• Vyber, cena, rychlost dodania

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• Kvalita,Rychlost,Komunikacia
    • Nakupujem tu už 6 rokov a hodinky prišli také aké boli na obrázku žiadne zmeny atď

• rychlost, korektnost

Spokojnost, jednoduche, ucelne, tovar prisiel v poriadku

Timestore

• Veľmi rýchle dodanie. Aj ceny sú výborné oproti iným obchodom.

• Prijateľné ceny, rýchla dodávka

Timestore

• Spoľahlivé a rýchle doručenie bez akýchkoľvek komplikácií

• Rýchlosť dodania

Timestore

• vedel som celú dobu o stave objednávky, super to došlo.

Timestore

...elegantné...na všetky športové a spoločenské podujatia...

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• rýchle doručenie

• Rýchlosť dodania
    • Žiadna

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

• produkty na vysokej úrovni

S dodaním a produktom som veľmi spokojná a dodanie promptné.

Timestore

• akcia na hodinky TH a ešte z tej akcie bola zľava čo moc potešilo
    • veľký výber hodiniek dámskych TH od sportových po elegantné,farebne

Spokojnosť

Timestore

• Objednávka rýchlo vybavená a rýchlo doručený tovar.Velka spokojnosť,určite v budúcnosti ešte objednám ...
    • Kvalitný tovar a profesionálny prístup.

• rychle vybavenie
    • prijatelne ceny

Timestore

• Rýchle dorucenie, hodinky vyzerajú super

Timestore

Hodinky som objednala ako darček. Prišli v strašne poškodenej, roztrhanej škatuli, ktorá bola zabalená v plaste. To znamená, že balič videl zlý stav krabice a napriek tomu ju zabalil na prepravu.
    Samozrejme, darček bol neúspešný. S nákupom nie je spokojná

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzí nás vzniknutá situácia. Dnes Vám posielame nepoškodenú krabičku k hodinkám.

Za vzniknuté komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme a odporúčame v takýchto prípadoch vždy kontaktovať náš zákaznícky servis, aby sme Vám čo najskôr v nahlásenej situácii dokázali pomôcť.

Timestore

obchod odporúčam, výborná komunikácia, hneď odpisovali na mail. dodatočne som menila miesto dodania, aj formu platby, a nebol vôbec problém. do 2 pracovných dní som mala tovar doručený. super. určite ešte využijem nákup cez TimeStore