• rýchla doprava

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu, sme radi, že zásielka bola včas doručená.

• Rýchle doručenie, prijateľné ceny, 100% kvalita, tovar zabalený a chránený pred poškodením...zodpovedný prístup predajcu, vysoká úroveň...

Kvalita a úroveň predaja je veľkým plusom.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu, Vaša spokojnosť s našimi službami nás veľmi teší, veríme, že Vás nesklameme ani v budúcnosti.

• Kvalitne a rýchlo vybavená objednavka

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, Vaša spokojnosť s nákupom na spartoo.sk nás veľmi teší.

• super prehľad na stránke, veľmi dobré akcie, sortiment na jednotku, dopravca taktiež a rýchlosť vybavenej a doručenej objednávky

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu, sme radi, že celý proces objednávky prebehol v poriadku.

• podrobne info o produkte
    • rychle dodanie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Sme radi, že balíček bol včas doručený.

• skvelý výber

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že bol balíček včas doručený.

• Kupila som tu tovar ktory inde nemali
    • Rychle dodanie
    • Dostala som darcek

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, sme radi, že ste s nákupom na spartoo.sk spokojná. Tešíme sa na Vás aj nabudúce.

• prehľadné, dobrá komunikácia, rýchle vybavenie objednávky

Jednoznačne doporučujem

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že objednávka bola vporiadku doručená.

• Široký výber

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Sme radi, že Vám naša široká ponuka produktov vyhovuje.

Rýchle doručenie a prehľad o zasielke

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Váš názor, sme radi, že zásielka bola včas doručená.

• šírka sortimentu
    • dodacia lehota viac ako 10 dní
    • od objednania mi chodia prakticky denne otravné ponuky!

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Dodacia doba je skutočne dlhšia (garantujeme dodanie do 7 pracovných dní) z dôvodu, že sídlime vo Francúzsku. Balíky z náško skladu expedujeme najneskôr na druhý pracovný deň od vytvorenia objednávky.
    Zasielanie reklamných správ si samozrejeme môžete upraviť alebo úplne zrušiť, a to priamo cez Váš zákaznícky účet.

• Zaujimavy vyber
    • Vyhodne akciove ceny
    • Neviem

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu, sme radi, že Vám naša ponuka a rozličné akcie vyhovujú.

Veľmi rýchle vybavenie, taška prišla zabalená v balíku tak, aby sa nepolámala. Som veľmi spokojná

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste s objednávkou spokojná a že Vám bol balíček doručený včas.

Dokonalý priebeh nákupu i vrátenia jednej z položiek pre nesprávnu veľkosť.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za hodnotenie. Sme radi, že proces doručenia i vrátenia prebehol v poriadku.

• Spokojnost

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Váš názor, Vaša spokojnosť s nákupom na spartoo.sk nás veľmi teší.

• Kvalitne a načas

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu, teší nás, že balík bol včas doručený.

Spokojnosť nadovšetko

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste s nákupom na našej módnej stránke spokojná.

• Ceny, komunikacia, v tom case doprava a vratenie tovaru zdarma

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme radi, že Vám nákup na spartoo.sk vyhovuje.

Super

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie.

• Tovar došiel podla mojich predstav. Tričko mohlo byť trocha širšie. Inač som velmi spokojná.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu správu. Teší nás, že ste s nákupom na spartoo.sk spokojná. Ak Vám veľkosť nevyhovuje, do 30 dní môžete nenosený tovar bezplatne vrátiť či vymeniť, stačí si len zadať požiadavku cez Váš zákaznícky účet.