• Tovar prišiel poškodený

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za hodnotenie. Pokiaľ je problém s tovarom - tovar je poškodený, nekvalitný, kontaktujte reklamačné oddelenie: tel. číslo +420 222 745 674 klapka 4 ( Po-Pia 8:00 - 16:00 hod), prípade pošlite e-mail na [email protected].

Prajeme Vám príjemný deň.

• Dostali sme vyrobok 3 cenovej skupiny nekvalitny .. poškodený, vyrobený v Polsku
    • Nekvalitné materiály
    • Tým pádom vysoká cena a to aj akože v akcii 50%
    • Bola chyba tu nakúpiť!

• Poškodený tovar

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za hodnotenie. Pokiaľ je problém s tovarom - tovar je poškodený, nekvalitný, kontaktujte reklamačné oddelenie: tel. číslo +420 222 745 674 klapka 4 ( Po-Pia 8:00 - 16:00 hod), prípadne pošlite e-mail na [email protected].

Prajeme Vám príjemný deň.

• Tovar došiel od dodávateľa poškodený, preto mi ho nedoručili

Sedačku som nedostala, pretože došla od dodávateľa poškodená.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Váš názor. Vami objednaná sedačka bola dodávateľom naskladnená s dodatočne zisteným poškodením, čo sa mohlo stať pri prevoze od dodávateľa do nášho expedičného skladu.
    - Akonáhle sme túto skutočnosť zistili, informovali sme Vás, že nebude možné Vám sedačku doručiť. Takto sme Vás uchránili pred zbytočnými starosťami s reklamáciou.
    - Na základe tejto informácie ste Vašu objednávku stornovali.

Z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu.