• obcas je tu velmi zaujimavy tovar
    • zle nafoteny tovar,farba nie vzdy zodpoveda skutocnosti,alebo uplne ina farba
    • zly,neuplny popis,napr.na kabelke nebola uvedena dlzka popruhu,na topankach bolo uvedene,ze zateplene kozusinkou,no kozusinka bola len na ozdobu,vnutro bolo zateplene filcom

skoda zleho popisu ,mate to na riziko,ci pride to co ste videli alebo je v popise.Ja som si tovar nechala,lebo tovar bol kvalitny a vyuzijem ho,ale ...
    mate to ako "KINDER VAJICKO"-prekvapenie.
    Denisa

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu. Fotografie vznikajú priamo v našom fotoateliéri. Náš profesionálny fotograf sa snaží produkt zachytiť tak, aby čo najlepšie zodpovedal skutočnosti, farby však môžu závisieť i od nastavenia Vašej obrazovky. Vašu pripomienku posuniem na príslušné oddelenie a pokúsime sa popisy produktov zdokonaliť. Keďže nákup cez internet so sebou nesie riziko nemožnosti vyskúšania tovaru, ponúkame až 30 dní na bezplatné vrátenie či výmenu.

• Doprava zdarma, kvalitne zabaleny tovar, caste zlavy.
    • Bezplatna vymena ci vratenie tovaru
    • Ide to pravdepodobne z Francuzska, co niekedy moze trvat dlhsie o 1-2 dni, ale nic strasne.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že Vám naše služby vyhovujú. Sídlime skutočne vo Francúzsku, odkiaľ tovar zasielame, doprava je z toho dôvodu trochu dlhšia - doručenie garantujeme do 7 pracovných dní od vytvorenia objednávky.

• Super rychle dodanie, dokonale zabalene, kvalitne veci...

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu. Sme radi, že balík bol včas doručený a s nákupom ste spokojná.

Majú veľký výber značkového tovaru. Sú pomerne rýchly. Perfektne zabalené. A kuriéra, na ktorého nečakáte celý deň, chodí presne.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás, že Vám naša široká ponuka vyhovuje a že doručenie prebehlo hladko i zo strany kurierskej spoločnosti.

• spokojnosť
    • potrebná registrácia, bez nej nie je kožný nákup

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaša spokojnosť s nákupon na spartoo.sk nás veľmi potešila. Registrácia je povinná z dôvôdu, že všetky informácie o objednávke sú zákazníkovi dostupné len v online podobe (sledovanie zásielky, faktúra, etiketa pre bezplatné vrátenie ...). Zákaznícky účet si však môžete samozrejme kedykoľvek zrušiť.

• tovar došiel pomerne rýchlo, dobre a kvalitne zabalený-bez poškodenia

Pri objednávaní tovaru mám istotu, že mi tovar doručíte v krátkej dobe, kvalitne zabalený a v dobrej kvalite- taký, ako je odprezentovaný v ponuke . Zároveň oceňujem možnost vrátenia tovaru bez problémov v prípade, že nesedí veľkost - najma u detských topánok a topánok starej mamy.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Teší nás, že Vám nákup cez spartoo.sk z pohodlia domova vyhovuje. Tešíme sa na Vás aj nabudúce.

Rýchle dodanie, body za nákup, možnosť bezplatného vrátenia. Nie je čo vytknúť!

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vašu reakciu, sme radi, že Vám nákup na spartoo.sk vyhovuje.

• Bezkonkurenčná cena tovaru
    • Bezplatný dovoz tovaru
    • Vrátenie tovaru na vlastné náklady
    • Zákaznícky servis na úrovni

V obchode som si objednal topánky Vibram Fivefingers za fajn cenu. O týždeň došli z Francúzska. Všetko v poriadku, no veľkost mi nesedela. Rozhodol som sa topánky vrátiť na náklady spoločnosti, no našiel som kamaráta, ktorému som ich predal. !!! Medzičasom cena modelu stúpla, čo mi neprekážalo, o 16€. Spoločnost sa mi túto sumu rozhodla, na moje počudovanie vrátiť, pri objednavke spravnej velkosti. !!! S týmto som sa ešte nestretol.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Sme radi, že sme Vám mohli pomôcť, verím, že nová veľkosť sadla a topánky sa budú dobre nosiť :)

• Zvládnutá komunikácia, rýchly nákup, rýchly termin doručenia

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, teší nás, že balík bol úspešne a včas doručený.

• nakup aj na dobierku

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie.

S lodičkami som nadmieru spokojná, krásne voňajú kožou, super sedia aj na širšej nohe. Odporúčam

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu a odporúčanie. Sme veľmi radi, že lodičky spravili radosť, veríme, že sa budú rovnako dobre nosiť.

• Ochotný a ústretový personál.
    • Neinformovali ma o inom číslovaní výrobku.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí ma, že topánky Vám nesadli, práve z dôvodu nemožnosti obuv vyskúšať však ponúkame 30 dní pre bezplatné vrátenie či výmenu.

• Po sťažnosti že mi tovar nebol doručený operátorka expresne rýchlo urobila nápravu.

Kuriér ma nekontaktoval telefonicky pred doručením tovaru.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Sme radi, že balík bol napokon úspešne doručený.

rychle dodanie, vyborna komunikacia s predajcom

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu. Sme radi, že objednávka bola včas doručená.

• spoľahlivosť, rýchlosť vybavenia objednávky

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Sme radi, že tovar bol v poriadku a včas doručený.

Najlepší e-shop a komunikácia na vysokej úrovni, vrelo ich odporúčam a budete mať obrovskú radosť z nakupovania.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie, veríme, že Vám spravime radosť aj nabudúce :)

Super nakup

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu, teší nás, že ste s nákupom na spartoo.sk spokojná.

• rýchle dodanie, možnosť bezplatného vrátenia

zatiaľ mi neboli vrátené peniaze za vrátený tovar, takže neviem ako dlho toto trvá. O nevýhodách doposiaľ neviem.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, sme radi, že balík bol včas doručený. Peniaze Vám na účet boli zaslané 18/1. Účet si, prosím, skontrolujte.

• Skvelá komunikácia
    • Žiadne nevýhody som nepostrehla

Super obchod

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu, teší nás, že zásielka bola včas doručená.

Dobrý internetový obchod. Výhoda pre mňa: disponuje značkou Guess, ktorú mám rada.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, sme radi, že ste s našim sortimentom spokojná. Ponuku značky Guess pravidelne rozširujeme, preto verím, že sa Vám ešte podarí zakúpiť veľa krásnych kúskov.