Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

Prihlásiť sa a pridať príspevok
 • Lucy_33: Dobrý deň, pani Lucia,
  veríme, že Vás o kvalite našich služieb budeme mať možnosť presvedčiť aj pri Vašom budúcom nákupe na našej stránke www.spartoo.sk! Tešíme sa na Vás!


 • Dá sa tu nakupovať, ale nemôžem plne ohodnotiť tento obchod, pretože som tu kupovala len raz, všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov. Ak by ste však rozmýšľali o kúpe z inej stránky, odporúčam skombinovať so stránkou kuponyzdarma.sk ktorá Vám zaistí zľavu.

 • Dobrý deň, pán Bohumil Orth,

  ďakujeme za Váš príspevok do diskusie. Len pre objasnenie situácie pre ostatných čitateľov:

  Pán Orth nám vrátil nosený tovar a želal si, aby sme mu vrátili peniaze. Akonáhle sme ho oboznámili so skutočnosťou, že vrátiť sa v rámci našich Všeobecných obchodných podmienok dá iba tovar nenosený, vrátenie tovaru sa odrazu zmenilo na reklamáciu s absolútne nepertinentným dôvodom (nespokojnosť so zložením tovaru, ktoré bolo jasne uvedené na stránke). Reklamácia bola pracovníkmi nášho Oddelenia kvality zamietnutá.
  Nosený tovar bol pánovi Orthovi na naše náklady zaslaný späť s tým, že sme mu odporučili, aby sa obrátil na príslušné orgány, pokiaľ má pocit, že postup jeho konania bol korektný. Naša spoločnosť vystupovala v tejto veci v súlade s našimi obchodnými podmienkami, ktoré pán Bohumil Orth niekoľkokrát porušil.

  S pozdravom,

  Adriana, vedúca Zákazníckeho centra Spartoo

 • francuzska firma Spartoo odmieta riesit moju reklamaciu .pani Adriana /veduca zakaznickeho strediska,ukoncila mailovu konverzaciu o mojej reklamacii s tym ,ze reklamovany tovar /topanky/mi poslali spat a tym,ze som ho uz pouzival a tato vec pre nich uzavreta.na moje otazky neodpovedala a ani ich neposunula kompetetnejsim pracovnikom,mailovu korespodenciu mam k dispozicii,mozno by to mohlo zaujimat obchodnu inspekciu.B.