• rýchle a bezchybné vybavenie

som spokojná s rýchlym vybavením, ktoré termínovo presne zodpovedalo vopred dohodnutým podmienkam dodania tovaru, odporúčam tieto služby aj ostatným záujemcom-kupujúcim

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie. Sme veľmi radi, že balík bol včas doručený a že ste s nákupom spokojná, veríme, že tomu tak bude i nabudúce.

• spokojná

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vašu reakciu, sme radi, že ste s nákupom na spartoo.sk spokojná.

Strasne slaba komunikacia, balicek mi stale nedorazil, dna 20.12 mi prisiel posledny mail ze tovar bude doruceny medzi 26.12 a 30.12 a ak pripadne den dorucenia na statny sviatok, pride na nasledujuci pracovnyden, no do dnesneho dna tovar nemam a ani neviem ci a kedy dorazi, ziadna sprava, zajtra je posledny mozny deklarovany termin dorucenia tak uvidime, uz 10 dni pri sledovani balicka pise ze objednavka bola prenesena do DPD, takze snad sa raz dockam

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, mrzí ma, že balík stále nebol doručený. Kamión, ktorý odišiel 20/12 od nás z Francúzska je žial blokovaný v Rakúsku. Situáciu už rieši naše logistické oddelenie, preto verím, že zásielku čoskoro obdržíte. Za vzniknuté nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

Expresne dorucenie.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu, sme radi, že balík Vám bol včas doručený.

• Super veci a akcie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu, sme radi, že Vám naša ponuka i poskytované akcie vyhovujú. Veríme, že na spartoo.sk ulovíte ešte veľa super kúskov za skvelé ceny.

spokojnosť

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

• rýchlosť dodávky

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu, teší nás, že balík bol včas doručený.

• Nakupovala som prvý krát ale super.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, sme radi, že prvý nákup na našej stránke bol úspešný, veríme, že sa na spartoo.sk ešte vrátite.

• Neaktualizovane skladove zasoby?

Objednavku po niekolkych dnoch zrusili s tym, ze velkost uz nemaju na sklade. Napriek tomu sa dala cez stranku objednat este asi tri dni po tom...
    Ako bonus Vam potom este budu posielat aspon tri spamove emaily denne.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Vaša objednávka bola zrušená našim kamenným obchodom vo Francúzsku. Žial z dôvodu, že kamenná predajňa skladové zásoby neaktualizovala, tovar bol na našej stránke vo Vami zvolenej veľkosti zobrazený ako dostupný. Veľmi nás to mrzí, skladové zásoby daná predajňa už aktualizovala. Čo sa týka zasielania reklamných mailov, ich zasielanie si môžete upraviť priamo vo Vašom zákazníckom účte.

Rýchlosť a spoľahlivosť a prijateľná cema

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu, sme radi, že Vám nákup na spartoo.sk vyhovuje.

dobre

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

• Rýchlosť, kvalita

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie, sme radi, že balík bol včas doručený.

• dostupnosť,
    • kvalita,
    • dodanie
    • nemám

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že nákup na našej módnej stránke prebehol v poriadku.

S obchodom som spokojná, tovar mi bol doručený podľa prvotnej informácie o doručení.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, sme veľmi radi, že ste s nákupom na spartoo.sk spokojná.

Kvalitn tovar, primerané ceny

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu , sme radi, že ste s tovarom a našimi službami spokojná.

• dobrá cena,

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu, sme radi, že zásielka bola včas doručená.

• siroky sortiment, dobre ceny, super vybavenie objednavky,rzchle dorucenie, krasne vianocne balenie

odporucam nakup v tomto eshope, max.spokojnost

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že balíček bol v poriadku doručený, veríme, že na Vianoce spraví radosť :)

• Siroky vyber panskych topanok, prehladny web. Objednavka dorazila v poriadku a nacas.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, sme radi, že ste s našou ponukou spokojný a že objednávka bola včas doručená.

• velmi dobrá komunikácia

akcia cez ktorú som si kúpil tovar bola veľmi dobrá

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, sme radi, že Vás naše akcie potešili. Verím, že sa Vám na našej stránke v budúcnosti ešte podarí uloviť viacero kúskov za super ceny.

Jednoducho a rýchlo bez problémov

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, sme radi, že celý proces objednávky prebehol v poriadku.