• Dlha dodacia lehota.. predpokladaný termín doručenie bol medzi 15-17.1., je 19teho a balík majú ešte len niekde v Žilinskom zvozovom depe

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí ma, že balík neprišiel v stanovenom termíne. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. V systéme vidím, že balík ste napokon obdržal 20/1. Verím, že aj napriek oneskorenému doručeniu ste s bundou spokojný.

• Dobré ceny
    • Občas nedostatočný popis tovaru
    • Doručenie 12-14 dní

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Veľmi nás mrzí, že tovar nebol doručený v stanovenom termíne. Problém s oneskoreným doručením konzultujeme s našim transpotérom.

velky vyber, prehladny obchod
    rychla dodacia doba, moznost sledovania objednavky
    dobre balenie, moznost pouzit krabicu na vratenie, zasielka na vratenie bez problemov vyzdvihnuta kurierom, peniaze vratene na ucet po 4 dnoch

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu. Sme radi, že doručenie i vrátenie tovaru prebehlo podľa Vášho očakávania.

• velky vyber

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu, sme radi, že Vám naša široká ponuka vyhovuje.

Výhodná cena, tovar zabalený tak, aby sa pri preprave neznehodnotil, krátka dodacia lehota.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, sme radi, že balík bol v poriadku a včas doručený.

• nie su kabelky presne udaje o rozmeroch.
    • ja som tiez nemyslela, ze kabelka ma velmi kratke rucka , ze je celkom mala mäkka bez pevneho dna, neuvedene vsetky rozmery, len vyska a hlabka, sirka nebola.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Na stránke k danému produktu uvádzame výšku, šírku i hĺbku kabelky. Informácie o veľkosti ramienok však chýbajú. Žial tieto informácie nám dodávateľ neposkytol. Mrzí ma, že kabelka nesplnila Vaše očakávania. V systéme vidím, že ste si zadala požiadavku pre bezplatné vrátenie. Akonáhle kabelku obdržíme, peniaze Vám zašleme na účet.

Veľmi spokojna

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu, sme veľmi radi, že ste s nákupom na spartoo.sk spokojná.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

Všetko ok

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme radi, že nákup na našej módnej stránke prebehol v poriadku.

+prehľadnosť, široký sortiment, ceny

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vašu pozitívnu reakciu. Sme radi, že Vám naše služby vyhovujú.

Rýchle doručenie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že zásielka bola včas doručená.

Dobrý deň , dne mi boli doručené tenisky Karl Lagerfeld a mám pocit , že si zo mňa alebo robíte srandu alebo sa mi sníva, Krabica Karl Lagerfeld vo vnútri balíka bola dotrhaná, tenisky sú používané , vidno to aj na podrážke, obkopané , stielka v jednej z nich je premačknutá , čo si to vôbec dovoľujete poslať mi takýto tovar a ešte v dotrhanej krabici, v čom si ich mám akože uložiť v šatníku , toto sa mi s iným eshopom v živote nestalo, a to objednávam pravidelne . Napíšte mi ako mienite túto vami zapríčinenú situáciu riešiť . Ja som si totiž tenisky neobjednávala v sacond hande

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Bližšie informácie som Vám zaslala mailom.
    Adriana, Zákaznícke centrum spartoo.sk

• Presne takto si predstavujem e-obchod, len tak ďalej, absolútna spokojnosť, verím, že aj naďalej ma budete takto rozmaznávať a hýčkať.

Treba rátať s tým, že doručenie tovaru nastane oveľa skôr, ako predpokladá, alebo Vás informuje predajca. V mojom prípade to bolo o päť dní a príjemné prekvapenie, ale ak by som bol odcestovaný a spoliehal by som sa na dátum doručenia?

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Radi sme Vám spravili radosť :). Dátum doručenia je vždy len informatívny, vypočítaný na základe štatistiky dĺžky dopravy z nášho francúzskeho skladu na Slovensko. Dátum doručenia sa dá v prípade potreby zmeniť priamo cez DPD či UPS akonáhle je balík na Slovensku. Teší nás, že zásielku ste obdržal a veríme, že u nás ulovíte ešte veľa skvelých kúskov.

ok

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• rýchle vybavenie, dobrá komunikácia o dodaní

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Teší nás, že objednávku ste v poriadku a včas obdržali.

• Rýchlosť spracovania objednávky

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie.

• rychle dodanie, komunikacia, spokojnost

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu, Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší.

Bol to môj prvý nákup na portáli SPARTOO, spokojnosť s komunikáciou ako aj rýchlosťou doručenia tovaru.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme radi, že zásielka bola včas doručená a s nákupom ste spokojný.

• ano

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

• Dlhé dodanie tovaru..

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že balík ešte nebol doručený. Situáciu sme preverili a balíky, ktoré 19-20/12 odišli do nás z Francúzka, boli žial z dôvodu sviatkov zablokované v Rakúsku. Zásielky budú distribuované na Slovensku až od 8/1/2020. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.