• Nekvalitny tovar

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za hodnotenie. Pokiaľ je problém s tovarom - tovar je poškodený, nekvalitný, kontaktujte reklamačné oddelenie: tel. číslo +420 222 745 674 klapka 4 ( Po-Pia 8:00 - 16:00 hod), prípade pošlite e-mail na [email protected].

• Výborná komunikácia
    • Ochotný vodič
    • Všetok tovar perfektne zabaleny
    • Žiadna

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám Veľká pohovka ETNA bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku na nej strávené.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Prajeme Vám príjemný deň

Skriňa je síce postavená, ale tak nekvalitnú lepenu dosku sme ešte nevideli . Manžel ešte len kolíky podával a už sa odstiepilo. Nevyzerá to vôbec dobre . Nieje to prvá skriňa ktorú sme skladali no takto zle to ešte nebolo ... Na druhú stranu skriňa je pekná priestranná . Akurát by som si viac dala záležať na kvalite lepenych dosiek .

Nemám čo vytknúť...absolútna spokojnosť

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Veríme, že Vám skrinka bude dobre slúžiť.

• Ceny
    • Komunikácia
    • Dodržanie termínu dodania
    • Kuriér

Skriňu dodali v stanovenej lehote. Informovali o každom kroku a pred doručením nás kontaktovali ohľadom dohodnutia termínu doručenia.
    Veľké mínus je však ich kuriér, ktorý nábytok doviezol. Arogantný a neochotný. Manželka bola sama doma a poprosila ho, aby jej skriňu doniesol len k dverám pod strechu. On to s hundraním odmietol, balíky nechal pri bráne a odišiel. Jeden balík prišiel poškodený. Našťastie nie jeho obsah.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní.
    V deň potvrdenia termínu doručenia Vám bola odoslaná SMS správa s informáciou, že v prípade vynášky tovaru, bude nutná súčinnosť zákazníka na vynáške, keďže sa jedná o objemný tovar.

Prajeme Vám príjemný deň.

Tovar bol doručený hneď a v dobrom stave. Som veľmi spokojná a v najbližšej dobe budem objednávať za
    s Ďakujem

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladné hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami ako aj s nákupom v našom e-shope spokojní. Veríme, že Vám zakúpená Posteľ bude dlho a dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň.

kvalita zodpovedá cene výrobku...

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladné hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami ako aj s nákupom v našom e-shope spokojní. Veríme, že Vám zakúpený nábytok bude dlho a dobre slúžiť.

• Nedoruceny kompletný nábytok

• Komunikácia dobrá
    • Nevýhodou obchodu je kvalita dodaného tovaru Neuveriteľne zlé prevedenie pohovky, ktorá inak na ilustračnej fotografii vyzerala veľmi sľubne. Šitie krivé, sťahovacie povrazy, ktoré vytvárajú členenie sedacej časti sú prichytené len sponkovačkou, nedá sa predpokladať dlhá trvácnosť. Konštrukcia nosnej časti labilná, bez priečneho spevnenia. Uzlíčková povrchová tkanina je na jednej strane zvlnená, krivo prichytená sponkovačkou
    • Celkovo to vyzerá že výrobca žul popri práci listy koky, inak si to neviem vysvetliť

Neodporúčam

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vašu reakciu, hoci nie je pozitívna. Sme radi, že ste ocenili komunikáciu našich operátoriek so zákazníkom.
    Žiaľ, nie sme výrobcom produktov ponúkaných v našom e-shope. Sú to rôzni dodávatelia z Poľska. Preto nemáme možnosť zasahovať do výrobného procesu dodávateľov.
    Proces výroby, použité materiály, ako aj prevedenie finálneho produktu, je výhradne záležitosťou konkrétneho výrobcu.
    Všetky parametre, rozmery, výčet použitých materiálov ako aj použitá poťahová látka, sú vždy uvedené na produktovom liste daného produktu na našich www stránkach (popis produktu, parametre produktu).
    Vami zvolená sedacia súprava Modena MODEL 2 je odľahčenou verziou klasickej sedačky Modena (bez označenia MODEL 2), pričom sa obidve sedačky líšia nielen CENOU, ale aj spracovním, poťahovou látkou, výplňou sedacieho dielu a výškou sedacieho dielu. Avšak všetky tieto rozdiely je možné zistiť v popise daných sedačiek ako aj v parametroch (stačí pozorne čítať a nenechať sa ovplyvniť nízkou cenou jedného z produktov).
    Cena = kvalita produktu. Čím nižšia cena, tým nižšia kvalita.

Prajeme Vám príjemný deň

• Všetko prišlo ako bolo napísané.

Tovar z lacných materiálov.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám Pohovka HEWLET MODEL 2 bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku na nej strávené.

Prajeme Vám príjemný deň

Je veľmi smutné ,ak mám hodnotiť , čo som nikdy nedostal. Dnes ,keď je konkurencia na každom kroku, su aj taký ,čo si nevážia zakazníka . Chcete
    hodnotenie, ale ani po viac ,ako po mesiaci , objednaný tovar , nemám a ani som ho nedostal !

Od nákupu cez reklamáciu až po dodanie reklamovaného tovaru ubehlo dva mesiace. Kúpite si skríňu a nemôžete ju používať.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vašu reakciu.
    - Dostupnosť Vami objednaného produktu je zvyčajne 28 dní, avšak ide o dobu doručenia tovaru k nám do skladu. Na naplánovanie termínu doručenia na Vašu adresu máme po naskladnení ešte 7 dní. Celková doba dodania je teda približne 5 týždňov.
    - Objednávku ste vytvorili dňa 18.1.2024
    - Objednávka Vám bola doručená dňa 15.2.2024 ( presne o 4 týždne)
    - Žiadosť o reklamáciu ste poslali dňa 23.2.2024
    -Dňa 7.3.2024 ste zaslal e-mail s označením poškodeného dielu v montážnom plánku
    - Na vyriešenie reklamácie je zákonom stanovená lehota 30 dní
    - Dňa 5.4.2024 Vám bol zaslaný prvý termín doručenia nového dielu. Tento, ako aj nasledujúci termín doručenia, ste odmietol.
    - Nový diel Vám bol doručený 12.4.2024

Prajeme Vám príjemný deň

• Tovar bezpečne zabalený a dá sa objednať na dobierku netreba platiť vopred.Firma zabezpečí aj dovoz priamo k domu.
    • Nevýhodou je iba to že treba viac počkať kým dorazí ale iste len preto lebo nie je toľko objednávok na tú istú trasu.Ja som to rešpektovala lebo už viackrát som objednavala v tomto obchode a viem ako to ide. Napriek tomu som spokojná.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Veríme, že Vám skriňa bude dobre slúžiť.

spokojnosť

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za príjemné slová. Teší nás, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám skriňa bude dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň

Dodanie na čas dobrá služba super ochota tovar mi doniesli až do bytu.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Teší nás, že ste s našimi službami spokojní. Pevne veríme, že Vám zakúpený Regál bude dlho a dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň.

Celkom rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že VámKreslo ARULA bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku v ňom strávené.

• Všetko bolo ok

Všetko bolo ok, som veľmi spokojná

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám Kreslo bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku v ňom strávené.

Prajeme Vám príjemný deň

Veĺmi dobré, posteĺ mi prišla skorej ako sĺubovali

• Komunikácia
    • Nekvalitný tovar
    • Nevybavená reklamácia

Radšej Vás varujem skôr než tu zbytočne miniete peniaze. Kúpil som si z tejto stránky kreslo, pri obyčajnom sedení (počas, nie pri sadaní) sa podomnou zlomilo. Ešte nikdy som nemal ani 70 kg a išlo o kreslo pre dospelých samozrejme. Reakcia z eshopu bola, že na mechanické poškodenie sa reklamácia nevzťahuje. Na čo sa vlastne v prípade kresla asi tak môže vzťahovať netuším. Dokonca ani zaslanie fotiek, čo by malo udržať dospelého človeka názor eshopu neovplyvnil a pre istotu už ani nereagovali. Pod čalúnením bola 2-3 mm doska. Škoda, že tu neviem nahrať fotku. V každom prípade určite eshop neodporúčam.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vašu reakciu, hoci nie je pozitívna. Keďže píšete recenziu v anonymnom režime, ťažko vyriešime Váš problém.

• Veľmi spokojná