super

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

• Rýchle a promtné vybavenie - všetky e-schopy by mali takto fungovať

Celková informovanosť a promtné vybavenie objednávky ako i vrátenia fungovalo presne podľa pokynov - všetko na 1.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že všetko prebehlo v poriadku :)

• sortiment
    • znacky
    • roznorodost (inspiracie, novinky, etc.)

Spartoo ma skvele svetove znacky, ktore som zatial nenasla na ziadnych inych e-shopoch v SR/ CR... na moj vkus prilis mnoho reklamnych emailov, ale to je asi subjektivne. Rada sa pozriem aj na inspiracie, co povazujem za napadity sposob motivacie zakaznikov k nakupu, ze je vratenie gratis, je super. Rada zo Spartoo nakupujem, viem, ze take topanky nebudem vidat na inych damach na kazdom kroku a ze vydrzia viac sezon...S. mi vyhovuje, dakujem

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vašu správu. Sme radi, že ste s našou ponukou spokojná. Okrem mnohých svetoznámych značiek máme v sortimente aj naše exkluzívne značky, ktoré skutočne inde nenájdete. Veríme, že sa Vám na spartoo.sk podarí uloviť ešte veľa jedinečných modelov.

Bezproblémové rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu správu, sme radi, že balík bol včas doručený.

S nákupom som vždy veľmi spokojná . Často tu nakupujem. Kvalitný tovar a veľký výber .

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu, sme radi, že ste s nákupon na našej stránke spokojná.

• Top obchod

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

• Výborná komunikácia obchodu. Rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že balíček bol včas doručený.

• V pohode..dodané čo som objednal

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu, sme radi, že Vám bol tovar v poriadku doručený.

• výber tovaru

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme radi, že Vám náš sortiment vyhovuje.

SUPER

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

Spokojná s tovarom, veľmi dobre zabalený

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vašu reakciu, sme radi, že ste s tovarom spokojná :)

• široký sortiment výberu tovaru a bezproblémové doručenie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že Vám naša ponuka vyhovuje, snažíme sa ju neustále rozširovať.

Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo a som spokojná

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Sme radi, že tovar bol doručený včas a s nákupom ste spokojná.

• Dobra webova stranka, prehladna
    • Kontaktuju zakaznika na druhy den
    • Rychla vratka penazi
    • Overovanie osobnych dokladov a platobnej karty prostrednictvom zaslania ich skenov v pripade vyssej sumy nakupu nad 500 Eur v pripade plarby kartou na 3 splatky. A to aj pre dlhorocnych zakaznikov.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. Mrzí nás, že sme Vám overovaním údajov spôsobili nepríjemnosti, ide však o postup, ktorý má zabezpečiť čo najvyššiu bezpečnosť nákupu na našom eshope.

• Komunikácia, dodanie ,tovar -spokojnosť

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu, sme radi, že Vám naše služby vyhovujú.

spokojnosť

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu, Vaša spokojnosť s nákupom na spartoo.sk nás skutočne teší.

Nepoznám lepší obchod, 100% spolahlivosť

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme veľmi radi, že Vaša spokojnosť s našimi službami je 100%. Tešíme sa na Vás aj nabudúce :)

obchod je super

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami.

Všetko prebehlo v úplnom poriadku.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu, sme radi, že objednávka bola vporiadku doručená.

• rýchlosť dodania
    • stručná informácia o tovare

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu, sme radi, že balík bol včas doručený. Aby bola nabudúce Vaša spokojnosť 100%, budeme sa snažiť k produktom doplniť čo najviac informácii.