dopravou bez problémov..

Nebol to môj prvý nákup, ale nikdy som nemal problém. Nemám čo negatívne napísať.

• Rýchla dodacia lehota

Krásne , prišli rýchlo . Uvidíme ako sa bude páčiť manželove na narodeniny

• Veľmi rýchle jednanie ,prehľadná stránka

• rychlo spracovali objednavku
    • packeta to rychlo prepravila do Z-boxu

Protichodna informacia: popis vs. navod na pouzitie
    Podla navodu na pouzitie, ktory bol pribaleny pri okuliaroch sosovky nie su polarizovane, ak okuliare nie su oznacene "Z", co nie su.
    Avsak vsade na produkte je napisane polarizovane, rovnako aj na weboch v popise sosoviek je napisane polarizovane. preto som si vybral znacku Polaroid, lebo som chcel polarizovane sosovky :)

• Vyhodne ceny
    • Dorucenie uz na druhy den

• Rýchlosť doručenia
    • Široká ponuka
    • Precízne zabalenie zásielky a produktu